Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

PRODUCT CATEGORIES

Fast Ethernet Switch 2 Fibre Ports
Fast Ethernet Switch 2 Fibre Ports

Fast Ethernet Switch 2 Fibre Ports

Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
Doręczeniowy czas: 4 dni

Podstawowa informacja

    Model No: NT-IN126

    Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

    Rodzaj: Przełącznik optyczny

    Prędkość przesyłu danych: 10 / 100Mb / s

    Warranty: 5 Years

    Working Temperature: -40-85 Degree

    Uplink Port: 2 Fiber Ports

    Downlink Port: 6 Ethernet Ports

    MTBF: 100000 Hours

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode

    Wavelength: 1310nm

    Connector Type: SC

    Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

Additional Info

    Packaging: Karton

    wydajność: 5000pcs/day

    Marka: N-net

    transport: Ocean,Land,Air,Express

    Place of Pochodzenia: Chiny

    Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

    Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

    Código HS: 8536700000

    Porta: Shenzhen,Yantian

Opis Product

Przełącznik N-Net Fast Ethernet 2 porty światłowodowe


NT-IN126 to przemysłowy konwerter mediów Ethernet z 8 portami. Obsługuje 6 portów 10 / 100BASE-T i 2 porty 100Base-X. Ta seria jest pakowana w kompaktową obudowę IP40, która umożliwia montaż na szynie DIN lub na panelu w celu efektywnego wykorzystania przestrzeni szafy. Może obsługiwać funkcję POE z 4 portami. Bez zasilania i przewodów, może zasilać kamerę HD IP, bezprzewodowy telefon AP.IP i tak dalej. Nasz niezarządzalny Fast Ethernet Media Converter POE obsługuje IEEE802.3at, wyjście o mocy 25,5 W.

Cechy szybkiego przełącznika przemysłowego typu slim


  1. Wbudowany wydajny rdzeń przełączający do implementacji sterowania przepływem i redukcji pakietów emisji
  2. Standardowe: IEEE802.3u 100BASE-FX, IEEE802.3u 100BASE-TX. IEEE802.3 10BASE-T.
  3. Kontrola przepływu IEEE802.3x. IEEE802.3at
  4. 10 / 100Base-TX może automatycznie identyfikować linię bezpośrednią i krzyżową, jest kompatybilny z różnymi kartami, przełącznikami, HUB i innymi urządzeniami Ethernet.
  5. Używa mechanizmu przechodzenia i przekazywania, aby uniknąć utraty pakietów i ramek błędów
  6. Obsługa 6 samodzielnych 10-megapikselowych / 10-Mb / s adaptacyjnych przełączanych skrętek dwużyłowych. Realizuj zapas energii elektrycznej i korzystaj z dostępu użytkowników
  7. Obsługa dużych ramek do 1600 bajtów
  8. Obsługuje transmisję z przekierowaniem i tryb pełnego przepływu dupleksowego / półdupleksowego
  9. Od 12 V do 52 V DC lub 24 V AC Szeroka moc wejściowa, redundantne zasilanie i zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją
  10. -40 do 85 ℃ temperatury pracy, aby sprostać różnorodnym złożonym środowiskom
  11. Obudowa standardowa IP40
  12. Port zasilania i port Ethernet obsługują ochronę ESD i ochronę EFT
  13. Montaż na szynie DIN i na panelu dla efektywnego wykorzystania
  14. Obsługa trybu dual-fiber multi-mode, dual-fiber single-mode i single-fiber single-mode fiber selection, rozszerzyła potrzeby użytkowników
  15. Obsługa zasilania POE do 25,5 W (opcjonalnie)
  16. Wprowadź do 4k adresów MAC i zbuduj 1,25 Mb pamięci RAM


Dane techniczne przełącznika Ethernet 10 / 100M

 Parameter

 Specifications

Design Level

Industrial grade IP40 design standards

Access mode

 10/100Mbps

 Standard

IEEE802.3u 100BASE-FX,IEEE802.3u 100BASE-TX. IEEE802.3 10BASE-T.

IEEE802.3x Flow Control. IEEE802.3at

 Wavelength

 1310nm/1550nm

 Transmission distance

 Dual-fiber multi-mode:2 km

 Single fiber single mode: 20/40/60/80/100 km

 Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100 /120 km

 Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

Eight RJ45 port: 

   Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

 Two optical port: 

   Multi-mode :SC / FC/LC(50/125, 62.5/125μm)

   Single mode : SC / FC/LC (8.3/125, 8.7/125, 9/125 or 10/125μm)

 Conversion means

Store and Forward mode

Address table

 4K

Buffer space

  1.25 Mbit

 Flow control

Full duplex: flow control; Half duplex: back pressure

 Delay

 store-and-forward:9.6us

BER

 <10-9

 MTBF

50,000 hrs

 LED indicator

 POE1 ( POE1 power on/off).POE2 ( POE2 power on /off).POE3 ( POE3 power on/off).

POE4 ( POE4 power on/off),(1~6) UTP Port: L/A ,100

  PWR1(PWR1 power on/off) ,PWR2(PWR2 power on/off)

  F1(F1 Link/transmission),F2(F2 Link/transmission)

 Power supply

                Power Input Range: 12 ~ 48VDC/24VAC ,

6-PIN Terminals, Redundant dual power

Power consumption

7W

Storage humidity

 5%~90% non-condensing

 Operating humidity

 5%~90% non-condensing

 Operating temperature

 -40~80℃ 

Storage Temperature

-40~85℃

Dimensions

155mm×125mm×50mm (W×D×H) 


Szybka aplikacja do zastosowań przemysłowych typu Slim

NT-IN126


Kategorie o produkcie : Przełącznik Ethernet przemysłowy > Przemysłowy przełącznik Fast Ethernet

Wyślij zapytanie

Milla Lin

Ms. Milla Lin

Email:

szjl@n-net.com.cn

Wyślij zapytanie

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobile Phone:+8615999563479Contact me with Whatsapp

Email:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong