Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Products

Start > Products > Przełącznik Ethernet przemysłowy > Przemysłowy przełącznik Fast Ethernet > 2 porty światłowodowe szybki przełącznik Ethernet

PRODUCT CATEGORIES

2 porty światłowodowe szybki przełącznik Ethernet
2 porty światłowodowe szybki przełącznik Ethernet

2 porty światłowodowe szybki przełącznik Ethernet

Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
Doręczeniowy czas: 4 dni

Podstawowa informacja

    Model No: NT-IN121BF

    Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

    Rodzaj: Przełącznik optyczny

    Prędkość przesyłu danych: 10 / 100Mb / s

    Ethernet Port QTY: 1

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode

    Wavelength: 1310nm

    Connector Type: SC

    Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

    Protection Level: IP40

Additional Info

    Packaging: Karton

    wydajność: 5000pc/day

    Marka: N-net

    transport: Ocean,Land,Air,Express

    Place of Pochodzenia: Chiny

    Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

    Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

    Código HS: 8536700000

    Porta: Shenzhen,Yantian

Opis Product

Przegląd


NT-IN121 Seria przemysłowych przełączników Fast Ethernet to 3-portowy przemysłowy redundantny konwerter mediów Fast Ethernet, który obsługuje konwersję między jednoportowym 10 / 100Base-TX a dwuportowym 100Base-FX. Konwertery są przeznaczone do krytycznych sieci wymagających natychmiastowego automatycznego przywrócenia po wybraniu trybu redundantnego. W trybie przełączania konwertery umożliwiają zwiększenie zasięgu transmisji sieci do maksymalnie 120 km za pośrednictwem portu światłowodowego, a port UTP jest dostępny w aplikacji 10M lub 100M.

NT-IN121 Seria przemysłowych przełączników Fast Ethernet jest zapakowana w kompaktową obudowę IP40, która umożliwia montaż na szynie DIN lub panelu w celu efektywnego wykorzystania przestrzeni szafy. Zapewnia zintegrowany zasilacz o szerokim zakresie napięć do pracy na całym świecie. Oferuje także podwójnie redundantną, odwracalną polaryzację wejść zasilających 12 V DC na 48 V DC dla aplikacji o wysokiej dostępności wymagających podwójnych lub rezerwowych wejść zasilania.

Seria przemysłowych przełączników Fast Ethernet NT-IN121 jest zgodna z technologią IEEE 802.3at High Power over Ethernet (opcjonalnie). Jest wstecznie kompatybilny ze standardami PoE 802.3af, aby umożliwić użytkownikom elastyczne wdrażanie urządzeń standardowych i o dużej mocy jednocześnie bez potrzeby konfiguracji oprogramowania. Dzięki transmisji danych i zasilania przez Ethernet z jednego urządzenia, seria przemysłowych przełączników Fast Ethernet NT-IN121 może zmniejszyć liczbę kabli i wyeliminować potrzebę stosowania dedykowanych gniazd elektrycznych na ścianie, suficie lub w dowolnym niedostępnym miejscu.

cechy

Wbudowany wydajny rdzeń przełączający do wdrożenia kontroli przepływu i zmniejszenia pakietów rozgłoszeniowych

Standard: IEEE802.3u 100BASE-FX.IEEE802.3u 100BASE-TX.IEEE802.3 10BASE-T.

Kontrola przepływu IEEE802.3x. IEEE802.3at

10 / 100Base-TX może automatycznie zidentyfikować linię bezpośrednią i linię krzyżową, jest kompatybilny z różnymi kartami, przełącznikami, koncentratorem i innymi urządzeniami Ethernet

Ten przemysłowy przełącznik Fast Ethernet wykorzystuje mechanizm przechowywania i przesyłania w celu uniknięcia utraty pakietów i ramek błędów

Obsługuje tryb kontroli przepływu w pełnym dupleksie / półdupleksowego ciśnienia wstecznego

12 V do 48 V DC lub 24 V AC Szeroki pobór mocy, zasilanie redundantne i zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją

Temperatura pracy od -40 do 80 ℃, aby sprostać różnorodnym złożonym środowiskom

Standardowa obudowa o stopniu ochrony IP40

Port zasilania i port Ethernet obsługują ochronę ESD i EFT

Montaż na szynie i panelu DIN dla efektywnego użytkowania

Obsługa wyboru dwóch portów światłowodowych w trybie wielomodowym, podwójnego światłowodu jednomodowego i jednomodowego jednomodowego, poszerzono potrzeby użytkowników

Obsługa zasilania POE do 25,5 W (opcjonalnie)

Dane techniczne

 Parameter

 Specifications

 Design Level

 Industrial grade IP40 design standards

 Access mode

 10/100Mbps

 Standard

IEEE802.3u 100BASE-FX.IEEE802.3u 100BASE-TX.IEEE802.3 10BASE-T.

IEEE802.3x Flow Control.IEEE802.3at

 Wavelength

 1310nm/1550nm

 Transmission distance

 Dual-fiber multi-mode:2 km

 Single fiber single mode: 20/40/60/80/100 km

 Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100 /120 km

 Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

 One RJ45 port: 

   Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

 Two optical port: 

   Multi-mode :SC / FC/LC(50/125, 62.5/125μm)

   Single mode : SC / FC/LC (8.3/125, 8.7/125, 9/125 or 10/125μm)

 Conversion means

 Store and Forward mode

 Address table

          1K

 Buffer space

 Built in 288Kb RAM for data buffer

 Flow control

 Full duplex: flow control;

 Half duplex: back pressure

 BER

 <10-9

 MTBF

 50,000 hrs

 LED indicator

 Power Supply : PWR1 , PWR2

 UTP Port: POE1, L/A, 100M

 Fiber Port: FX1, FX2

 DIP Switch

 RE:Redundant Mode

 SW:Switch Mode

 Power supply

 Power Input Range: 12 ~ 48VDC/24VAC ,

6-PIN Terminals, Redundant dual power

 Power consumption

 <5W (without PSE function)

 Operating temperature

 -40~80ºC

 Operating humidity

 5%~90%  non-condensing

 Storage Temperature

 -40~80ºC

 Storage humidity

 5%~90%  non-condensing

 Dimensions

 140mm (W)×110mm (D)×40mm (H)

 Weight

 

 Certification

EMI

  FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A

EMC

  FCC,CE

EMS

  EN61000-4-2 (ESD), Level 4

  EN61000-4-3 (RS), Level 3

  EN61000-4-4 (EFT), Level 4

  EN61000-4-5 (Surge), Level 4

  EN61000-4-6 (CS), Level 3

  EN61000-4-8, Level 5

  EN61000-4-11

Shock

  IEC 60068-2-27

Free Fall

  IEC 60068-2-32

Vibration

  IEC 60068-2-6

Green product

  RoHS


Podanie


NT-IN121BF


Kategorie o produkcie : Przełącznik Ethernet przemysłowy > Przemysłowy przełącznik Fast Ethernet

Wyślij zapytanie

Milla Lin

Ms. Milla Lin

Email:

szjl@n-net.com.cn

Wyślij zapytanie

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobile Phone:+8615999563479Contact me with Whatsapp

Email:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong