http://pl.nnetswitch.com
Start > Products > Przełącznik Ethernet przemysłowy > Przemysłowy przełącznik Fast Ethernet > przemysłowy przełącznik Ethernet 10 / 100m

przemysłowy przełącznik Ethernet 10 / 100m

    Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Western Union
    Incoterm: FOB,CIF,FCA
    Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
    Doręczeniowy czas: 4 dni
Podstawowa informacja

Model No: NT-IN112

Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

Rodzaj: Przełącznik optyczny

Prędkość przesyłu danych: 10 / 100Mb / s

Ethernet Port QTY: 2

Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode

Wavelength: 1310nm

Connector Type: SC

Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

Protection Level: IP40

Power Supply: DC24V

MTBF: 100000 Hours

Working Temperature: -40-85 Degree

Dimension: 155mm(Height)*125mm(Wide)*50mm(Height)

Weight: 1.2KG

Warranty: 5 Years

Additional Info

Packaging: Karton

wydajność: 5000pcs/day

Marka: N-net

transport: Ocean,Land,Air,Express

Place of Pochodzenia: Chiny

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

Código HS: 8536700000

Porta: Shenzhen,Yantian

Opis Product

Przegląd


Seria przełączników przemysłowych Fast Ethernet NT-IN112 to konwerter przemysłowy Fast Ethernet Media 10 / 100Base-TX na 100Base-FX z pojedynczym portem światłowodowym i 2 portami miedzianymi. Konwertery są w stanie zwiększyć zasięg transmisji sieci do 120 km za pośrednictwem portu światłowodowego, a port UTP może działać w aplikacji 10M lub 100M.

Seria przemysłowych przełączników Fast Ethernet NT-IN112 jest pakowana w kompaktową obudowę IP40, która umożliwia montaż na szynie DIN lub na panelu w celu efektywnego wykorzystania przestrzeni szafy. Zapewnia zintegrowany zasilacz o szerokim zakresie napięć do światowego użytku. Oferuje również dual-redundantne, odwracalne polaryzacje o napięciu 12V DC na 48V DC dla aplikacji wysokiej dostępności wymagających podwójnego lub zapasowego zasilania.

Seria przełączników przemysłowych NT-IN112 jest zgodna z technologią IEEE 802.3at High Power over Ethernet (opcjonalnie). Jest wstecznie kompatybilny ze standardami 802.3af PoE, aby umożliwić użytkownikom elastyczne wdrażanie urządzeń o standardowej i dużej mocy jednocześnie bez potrzeby konfigurowania oprogramowania. Dzięki zasilaniu Data i Power over Ethernet z jednego urządzenia, seria przemysłowych przełączników światłowodowych NT-IN112 może zredukować rozmieszczenie kabli i wyeliminować potrzebę stosowania dedykowanych gniazdek elektrycznych na ścianie, suficie lub w niedostępnym miejscu.

cechy


  1. Wbudowany wydajny rdzeń przełączający do implementacji sterowania przepływem i redukcji pakietów emisji
  2. Standard: IEEE802.3u 100BASE-FX.IEEE802.3u 100BASE-TX. IEEE802.3 10BASE-T.IEEE802.3x Sterowanie przepływem. IEEE802.3at 10 / 100Base-TX może automatycznie identyfikować bezpośrednią linię i krzyżową, jest kompatybilny z różnymi kartami, przełącznikami, HUB i innymi urządzeniami Ethernet
  3. Ten przemysłowy przełącznik sieciowy wykorzystuje mechanizm przechodzenia i przekazywania w celu uniknięcia utraty pakietów i ramek błędów
  4. Obsługuje transmisję z przekierowaniem i tryb pełnego przepływu dupleksowego / półdupleksowego
  5. Obsługa dużych ramek do 1552K (tryb przechodzenia do przodu)
  6. 12 V do 48 V DC lub 24 V AC Szeroka moc wejściowa, redundantne zasilanie i zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją
  7. -40 do 80 ℃ temperatury pracy, aby sprostać różnorodnym złożonym środowiskom
  8. Obudowa standardowa IP40
  9. Port zasilania i port Ethernet obsługują ochronę ESD i ochronę EFT
  10. Montaż na szynie DIN i na panelu dla efektywnego wykorzystania
  11. Obsługa trybu dual-fiber multi-mode, dual-fiber single-mode i single-fiber single-mode fiber selection, rozszerzyła potrzeby użytkowników
  12. Obsługa zasilania POE do 25,5 W (opcjonalnie)


Dane techniczne


 Parameter

 Specifications

 Design Level

 Industrial grade IP40 design standards

 Access mode

 10/100Mbps

 Standard

  Standard: IEEE802.3u 100BASE-FX.IEEE802.3u 100BASE-TX. IEEE802.3 10BASE-T.IEEE802.3x Flow Control. IEEE802.3at

 Wavelength

 1310nm/1550nm

 Transmission distance

 Dual-fiber multi-mode:2 km

 Single fiber single mode: 20/40/60/80/100 km

 Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100 /120 km

 Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

 Two RJ45 port: 

   Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

 One optical port: 

   Multi-mode :SC / FC/LC(50/125, 62.5/125μm)

   Single mode : SC / FC/LC (8.3/125, 8.7/125, 9/125 or 10/125μm)

 Conversion means

 Store and Forward mode

 Address table

          2K

 Buffer space

 Built in 512Kb RAM for data buffer

 Flow control

 Full duplex: flow control;

 Half duplex: back pressure

 BER

 <10-9

 MTBF

 50,000 hrs

 LED indicator

 Power Supply : PWR1 , PWR2

 UTP Port: POE(Green), L/A(Orange)

 Fiber Port: F1

 Power supply

 Power Input Range: 12 ~ 48VDC/24VAC ,

6-PIN Terminals, Redundant dual power

 Power consumption

 <5W (without PSE function)

 Operating temperature

 -40~80ºC

 Operating humidity

 5%~90%  non-condensing

 Storage Temperature

 -40~80ºC

 Storage humidity

 5%~90%  non-condensing

 Dimensions

 140mm (W)×110mm (D)×40mm (H)

 Weight

 

Orzecznictwo


EMI

  FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A

EMC

  FCC,CE

EMS

  EN61000-4-2 (ESD), Level 4

  EN61000-4-3 (RS), Level 3

  EN61000-4-4 (EFT), Level 4

  EN61000-4-5 (Surge), Level 4

  EN61000-4-6 (CS), Level 3

  EN61000-4-8, Level 5

  EN61000-4-11

Shock

  IEC 60068-2-27

Free Fall

  IEC 60068-2-32

Vibration

  IEC 60068-2-6

Green product

  RoHS


Podanie


industrial 10/100m Ethernet switch

Kategorie o produkcie : Przełącznik Ethernet przemysłowy > Przemysłowy przełącznik Fast Ethernet

Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą