Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą

Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd

Products

Start > Products > Przełącznik Ethernet przemysłowy > Przemysłowy przełącznik Fast Ethernet > Szybki, zdezaktualizowany przełącznik Ethernet

PRODUCT CATEGORIES

Szybki, zdezaktualizowany przełącznik Ethernet
Szybki, zdezaktualizowany przełącznik Ethernet

Szybki, zdezaktualizowany przełącznik Ethernet

Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
Doręczeniowy czas: 4 dni

Podstawowa informacja

    Model No: NT-IN1082GF

    Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

    Rodzaj: Przełącznik optyczny

    Prędkość przesyłu danych: 10 / 100Mb / s

    Ethernet Port QTY: 8

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode

    Wavelength: 1310nm

    Connector Type: SC

    Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

    Protection Level: IP40

Additional Info

    Packaging: Karton

    wydajność: 5000pcs/day

    Marka: N-net

    transport: Ocean,Land,Air,Express

    Place of Pochodzenia: Chiny

    Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

    Certyfikat: CE, FCC,ISO900

    Código HS: 8536700000

    Porta: Shenzhen,Yantian

Opis Product

Przegląd

NT-IN1082GF Seria przełączników Fast umanaged Ethernet to 10-portowy przełącznik niezarządzalny Ethernet, zapewniający 2 porty Gigabit Ethernet 1000Base-X i maksymalnie 8 portów 100Base-TX. Do 3Mb bufora dużej pojemności idealnie nadaje się do aplikacji wymagających transmisji danych o dużej przepustowości.

NT-IN1082GF Seria szybkozłączalnych przełączników Ethernet zapewnia 12 ~ 48Vdc lub 24Vac redundantne wejścia mocy, wytrzymałą metalową obudowę IP30, montaż na szynie DIN lub na ścianie oraz wysoki poziom EMI / EMC. Seria NT-IN1082GF działa w szerokim zakresie temperatur od -40 ℃ do 80 ℃. Wszystkie te cechy sprawiają, że przełączniki są idealne do zastosowań wymagających transmisji szerokopasmowej dla łącza w górę, takich jak nadzór wideo, system opłat drogowych, dostęp bezprzewodowy i automatyczny system automatyczny.

NT-IN1082GF Szybka, zdalnie sterowana seria przełączników Ethernet jest zgodna z technologią IEEE 802.3at High Power over Ethernet (opcjonalnie). Jest zgodny wstecz ze standardami 802.3af PSE, aby umożliwić użytkownikom elastyczne wdrażanie urządzeń standardowych i o dużej mocy jednocześnie bez potrzeby konfigurowania oprogramowania. Dzięki transmisji danych i zasilania przez sieć Ethernet z jednego urządzenia, NT-IN1082GF Szybka nieużywana seria przełączników Ethernet redukuje rozmieszczenie kabli i eliminuje potrzebę stosowania dedykowanych gniazd elektrycznych na ścianie, suficie lub w niedostępnym miejscu.

cechy

Wbudowany wydajny rdzeń przełączający do implementacji sterowania przepływem i redukcji pakietów emisji

Standard: IEEE802.3u 100BASE-TX. IEEE802.3 10BASE-T. Kontrola przepływu IEEE802.3x. IEEE802.3z 1000Base-X. IEEE802.3at PSE. IEEE802.3af PSE

Obsługuje 2 gigabitowe gniazda SFP dla łącza uplink i 8 portów miedzianych 10 / 100M

Automatycznie identyfikuj linię bezpośrednią i krzyżową, jest kompatybilny z różnymi kartami NIC, przełącznikami, HUB i innymi urządzeniami Ethernet

Używa mechanizmu przechodzenia i przekazywania, aby uniknąć utraty pakietów i ramek błędów

Obsługa trybu nadciśnienia w trybie pełnego dupleksu / półdupleksu

Obsługa dużych ramek do 1536 bajtów

Idealny do każdego złożonego środowiska sieciowego z 3-gigabajtowym buforem danych i bez blokującą tkaniną przełączającą 8,8G

12 V do 48 V DC lub 24 V AC Szeroka moc wejściowa, redundantne zasilanie i zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją

-40 do 80 ℃ temperatury pracy, aby sprostać różnorodnym złożonym środowiskom

Stopień ochrony IP30

Port zasilania i port Ethernet obsługują ochronę ESD i ochronę EFT

Montaż na szynie DIN i na ścianie dla efektywnego wykorzystania

Obsługa trybu dual-fiber multi-mode, dual-fiber single-mode i single-fiber single-mode fiber selection, rozszerzyła potrzeby użytkowników

Ten szybki niedziałający przełącznik Ethernetowy Obsługuje zasilanie POE do 25,5 W (opcjonalnie)


Wymiar

Fast umanaged Ethernet switch


Kategorie o produkcie : Przełącznik Ethernet przemysłowy > Przemysłowy przełącznik Fast Ethernet

Wyślij zapytanie

Milla Lin

Ms. Milla Lin

Email:

szjl@n-net.com.cn

Wyślij zapytanie

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobile Phone:+8615999563479Contact me with Whatsapp

Email:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong