Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą

Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd

Products

Start > Products > Przełącznik Ethernet przemysłowy > Przemysłowy przełącznik Fast Ethernet > 8 portów światłowodowych Przełącznik POE

PRODUCT CATEGORIES

8 portów światłowodowych Przełącznik POE
8 portów światłowodowych Przełącznik POE

8 portów światłowodowych Przełącznik POE

Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
Doręczeniowy czas: 4 dni

Podstawowa informacja

    Model No: NT-IN118-4POE

    Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

    Prędkość przesyłu danych: 10 / 100Mb / s

    Rodzaj: Przełącznik optyczny

    Ethernet Port QTY: 8

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode

    Wavelength: 1310nm

    Connector Type: SC

    Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

    Protection Level: IP40

Additional Info

    Packaging: Karton

    wydajność: 5000pcs/day

    Marka: N-net

    transport: Ocean,Land,Air,Express

    Place of Pochodzenia: Chiny

    Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

    Certyfikat: CE, FCC,ISO900

    Código HS: 8536700000

    Porta: Shenzhen,Yantian

Opis Product

Przegląd


NT-IN118S-20 to przemysłowy switch POE z 8 portami światłowodowymi. Obsługuje 8 portów 10 / 100BASE-T i 1 port 100Base-X.

NT-IN118S-20 8 portów światłowodowych Przełącznik POE jest pakowany w kompaktową obudowę IP40, która umożliwia montaż na szynie DIN lub na panelu w celu efektywnego wykorzystania przestrzeni szafy.

NT-IN118S-20-AT (AF) 8 portów światłowodowych Przełączniki serii POE mogą obsługiwać funkcję 4 portową POE. Bez zasilania i przewodów, może zasilać kamerę HD IP, bezprzewodowy telefon AP.IP i tak dalej. Nasz niezarządzalny Fast Ethernet Media Converter POE obsługuje IEEE802.3at, wyjście o mocy 25,5 W. Obsługuje podwójne włókno w trybie pojedynczym.

cechy


Wbudowany wydajny rdzeń przełączający do implementacji sterowania przepływem i redukcji pakietów emisji
Standardowe: IEEE802.3u 100BASE-FX, IEEE802.3u 100BASE-TX. IEEE802.3 10BASE-T.IEEE802.3x Sterowanie przepływem. IEEE802.3at

10 / 100Base-TX może automatycznie identyfikować linię bezpośrednią i krzyżową, jest kompatybilny z różnymi kartami, przełącznikami, HUB i innymi urządzeniami Ethernet.

Ten przełącznik POE z 8 portami światłowodowymi wykorzystuje mechanizm przechodzenia i przekazywania w celu uniknięcia utraty pakietów i ramek błędów

Obsługa 8 osobnych, 10-metrowych / 10-Mb / s adaptacyjnych przełączanych, skręcanych par przewodów. Realizuj zapas energii elektrycznej i korzystaj z dostępu użytkowników

Obsługa dużych ramek do 1600 bajtów

Obsługuje transmisję z przekierowaniem i tryb pełnego przepływu dupleksowego / półdupleksowego

12 V do 48 V DC lub 24 V AC Szeroka moc wejściowa, redundantne zasilanie i zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją

-40 do 85 ℃ temperatury pracy, aby sprostać różnorodnym złożonym środowiskom

Obudowa standardowa IP40

Port zasilania i port Ethernet obsługują ochronę ESD i ochronę EFT

Montaż na szynie DIN i na panelu dla efektywnego wykorzystania

Obsługa trybu dual-fiber multi-mode, dual-fiber single-mode i single-fiber single-mode fiber selection, rozszerzyła potrzeby użytkowników

Obsługa zasilania POE do 25,5 W (opcjonalnie)

Wprowadź do 4k adresów MAC i zbuduj 1,25 Mb pamięci RAM

Wprowadź do 4k adresów MAC i zbuduj 1,25 Mb pamięci RAM

Podwójny światłowód w trybie pojedynczym

Dane techniczne :


 Parameter

 Specifications

Design Level

Industrial grade IP40 design standards

Access mode

 10/100Mbps

 Standard

IEEE802.3u 100BASE-FX,IEEE802.3u 100BASE-TX. IEEE802.3 10BASE-T.

IEEE802.3x Flow Control. IEEE802.3at

 Wavelength

 1310nm/1550nm

 Transmission distance

 Dual-fiber multi-mode:2 km

 Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100 /120 km

 Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

Eight RJ45 port: 

   Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

 Two optical port: 

   Single-mode :SC / FC/LC

 Conversion means

Store and Forward mode

Address table

 4K

Buffer space

  1.25 Mbit

 Flow control

Full duplex: flow control; Half duplex: back pressure

 Delay

 store-and-forward:9.6us

BER

 <10-9

 MTBF

50,000 hrs

 LED indicator

 POE1 ( POE1 power on/off).POE2 ( POE2 power on /off).POE3 ( POE3 power on/off).

POE4 ( POE4 power on/off),(1~8) UTP Port: L/A ,100

  PWR1(PWR1 power on/off) ,PWR2(PWR2 power on/off)

  F1(F1 Link/transmission)

 Power supply

                Power Input Range: 12 ~ 48VDC/24VAC ,

6-PIN Terminals, Redundant dual power

Power consumption

7W

Storage humidity

 5%~90% non-condensing

 Operating humidity

 5%~90% non-condensing

 Operating temperature

 -40~85℃ 

Storage Temperature

-40~85℃

Dimensions

155mm×125mm×50mm (W×D×H) 


    Certification

EMI

  FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A

EMC

  FCC,CE

EMS

  EN61000-4-2 (ESD), Level 4

  EN61000-4-3 (RS), Level 3

  EN61000-4-4 (EFT), Level 4

  EN61000-4-5 (Surge), Level 4

  EN61000-4-6 (CS), Level 3

  EN61000-4-8, Level 5

  EN61000-4-11

Shock

  IEC 60068-2-27

Free Fall

  IEC 60068-2-32

Vibration

  IEC 60068-2-6

Podanie

8 fiber ports POE switch


Kategorie o produkcie : Przełącznik Ethernet przemysłowy > Przemysłowy przełącznik Fast Ethernet

Wyślij zapytanie

Milla Lin

Ms. Milla Lin

Email:

szjl@n-net.com.cn

Wyślij zapytanie

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobile Phone:+8615999563479Contact me with Whatsapp

Email:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong