http://pl.nnetswitch.com
Start > Products > Przemysłowy konwerter mediów > Przemysłowy szybki konwerter mediów POE > Szybki konwerter mediów POE Ethernet

Szybki konwerter mediów POE Ethernet

    Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Western Union
    Incoterm: FOB,CIF,FCA
    Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
    Doręczeniowy czas: 4 dni
Podstawowa informacja

Model No: NT-IN111D-1POE

Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

Rodzaj: Przełącznik optyczny

Prędkość przesyłu danych: 10 / 100Mb / s

Ethernet Port QTY: 1

Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode

Wavelength: 1310nm

Connector Type: SC

Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

Protection Level: IP40

Additional Info

Packaging: Karton

wydajność: 5000pcs/day

Marka: N-net

transport: Ocean,Land,Air,Express

Place of Pochodzenia: Chiny

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

Código HS: 8536700000

Porta: Shenzhen,Yantian

Opis Product

Przegląd

NT-IN111D jest przemysłowym konwerterem mediów POE Ethernet, szybko wyposażonym w jeden port 10 / 100M UTP i niską prędkością danych. Zapewnia jeden port 10 / 100Base-T, 3 porty danych o niskiej prędkości i jeden port 100Bse-FX. Dzięki ściśle przemysłowej konstrukcji, jest to podstawowa gwarancja stabilności i praktyczności dla elastycznego rozszerzenia odległości transmisji Ethernetu i danych o niskiej prędkości w ekstremalnym środowisku przemysłowym.

Zastosuj konwerter mediów Ethernet NT-IN111D POE, szybko wyposażając port transmisji danych o niskiej prędkości w przełącznik przemysłowy NT-IN114D, buforowanie dużego natężenia ruchu, szybkie wygładzanie usługi sieciowej i zdalna transmisja danych o niskiej prędkości mogą zostać doskonale rozwiązane, mając wiodącą funkcję przewaga w tej dziedzinie.

NT-IN111D przemysłowy konwerter mediów POE Ethernet może zostać zainstalowany w szafce sterowniczej poprzez zastosowanie opcjonalnej metody DIN-RIAL lub Wall-mount. Jest to kompaktowy produkt, obsługujący szeroką temperaturę pracy, redundantny pobór mocy, stopień ochrony IP40, wskaźnik LED, będący najlepszym wyborem dla specjalnych aplikacji przemysłowych i niezawodne rozwiązanie dla przemysłowych połączeń Ethernet.


cechy


Procotols: IEEE802.3 / u, 10Base-T.100Base-TX

10 / 100Base-TX może automatycznie identyfikować bezpośrednią linię i krzyżową, jest kompatybilny z różnymi kartami, przełącznikami, HUB i innymi urządzeniami Ethernet

Zastosuj przełomową i przyszłościową technologię, skutecznie zmniejszając opóźnienie w sieci.

Ten konwerter mediów POE Ethernet umożliwia szybką transmisję maksymalnie do 11 KB bajtów

Obsługuje transmisję z przekierowaniem i tryb pełnego przepływu dupleksowego / półdupleksowego

Ten port transmisji danych o małej przepustowości Fast Poe Network Support 3 3 może być ustawiony jako oddzielny typ RS232, RS485 lub styk kontaktowy.

Szybka transmisja danych przyjmuje transmisję z multipleksowaniem z podziałem czasu, która zapewnia niskie opóźnienie i łatwe stosowanie bez zajmowania adresu IP.

Port szybkiej transmisji danych obsługuje prędkość 0-115200bps

Port transmisji danych o małej prędkości obsługuje wiele zabezpieczeń przed wyładowaniami atmosferycznymi, przepięciami, przepięciami i wyładowaniami elektrostatycznymi

12 V do 48 V DC lub 24 V AC Szeroka moc wejściowa, redundantne zasilanie i zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją

Obsługa wykrywania i sygnalizacji zdalnego wyłączenia zasilania

-40 do 80 ℃ temperatury pracy, aby sprostać różnorodnym złożonym środowiskom

Obudowa standardowa IP40

Port zasilania i port Ethernet obsługują ochronę ESD i ochronę EFT

Montaż na szynie DIN i na panelu dla efektywnego wykorzystania

Obsługa trybu dual-fiber multi-mode, dual-fiber single-mode i single-fiber single-mode fiber selection, rozszerzyła potrzeby użytkowników


Specyfikacja:


Parameter

  Specifications

 Design Level

 Industrial grade IP40 design standards

 Access mode

 10/100Mbps

 Standard

IEEE802.3/u.10Base-T.100Base-TX

 Wavelength

 1310nm/1550nm

 Transmission distance

 Dual-fiber multi-mode:2 km

 Single fiber single mode: 20/40/60/80/100 km

 Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100 /120 km

 Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

 One RJ45 port: 

   Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

 One optical port: 

   Multi-mode :SC / FC/LC(50/125, 62.5/125μm)

   Single mode : SC / FC/LC (9/125)

 3 low-speed data port, Industrial terminals, connecting to RS232,R485,contact closure according to the setting

 Conversion means

 Store and Forward mode or Time division

 Flow control

 Full duplex: flow control;

 Half duplex: back pressure

 BER

 <10-9

 MTBF

 50,000 hrs

 LED indicator

 L/A(Link/Transmit),100M(Speed),

PWR(Power),RPF(Remote power-off),SD(Fiber signal)

D1(Data passage 1 signal),D2(Data passage 2 signal),D3(Data passage 3 signal)

Power supply

 Power Input Range: 12 ~ 48VDC/24VAC ,

6-PIN Terminals, Redundant dual power, support power-off detection

 Power consumption

 <2W (without PSE function)

 Operating temperature

 -40~80ºC

 Operating humidity

 5%~90%  non-condensing

 Storage Temperature

 -40~80ºC

 Storage humidity

 5%~90%  non-condensing

 Dimensions

 155mm(length)×125mm(wide)×50mm(height)




Orzecznictwo



EMI

  FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A

EMC

  FCC,CE

EMS

  EN61000-4-2 (ESD), Level 4

  EN61000-4-3 (RS), Level 3

  EN61000-4-4 (EFT), Level 4

  EN61000-4-5 (Surge), Level 4

  EN61000-4-6 (CS), Level 3

  EN61000-4-8, Level 5

  EN61000-4-11

Shock

  IEC 60068-2-27

Free Fall

  IEC 60068-2-32

Vibration

  IEC 60068-2-6

Green product

  RoHS

Podanie


Industrial Fast Poe Switch

Kategorie o produkcie : Przemysłowy konwerter mediów > Przemysłowy szybki konwerter mediów POE

Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą