http://pl.nnetswitch.com
Start > Products > Przemysłowy konwerter mediów > Niezarządzany przemysłowy Fast Ethernet Media Converter

Niezarządzany przemysłowy Fast Ethernet Media Converter

    Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
    Incoterm: FOB,CIF,FCA
    Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
    Doręczeniowy czas: 10 dni
Podstawowa informacja

Model No: NT-IN111DS-20

Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

Ethernet Port QTY: 1

Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode

Wavelength: 1310nm

Connector Type: SC

Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

Warranty: 5 Years

Working Temperature: -40-85 Degree

MTBF: 100000 Hours

Rodzaj: Przełącznik optyczny

Prędkość przesyłu danych: 10 / 100Mb / s

Protection Level: IP40

Power Supply: DC24V

Dimension: 155mm(Length)*125mm(Wide)*50mm(Height)

Weight: 1.2KG

Additional Info

Packaging: 14 sztuk w jednym kartonie o rozmiarze 48 * 36 * 39cm

wydajność: 5000pcs/day

Marka: N-net

transport: Ocean,Land,Air,Express

Place of Pochodzenia: Chiny

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

Código HS: 8517622990

Porta: Shenzhen,Yantian

Opis Product

Przegląd


N-net NT-IN111S-20 to przemysłowy Fast Media Converter wyposażony w 10 / 100Base-TX do 100Base-Fx. Ten niezarządzany przemysłowy fast Ethernetowy konwerter mediów obsługuje autonegocjację i włączenie auto-MIDX, dzięki czemu zapewnia ekonomiczny sposób łączenia starych 10 Mbps sieci z szybkimi sieciami Ethernet o prędkości 100 Mb / s.

N-net NT-IN111S-20 to przemysłowy konwerter mediów . Konkonekt włóknisty może być SC, ST i LC. Możesz wybrać włókno coonector zgodnie z twoim wymaganiem. Poza tym konwerter mediów transmituje sygnał przez światłowód, dzięki czemu może przesyłać sygnał na duże odległości, np. 20 km, 40 km, 60 km, 80 km, 100 km, a nawet 120 km.

N-net NT-IN111S-20 Przemysłowy konwerter mediów jest pakowany w kompaktową obudowę IP40. Może być montowany na szynie DIN, na ścianie i na biurku. Może pracować w środowisku o temperaturze od -40 ℃ do 80 ℃.



cechy


1. Wbudowany wydajny rdzeń przełączający do implementacji sterowania przepływem i redukcji pakietów emisji

2. Standard: IEEE802.3u 100BASE-FX, IEEE802.3u 100BASE-TX, IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3at

3. 10 / 100Base-TX może automatycznie identyfikować bezpośrednią linię i krzyżową, jest kompatybilny z różnymi kartami, przełącznikami, HUB i innymi urządzeniami Ethernet

4. Używa mechanizmu przechodzenia i przekazywania, aby uniknąć utraty pakietów i ramek błędów

5. Obsługuje transmisję przekierowaną i tryb pełnego przepływu dupleksowego / półdupleksowego

6. Obsługuj ramkę jumbo do 9K (tryb przekroju)

7. 12 V do 48 V DC lub 24 V AC Szeroka moc wejściowa, redundantne zasilanie i zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją

8. -40 do 80 ℃ temperatury pracy, aby sprostać różnym trudnym warunkom

9. Standardowa obudowa ochronna IP40

10. Port zasilania i port Ethernet obsługują ochronę ESD i ochronę EFT

11. Montaż na szynie DIN i na panelu dla efektywnego wykorzystania

12. Obsługa wielowłóknowych, dwu-światłowodowych jednomodowych i jednomodowych jednomodowych portów światłowodowych, rozszerzyła potrzeby użytkowników

13. Wsparcie przełączników DIP dla ustawienia trybu działania

14. Wsparcie zasilania POE do 25,5 W (opcjonalnie)


Podanie

Industrial Fast Media Converter



Opakowanie

Industrial Fast Media Converter

Industrial Fast Media Converter







Kategorie o produkcie : Przemysłowy konwerter mediów > Przemysłowy konwerter mediów

Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą