Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Products

Start > Products > Przełącznik Ethernet przemysłowy > Przemysłowy przełącznik Fast Ethernet > Niezarządzany przemysłowy szybki konwerter Meida

PRODUCT CATEGORIES

Niezarządzany przemysłowy szybki konwerter Meida
Niezarządzany przemysłowy szybki konwerter Meida
Niezarządzany przemysłowy szybki konwerter Meida
Niezarządzany przemysłowy szybki konwerter Meida
Niezarządzany przemysłowy szybki konwerter Meida

Niezarządzany przemysłowy szybki konwerter Meida

Rodzaj płatności: L/C,T/T,D/P,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA
Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
Pobieranie:

Podstawowa informacja

    Model No: NT-IN111D-2

    Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

    Ethernet Port QTY: 1

    Fiber Type: Dual Fiber, Multi Mode

    Wavelength: 1310nm

    Connector Type: SC

    Distance: 2km

    Power Supply: DC24V

    MTBF: 100000 Hours

    Working Temperature: -40℃-80℃

    Dimension: 155mm(length)×125mm(wide)×50mm(height)

    Weight: 0.9kg

    Warranty: 5 Years

    Rodzaj: Przełącznik optyczny

    Prędkość przesyłu danych: 10 / 100Mb / s

Additional Info

    Packaging: 14 sztuk w jednym kartonie o rozmiarze 48 * 36 * 39 cm

    wydajność: 5000pcs/day

    Marka: N-net

    transport: Ocean,Land,Air,Express

    Place of Pochodzenia: Chiny

    Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

    Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

    Código HS: 8517622990

    Porta: Shenzhen,Shanghai,Beijing

Opis Product

Przegląd


N-net NT-IN111D-2 to niezarządzany przemysłowy szybki konwerter Meida z danymi o niskiej prędkości. Ten produkt oferuje elastyczne i ekonomiczne rozwiązania w zakresie łączności światłowodowej w celu przedłużenia połączeń sieciowych. Jest to nie tylko szybki konwerter mediów, ale także tryb światłowodowy. Innymi słowy, może nie tylko przesyłać sygnał Ethernet, ale także dane o niskiej prędkości, takie jak RS-485 / RS232 / RS422, a sygnał Ethernet i dane o niskiej prędkości są przesyłane różnymi kanałami. Dzięki temu transmisja jest bardziej stabilna i płynna. NT-IN111D Niezarządzany przemysłowy szybki konwerter Meida z danymi o niskiej prędkości można zainstalować w szafie sterowniczej, stosując opcjonalny sposób montażu na szynie DIN-RIAL lub na ścianie. Jest to kompaktowy produkt, obsługujący szeroką temperaturę pracy, redundantny pobór mocy, stopień ochrony IP40, diodę LED, będący najlepszym wyborem do specjalnych zastosowań przemysłowych i niezawodnym rozwiązaniem dla przemysłowych połączeń Ethernet.


Featur e s


1. Procotole: IEEE802.3 / u, 10Base-T.100Base-TX

2. 10 / 100Base-TX może automatycznie zidentyfikować linię bezpośrednią i linię krzyżową, jest kompatybilny z różnymi kartami, przełącznikami, koncentratorem i innymi urządzeniami Ethernet

3. Zastosuj przełomową i zaawansowaną technologię, skutecznie zmniejszając opóźnienie czasowe w sieci.

4. Ten przemysłowy konwerter Meida z niską prędkością danych Obsługuje transmisję pakietową do 11 000 bajtów

5. Obsługa przekrojowej transmisji i trybu kontroli przepływu w pełnym dupleksie / półdupleksowym trybie przeciwciśnienia

6. Obsługa 3 wolnych portów danych, każdy może być ustawiony jako oddzielny typ RS232, RS485 lub typ zamknięcia styków.

7. Wolne przesyłanie danych przyjmuje transmisję multipleksowania z podziałem czasu, co sprawia, że ​​małe opóźnienie i łatwe zastosowanie bez zajmowania adresu IP.

8. Wolny port danych obsługuje prędkość 0-115200bps

9. Port danych o niskiej prędkości obsługuje wiele rodzajów ochrony przed wyładowaniami atmosferycznymi, przepięciami, przepięciami i wyładowaniami elektrostatycznymi

10. 12 V do 48 V DC lub 24 V AC Szeroki pobór mocy, zasilanie redundantne i zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją

11. Obsługa wykrywania i wskazywania zdalnego wyłączenia zasilania

12. Temperatura pracy od -40 do 80 ℃, aby sprostać różnorodnym złożonym warunkom

13. Standardowa obudowa o stopniu ochrony IP40

14. Port zasilania i port Ethernet obsługują ochronę ESD i EFT

15. Montaż na szynie DIN i panelu dla efektywnego użytkowania

16. Obsługa wyboru portu światłowodowego dual-fibre multi-mode, dual-fibre single-mode i single-fibre single-mode, rozszerzyła potrzeby użytkowników


Orzecznictwo

EMI

  FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A

EMC

  FCC,CE

EMS

  EN61000-4-2 (ESD), Level 4

  EN61000-4-3 (RS), Level 3

  EN61000-4-4 (EFT), Level 4

  EN61000-4-5 (Surge), Level 4

  EN61000-4-6 (CS), Level 3

  EN61000-4-8, Level 5

  EN61000-4-11

Shock

  IEC 60068-2-27

Free Fall

  IEC 60068-2-32

Vibration

  IEC 60068-2-6

Green product

  RoHS


Podanie

Unmanaged Industrial Fast Meida Converter with low-speed data



Pakowanie


Industrial Meida Converter

Industrial Meida Converter

Industrial Meida Converter


Kategorie o produkcie : Przełącznik Ethernet przemysłowy > Przemysłowy przełącznik Fast Ethernet

Wyślij zapytanie

Milla Lin

Ms. Milla Lin

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobile Phone:+8615999563479Contact me with Whatsapp

Email:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong