http://pl.nnetswitch.com
Start > Products > Przełącznik Ethernet przemysłowy > Przemysłowy przełącznik Fast Ethernet > Przełącznik Ethernet 10/100 Mb / s

Przełącznik Ethernet 10/100 Mb / s

    Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Western Union
    Incoterm: FOB,CIF,FCA
    Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
    Doręczeniowy czas: 4 dni
Podstawowa informacja

Model No: NT-IN128

Rodzaj: Przełącznik Ethernet

Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

Prędkość przesyłu danych: 10 / 100Mb / s

Ethernet Port QTY: 8

Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode

Wavelength: 1310nm

Connector Type: SC

Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

Protection Level: IP40

Additional Info

Packaging: Karton

wydajność: 50000pcs/day

Marka: N-net

transport: Ocean,Land,Air,Express

Place of Pochodzenia: Chiny

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Certyfikat: CE, FCC,ISO900

Código HS: 8536700000

Porta: Shenzhen,Yantian

Opis Product

NT-IN128 to 10 / 100Mbps nieużywany przełącznik Ethernet z 10 portami. Obsługuje 8 portów 10 / 100BASE-T i 2 porty 100Base-X.


NT-IN128 Seria przełączników Ethernet 10/100 Mb / s jest pakowana w kompaktową obudowę IP40, która umożliwia montaż na szynie DIN lub na panelu w celu efektywnego wykorzystania przestrzeni szafy.


NT-IN128-AT (AF) 10 / 100Mbps niepołączonych serii Ethernet może obsługiwać 4-portową funkcję POE, zapewniając zasilanie dla kamery IP IP, bezprzewodowego AP, telefonu IP i tak dalej. Nasz przełącznik ethernetowy POE 10 / 100Mbps obsługuje do IEEE802.3at, wyjście PoE 25.5W.


cechy

* Wbudowany wydajny rdzeń przełączający do implementacji sterowania przepływem i redukcji pakietów emisji

* Standard: IEEE802.3u 100BASE-FX, IEEE802.3u 100BASE-TX, IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3at

* 10 / 100Base-TX może automatycznie identyfikować linię bezpośrednią i krzyżową, jest kompatybilny z różnymi kartami, przełącznikami, HUB i innymi urządzeniami Ethernet.

* Używa mechanizmu przechodzenia i przekazywania, aby uniknąć utraty pakietów i ramek błędów

* Wsparcie 8 samodzielnego kabla 10M / 100 Mb / s z adaptacyjną przełączaną skrętką. Realizuj zapas energii elektrycznej i korzystaj z dostępu użytkowników

* Ten nie obsługiwany przełącznik Ethernet 10/100 Mb / s Obsługuje ramkę jumbo do 1600Bytes

* Obsługiwana transmisja z przekierowaniem i tryb pełnego przepływu dupleksowego / półdupleksowego

* 12 V do 48 V DC lub 24 V AC Szeroka moc wejściowa, redundantne zasilanie i zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją

* -40 do 80 ℃ temperatury pracy, aby sprostać różnorodnym złożonym środowiskom

* Standardowa obudowa ochronna IP40

* Port zasilania i port Ethernet obsługują ochronę ESD i ochronę EFT

* Montaż na szynie DIN i na panelu dla efektywnego wykorzystania

* Wielomodowy dwuprzerwowy, dwuprzewodowy jednomodowy i jednomodowy z pojedynczym włóknem, rozszerzający potrzeby użytkowników

* Wsparcie zasilania POE do 25,5 W (opcjonalnie)

* Podaj do 4k adresów MAC i wbudowany 1,25 Mb pamięci RAM


Dane techniczne:

 Parameter

 Specifications

Design Level

Industrial grade IP40 design standards

Access mode

10/100Mbps

Standard

IEEE802.3u 100BASE-FX, IEEE802.3u 100BASE-TX, IEEE802.3 10BASE-T,

IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3at

Wavelength

1310nm/1550nm

Transmission distance

Dual-fiber multi-mode:2 km

Single fiber single mode: 20/ 40/ 60/ 80/ 100km

Dual-fiber single mode: 20/ 40/ 60/ 80/ 100/ 120km

Category-5 twisted pairs: 100m

Port

Eight RJ45 port: 

Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

Two optical port: 

Multi-mode :SC/ FC/ LC(50/125, 62.5/125μm)

Single mode : SC/ FC/ LC (8.3/125, 8.7/125, 9/125 or 10/125μm)

Conversion means

Store and Forward mode

Address table

4K

Buffer space

1.25 Mbit

Flow control

Full duplex: flow control; Half duplex: back pressure

Delay

store-and-forward:9.6us

BER

<10-9

MTBF

50,000 hrs

LED indicator

POE1 ( POE1 power on/off), POE2 ( POE2 power on /off), POE3 ( POE3 power on/off),

POE4 ( POE4 power on/off), (1~8) UTP Port: L/A ,100

PWR1(PWR1 power on/off), PWR2(PWR2 power on/off)

F1(F1 Link/transmission), F2 (F2 Link/transmission)

Power supply

Power Input Range: 12 ~ 48VDC/ 24VAC,

6-PIN Terminals, Redundant dual power

Power consumption

7W

Storage humidity

5%~90% non-condensing

Operating humidity

5%~90% non-condensing

Operating temperature

-40~80℃

Storage Temperature

-40~85℃

Dimensions

155mm×125mm×50mm (W×D×H)

    Certification

EMI

  FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A

EMC

  FCC,CE

EMS

  EN61000-4-2 (ESD), Level 4

  EN61000-4-3 (RS), Level 3

  EN61000-4-4 (EFT), Level 4

  EN61000-4-5 (Surge), Level 4

  EN61000-4-6 (CS), Level 3

  EN61000-4-8, Level 5

  EN61000-4-11

Shock

  IEC 60068-2-27

Free Fall

  IEC 60068-2-32

Vibration

  IEC 60068-2-6


Podanie

10/100Mbps umanaged Ethernet switch





Kategorie o produkcie : Przełącznik Ethernet przemysłowy > Przemysłowy przełącznik Fast Ethernet

Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą