http://pl.nnetswitch.com
Start > Products > Przemysłowy konwerter mediów > Przełącznik Fast Ethernet 10 / 100M

Przełącznik Fast Ethernet 10 / 100M

    Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Western Union
    Incoterm: FOB,CIF,FCA
    Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
    Doręczeniowy czas: 3 dni
Podstawowa informacja

Model No: NT-IN114D

Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

Rodzaj: Przełącznik optyczny

Prędkość przesyłu danych: 10 / 100Mb / s

Ethernet Port QTY: 4

Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode

Wavelength: 1310nm

Connector Type: SC

Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km

Protection Level: IP40

Additional Info

Packaging: Karton

wydajność: 5000pcs/day

Marka: N-net

transport: Ocean,Land,Air,Express

Place of Pochodzenia: Chiny

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

Código HS: 8536700000

Porta: Shenzhen,Yantian

Opis Product

Przegląd

NT-IN111D to przełącznik Fast Ethernet 10 / 100M z jednym portem 10 / 100M UTP i niską prędkością danych. Zapewnia jeden port 10 / 100Base-T, 3 porty danych o niskiej prędkości i jeden port 100Bse-FX. Dzięki ściśle przemysłowej konstrukcji, jest to podstawowa gwarancja stabilności i praktyczności dla elastycznego rozszerzenia odległości transmisji Ethernetu i danych o niskiej prędkości w ekstremalnym środowisku przemysłowym.

Zastosuj przemysłowy konwerter mediów NT-IN111D wyposażający port transmisji danych o małej prędkości w przełącznik NT-IN114D Fast Ethernet 10 / 100M, buforowanie dużego natężenia ruchu, szybkie wygładzanie usługi sieciowej i zdalna transmisja danych o niskiej prędkości może idealnie rozwiązać problem, mając wiodąca przewaga funkcji w tej dziedzinie.


Przełącznik NT-IN111D Fast Ethernet 10 / 100M można zainstalować w szafie sterowniczej, stosując opcjonalny sposób montażu DIN-RIAL lub na ścianie. Jest to kompaktowy produkt, obsługujący szeroką temperaturę pracy, redundantny pobór mocy, stopień ochrony IP40, wskaźnik LED, będący najlepszym wyborem dla specjalnych aplikacji przemysłowych i niezawodne rozwiązanie dla przemysłowych połączeń Ethernet.


cechy


Procotols: IEEE802.3 / u, 10Base-T.100Base-TX

10 / 100Base-TX może automatycznie identyfikować bezpośrednią linię i krzyżową, jest kompatybilny z różnymi kartami, przełącznikami, HUB i innymi urządzeniami Ethernet

Zastosuj przełomową i przyszłościową technologię, skutecznie zmniejszając opóźnienie w sieci.

Obsługa transmisji maksymalnie do 11K bajtów

Obsługuje transmisję z przekierowaniem i tryb pełnego przepływu dupleksowego / półdupleksowego

Obsługa 3 wolnego portu danych, każdy może ustawić jako oddzielny typ RS232, RS485 lub kontakt.

Szybka transmisja danych przyjmuje transmisję z multipleksowaniem z podziałem czasu, która zapewnia niskie opóźnienie i łatwe stosowanie bez zajmowania adresu IP.

Port szybkiej transmisji danych obsługuje prędkość 0-115200bps

Port transmisji danych o małej prędkości obsługuje wiele zabezpieczeń przed wyładowaniami atmosferycznymi, przepięciami, przepięciami i wyładowaniami elektrostatycznymi

12 V do 48 V DC lub 24 V AC Szeroka moc wejściowa, redundantne zasilanie i zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją

Ten przełącznik Fast Ethernet 10 / 100M obsługuje wykrywanie i sygnalizację zdalnego wyłączenia zasilania

-40 do 80 ℃ temperatury pracy, aby sprostać różnorodnym złożonym środowiskom

Obudowa standardowa IP40

Port zasilania i port Ethernet obsługują ochronę ESD i ochronę EFT

Montaż na szynie DIN i na panelu dla efektywnego wykorzystania

Ten przełącznik Fast Ethernet 10 / 100M obsługuje dwuprzerwowe, wielomodowe, dwuprzewodowe, jednomodowe i jednomodowe, jednomodowe złącze światłowodowe, rozszerzone potrzeby użytkowników


Specyfikacja:


Parametry techniczne

Poziom projektowania Stopień wzorcowy IP40

Tryb dostępu 10/100 Mb / s

Standardowy IEEE802.3 / u.10Base-T.100Base-TX

Długość fali 1310nm / 1550nm

Odległość transmisji Tryb podwójnego włókna: 2 km

Pojedynczy tryb pojedynczego włókna: 20/40/60/80/100 km

Tryb podwójnego włókna: 20/40/60/80/100/20 km

Skrętki kategorii 5: 100 m Port 1 Port RJ45: łączenie skrętek STP / UTP kategorii 5, EIA568A / B

Jeden port optyczny: tryb Multi: SC / FC / LC (50/125, 62,5 / 125μm) Tryb pojedynczy: SC / FC / LC (9/125)

3 port danych o niskiej prędkości, terminale przemysłowe, połączenie z RS232, R485, zamknięcie stykowe zgodnie z ustawieniem

Konwersja oznacza tryb Store and Forward lub podział czasu

Kontrola przepływu Pełny dupleks: kontrola przepływu; Half duplex: przeciwciśnienie

BER <10-9

MTBF 50 000 godzin

Wskaźnik LED L / A (Link / Transmit), 100M (Speed),

PWR (moc), RPF (zdalne wyłączanie), SD (sygnał światłowodowy)

D1 (sygnał przejścia danych 1), D2 (sygnał przejścia danych 2), D3 (sygnał przejścia danych 3)

Zasilanie Moc Zakres wejściowy: 12 ~ 48VDC / 24VAC,

6-pinowe terminale, nadmiarowe podwójne zasilanie, obsługa wykrywania braku zasilania

Zużycie energii <2 W (bez funkcji PSE)

Temperatura pracy -40 ~ 80ºC

Wilgotność podczas pracy 5% ~ 90% bez kondensacji

Temperatura przechowywania -40 ~ 80ºC

Wilgotność przechowywania 5% ~ 90% bez kondensacji

Wymiary 155 mm (długość) × 125 mm (szerokość) × 50 mm (wysokość)


Orzecznictwo


EMI FCC Część 15, CISPR (EN55022) klasa

EMC FCC, CE

EMS EN61000-4-2 (ESD), poziom 4

EN61000-4-3 (RS), poziom 3

EN61000-4-4 (EFT), poziom 4

EN61000-4-5 (Surge), poziom 4

EN61000-4-6 (CS), poziom 3

EN61000-4-8, Poziom 5

EN61000-4-11

Shock IEC 60068-2-27

Free Fall IEC 60068-2-32

Wibracja IEC 60068-2-6

Zielony produkt RoHS


Zdjęcie produktu

fast ethernet switch


Kategorie o produkcie : Przemysłowy konwerter mediów > Przemysłowy konwerter mediów

Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą