http://pl.nnetswitch.com
Start > Products > Przemysłowy konwerter mediów > Konwerter mediów 10 / 100M Ethernet

Konwerter mediów 10 / 100M Ethernet

    Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Western Union
    Incoterm: FOB,CIF,FCA
    Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
    Doręczeniowy czas: 3 dni
Podstawowa informacja

Model No: NT-IN111

Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

Rodzaj: Przełącznik optyczny

Prędkość przesyłu danych: 10 / 100Mb / s

Ethernet Port QTY: 1

Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode

Wavelength: 1310nm

Connector Type: SC

Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

Protection Level: IP40

Additional Info

Packaging: Karton

wydajność: 5000pc/day

Marka: N-net

transport: Ocean,Land,Air,Express

Place of Pochodzenia: Chiny

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

Código HS: 8536700000

Porta: Shenzhen,Yantian

Opis Product

Przegląd


NT-IN111 Konwerter 10 / 100M Ethernet Media może zredukować rozmieszczenie kabli i wyeliminować potrzebę stosowania dedykowanych gniazdek elektrycznych na ścianie, suficie lub w niedostępnym miejscu.

NT-IN111 Konwerter 10 / 100M Ethernet Media jest zgodny z technologią IEEE 802.3at High Power over Ethernet (opcjonalnie).

NT-IN111 Konwerter 10 / 100M Ethernet Media to 10 / 100Base-TX na 100Base-FX Industrial Fast Ethernet Media Converter. Pozwoli to na zwiększenie zasięgu transmisji sieci do 120 km poprzez port światłowodowy, a port UTP może działać w aplikacji 10M lub 100M.

NT-IN111 Konwerter 10 / 100M Ethernet Media jest pakowany w kompaktową obudowę IP40, która pozwala na montaż na szynie DIN lub na panelu, aby efektywnie wykorzystać przestrzeń szafki. Zapewnia zintegrowany zasilacz o szerokim zakresie napięć do światowego użytku. Oferuje również dual-redundantne, odwracalne polaryzacje o napięciu 12V DC na 48V DC dla aplikacji wysokiej dostępności wymagających podwójnego lub zapasowego zasilania.

cechy


Wbudowany wydajny rdzeń przełączający do implementacji sterowania przepływem i redukcji pakietów emisji
Standard: IEEE802.3u 100BASE-FX.IEEE802.3u 100BASE-TX. IEEE802.3 10BASE-T
Kontrola przepływu IEEE802.3x. IEEE802.3at
10 / 100Base-TX może automatycznie identyfikować bezpośrednią linię i krzyżową, jest kompatybilny z różnymi kartami, przełącznikami, HUB i innymi urządzeniami Ethernet
Używa mechanizmu przechodzenia i przekazywania, aby uniknąć utraty pakietów i ramek błędów
Obsługuje transmisję z przekierowaniem i tryb pełnego przepływu dupleksowego / półdupleksowego
Obsługa dużych ramek do 9K (tryb przekrojowy)
12 V do 48 V DC lub 24 V AC Szeroka moc wejściowa, redundantne zasilanie i zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją
-40 do 80 ℃ temperatury pracy, aby sprostać różnorodnym złożonym środowiskom
Obudowa standardowa IP40
Port zasilania i port Ethernet obsługują ochronę ESD i ochronę EFT
Montaż na szynie DIN i na panelu dla efektywnego wykorzystania
Obsługa trybu dual-fiber multi-mode, dual-fiber single-mode i single-fiber single-mode fiber selection, rozszerzyła potrzeby użytkowników
Obsługuj przełączniki DIP dla ustawienia trybu pracy
Obsługa zasilania POE do 25,5 W (opcjonalnie)
Dane techniczne
Parametry techniczne
Poziom projektowania Stopień wzorcowy IP40
Tryb dostępu 10/100 Mb / s
Standardowy IEEE802.3u 100BASE-FX.IEEE802.3u 100BASE-TX. IEEE802.3 10BASE-T
Kontrola przepływu IEEE802.3x. IEEE802.3at
Długość fali 1310nm / 1550nm
Odległość transmisji Tryb podwójnego włókna: 2 km
Pojedynczy tryb pojedynczego włókna: 20/40/60/80/100 km
Tryb podwójnego włókna: 20/40/60/80/100/20 km
Skrętki kategorii 5: 100m
Port RJ45 Port One:
Łączenie skrętek STP / UTP kategorii-5, EIA568A / B
Jeden port optyczny:
Tryb wielomodowy: SC / FC / LC (50/125, 62,5 / 125μm)
Tryb pojedynczy: SC / FC / LC (8,3 / 125, 8,7 / 125, 9/125 lub 10 / 125μm)
Konwersja oznacza tryb Store and Forward lub Cut-Through
Tabela adresów 1K
Przestrzeń buforowa Zbudowana w 288 KB pamięci RAM dla bufora danych
Kontrola przepływu Pełny dupleks: kontrola przepływu;
Half duplex: przeciwciśnienie
BER <10-9
MTBF 50 000 godzin
Wskaźnik LED Zasilanie: PWR 1, PWR 2
Port UTP: POE1, L / A, 100M
Port światłowodowy: F1
Zasilanie Moc Zakres wejściowy: 12 ~ 48VDC / 24VAC,
6-pinowe terminale, nadmiarowe podwójne zasilanie
Zużycie energii <5 W (bez funkcji PSE)
Temperatura pracy -40 ~ 80ºC
Wilgotność podczas pracy 5% ~ 90% bez kondensacji
Temperatura przechowywania -40 ~ 80ºC
Wilgotność przechowywania 5% ~ 90% bez kondensacji
Wymiary 140 mm (W) x 110 mm (D) x 40 mm (H)
Waga


Orzecznictwo


EMI FCC Część 15, CISPR (EN55022) klasa
EMC FCC, CE
EMS EN61000-4-2 (ESD), poziom 4
EN61000-4-3 (RS), poziom 3
EN61000-4-4 (EFT), poziom 4
EN61000-4-5 (Surge), poziom 4
EN61000-4-6 (CS), poziom 3
EN61000-4-8, Poziom 5
EN61000-4-11
Shock IEC 60068-2-27
Free Fall IEC 60068-2-32
Wibracja IEC 60068-2-6
Zielony produkt RoHS


S TOSOWANIE

10/100M Ethernet Media converter


Wymiar

10/100M Ethernet Media converter



Kategorie o produkcie : Przemysłowy konwerter mediów > Przemysłowy konwerter mediów

Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą