Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Products

Start > Products > Przełącznik Ethernet przemysłowy > Przemysłowy przełącznik Fast Ethernet POE > Przemysłowy przełącznik Ethernet 10 / 100M Ethernet na Fibre PoE Ethernet

PRODUCT CATEGORIES

Przemysłowy przełącznik Ethernet 10 / 100M Ethernet na Fibre PoE Ethernet
Przemysłowy przełącznik Ethernet 10 / 100M Ethernet na Fibre PoE Ethernet

Przemysłowy przełącznik Ethernet 10 / 100M Ethernet na Fibre PoE Ethernet

Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
Doręczeniowy czas: 4 dni

Podstawowa informacja

    Model No: NT-IN124-4POE

    Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

    Rodzaj: Przełącznik optyczny

    Prędkość przesyłu danych: 10 / 100Mb / s

    Ethernet Port QTY: 4

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode

    Wavelength: 1310nm

    Connector Type: SC

    Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

    Protection Level: IP40

    Power Supply: DC24V

    MTBF: 100000 Hours

    Working Temperature: -40-85 Degree

    Dimension: 155mm(Length)*125mm(Wide)*50mm(Height)

    Weight: 1.2KG

    Warranty: 5 Years

Additional Info

    Packaging: Karton

    wydajność: 5000pcs/day

    Marka: N-net

    transport: Ocean,Land,Air,Express

    Place of Pochodzenia: Chiny

    Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

    Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

    Código HS: 8536700000

    Porta: Shenzhen,Yantian

Opis Product

Przegląd


Trójstopniowy edytor koncepcji
Warstwa łącza
Użyj adresu MAC, aby zakończyć działanie ramki.
Switch przemysłowy N-net NT-IN124 to niezarządzany 2-światłowodowy przełącznik POE z 6 portami. Obsługuje 4 porty 10 / 100BASE-T i 2 porty 100Base-X.

Adres IP przełącznika służy do celów zarządzania. Adres IP przełącznika jest w rzeczywistości adresem IP sieci VLAN.
Jedna sieć VLAN i jedna domena rozgłoszeniowa, dostęp między hostami w różnych sieciach VLAN jest równoważny z dostępem między sieciami i musi zostać osiągnięty poprzez routing.

NT-IN124 Przemysłowy przełącznik Fast Ethernet POE jest zapakowany w kompaktową obudowę IP40, która pozwala na montaż na szynie DIN lub panelu w celu efektywnego wykorzystania przestrzeni szafy.

Dostęp hostów między różnymi sieciami VLAN ma następujące sytuacje:
(1) Dwie sieci VLAN są odpowiednio połączone z dwoma fizycznymi interfejsami routera. Jest to podstawowa aplikacja routera.

Seria przemysłowych przełączników światłowodowych NT-IN124 może obsługiwać 4 porty POE. Bez zasilania i przewodów może zasilać kamerę HD IP, bezprzewodowy punkt dostępowy, telefon IP i tak dalej. Nasz przemysłowy przełącznik Ethernet obsługuje IEEE802.3at, moc wyjściowa 25,5 W.

(2) Dwie sieci VLAN są podłączone do fizycznego interfejsu routera za pośrednictwem magistrali. Jest to routing jednoramienny stosowany do interfejsów podrzędnych.
(3) Użyj przełącznika z trójwarstwowym modułem przełączającym. Cisco 3550 i Huawei 3526 to podstawowe przełączniki warstwy 3.
1) Użyj adresu IP sieci VLAN jako bramy do wdrożenia przełączania warstwy 3, co wymaga ustawienia adresu IP sieci VLAN.
2) Ustaw port do pracy w warstwie 3, wymagaj, aby port nie ustawiał portu przełączania, a następnie ustaw adres IP portu.

funkcje



  1. Wbudowany wydajny rdzeń przełączający do wdrożenia kontroli przepływu i zmniejszenia pakietów rozgłoszeniowych
  2. Standard: IEEE802.3u 100BASE-FX, IEEE802.3u 100BASE-TX, IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3x Kontrola przepływu, IEEE802.3at
  3. 10 / 100Base-TX może automatycznie zidentyfikować linię bezpośrednią i linię krzyżową, jest kompatybilny z różnymi kartami, przełącznikami, koncentratorem i innymi urządzeniami Ethernet.
  4. Ten przemysłowy przełącznik sieciowy wykorzystuje mechanizm przechowywania i przesyłania w celu uniknięcia utraty pakietów i ramek błędów
  5. Obsługa 4 samodzielnych adaptacyjnych skrętek dwużyłowych 10M / 100Mbps. Zrealizuj kopie zapasowe energii elektrycznej i dostęp dla użytkownika mutil
  6. Obsługuje duże ramki do 1600 bajtów
  7. Obsługuje przekrojową transmisję i tryb kontroli przepływu w pełnym dupleksie / półdupleksowym trybie przeciwciśnienia
  8. 12 V do 48 V DC lub 24 V AC Szeroki pobór mocy, zasilanie redundantne i zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją
  9. Temperatura pracy od -40 do 80 ℃ w celu spełnienia różnorodnych złożonych środowisk
  10. Standardowa obudowa o stopniu ochrony IP40
  11. Port zasilania i port Ethernet obsługują ochronę ESD i EFT
  12. Montaż na szynie i panelu DIN dla efektywnego użytkowania
  13. Obsługa wyboru dwóch portów światłowodowych w trybie wielomodowym, podwójnego światłowodu jednomodowego i jednomodowego jednomodowego, poszerzono potrzeby użytkowników
  14. Obsługa zasilania POE do 25,5 W (opcjonalnie)
  15. Podaj adresy MAC do 4K i wbudowaną pamięć RAM 1,25 Mb


Specyfikacja


 Parameter

 Specifications

Design Level

Industrial grade IP40 design standards

Access mode

 10/100Mbps

 Standard

IEEE802.3u 100BASE-FX, IEEE802.3u 100BASE-TX, IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3at

 Wavelength

1310nm/1550nm

 Transmission distance

Dual-fiber multi-mode:2 km

Single fiber single mode: 20/40/60/80/100 km

Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100 /120 km

Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

Four RJ45 port: 

Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

Two optical port: 

Multi-mode :SC / FC/LC(50/125, 62.5/125μm)

 Single mode : SC / FC/LC (8.3/125, 8.7/125, 9/125 or 10/125μm)

 Conversion means

Store and Forward mode

Address table

 4K

Buffer space

  1.25 Mbit

 Flow control

Full duplex: flow control; Half duplex: back pressure

 Delay

 store-and-forward:9.6us,cut-through:0.9us

BER

 <10-9

 MTBF

50,000 hrs

 LED indicator

 POE1 ( POE1 power on/off), POE2 ( POE2 power on /off), POE3 ( POE3 power on/off),

POE4 ( POE4 power on/off)

  POW1 (POW1 power on/off), POW2(POW2 power on/off)

  F1(F1 Link/transmission), F2(F2 Link/transmission)

 Power supply

                Power Input Range: 12 ~ 48VDC/24VAC ,

6-PIN Terminals, Redundant dual power

Power consumption

 <5W (without PSE function)

Storage humidity

 5%~90% non-condensing

 Operating humidity

 5%~90% non-condensing

 Operating temperature

 -40~80℃ 

Storage Temperature

 -40~80℃

Dimensions

155mm×125mm×50mm (W×D×H) 


Orzecznictwo


EMI

  FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A

EMC

  FCC,CE

EMS

  EN61000-4-2 (ESD), Level 4

  EN61000-4-3 (RS), Level 3

  EN61000-4-4 (EFT), Level 4

  EN61000-4-5 (Surge), Level 4

  EN61000-4-6 (CS), Level 3

  EN61000-4-8, Level 5

  EN61000-4-11

Shock

  IEC 60068-2-27

Free Fall

  IEC 60068-2-32

Vibration

  IEC 60068-2-6

Podanie


Industrial POE Switch

Kategorie o produkcie : Przełącznik Ethernet przemysłowy > Przemysłowy przełącznik Fast Ethernet POE

Wyślij zapytanie

Milla Lin

Ms. Milla Lin

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobile Phone:+8615999563479Contact me with Whatsapp

Email:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong