Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Products

Start > Products > Przemysłowy konwerter mediów > Przemysłowy szybki konwerter mediów POE > Szybki konwerter mediów POE Ethernet

PRODUCT CATEGORIES

Szybki konwerter mediów POE Ethernet
Szybki konwerter mediów POE Ethernet

Szybki konwerter mediów POE Ethernet

Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
Doręczeniowy czas: 4 dni

Podstawowa informacja

    Model No: NT-IN111D-1POE

    Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

    Rodzaj: Przełącznik optyczny

    Prędkość przesyłu danych: 10 / 100Mb / s

    Ethernet Port QTY: 1

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode

    Wavelength: 1310nm

    Connector Type: SC

    Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

    Protection Level: IP40

Additional Info

    Packaging: Karton

    wydajność: 5000pcs/day

    Marka: N-net

    transport: Ocean,Land,Air,Express

    Place of Pochodzenia: Chiny

    Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

    Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

    Código HS: 8536700000

    Porta: Shenzhen,Yantian

Opis Product

Przegląd


Wbudowany transceiver światłowodowy: wbudowany zasilacz impulsowy to zasilacz klasy operatorskiej; zewnętrzny transceiver światłowodowy: zewnętrzny zasilacz transformatora jest najczęściej wykorzystywany w sprzęcie cywilnym.

NT-IN111D to szybki przemysłowy konwerter mediów POE Ethernet wyposażony w jeden port UTP 10 / 100M i dane o niskiej prędkości. Zapewnia jeden port 10 / 100Base-T, 3 wolne porty danych i jeden port 100Bse-FX.

Pełny dupleks oznacza, że ​​gdy wysyłanie i odbieranie danych są dzielone i przesyłane przez dwie różne linie transmisyjne, obie strony mogą wysyłać i odbierać w tym samym czasie. , Jak pokazano na rysunku 1.

Dzięki projektowi ściśle przemysłowemu, podstawową gwarancją stabilności i praktyczności jest elastyczność, która zwiększa zasięg transmisji Ethernetu i danych o niskiej prędkości w ekstremalnych warunkach przemysłowych.

Half duplex oznacza użycie tej samej linii transmisyjnej zarówno do odbioru, jak i wysyłania. Chociaż dane mogą być przesyłane w obu kierunkach, obie strony komunikacyjne nie mogą jednocześnie wysyłać i odbierać danych.

Zastosuj konwerter mediów NT-IN111D POE Ethernet szybko wyposażając wolny port danych w przemysłowy przełącznik NT-IN114D, buforowanie gwałtownego ruchu, wygładzanie prędkości usługi sieciowej i zdalna transmisja danych o niskiej prędkości mogą być doskonale rozwiązane, mając wiodącą cechę przewaga w tej dziedzinie.

Taki sposób transmisji jest półdupleksowy. Gdy tryb półdupleksu zostanie przyjęty, nadajnik i odbiornik na każdym końcu systemu komunikacyjnego są przełączane do linii komunikacyjnej za pomocą przełącznika odbiorczego / nadawczego w celu zmiany kierunku, co spowoduje opóźnienie czasowe.

NT-IN111D przemysłowy konwerter mediów przemysłowych POE Ethernet można szybko zainstalować w szafie sterowniczej, przyjmując opcjonalny sposób montażu na szynie DIN-RIAL lub na ścianie. Jest to kompaktowy produkt, obsługujący szeroką temperaturę pracy, redundantny pobór mocy, stopień ochrony IP40, diodę LED, będący najlepszym wyborem do specjalnych zastosowań przemysłowych i niezawodnym rozwiązaniem dla przemysłowych połączeń Ethernet.

W trybie pełnego dupleksu każdy koniec systemu komunikacyjnego jest wyposażony w nadajnik i odbiornik, dzięki czemu dane mogą być kontrolowane, aby były przesyłane w obu kierunkach jednocześnie. Tryb pełnego dupleksu nie musi zmieniać kierunku, więc operacja przełączania nie powoduje opóźnienia czasowego.


funkcje


Procotols: IEEE802.3 / u, 10Base-T.100Base-TX

10 / 100Base-TX może automatycznie zidentyfikować linię bezpośrednią i linię krzyżową, jest kompatybilny z różnymi kartami, przełącznikami, koncentratorem i innymi urządzeniami Ethernet

Wykorzystaj przełomową i zaawansowaną technologię, skutecznie zmniejszając opóźnienie w sieci.

Ten konwerter mediów POE Ethernet obsługuje do maks. 11-bajtową transmisję pakietów

Obsługuje przekrojową transmisję i tryb kontroli przepływu w pełnym dupleksie / półdupleksowym trybie przeciwciśnienia

Ten szybki przełącznik sieciowy Poe obsługuje 3 wolne porty danych, każdy z nich może być ustawiony jako oddzielny typ RS232, RS485 lub typ zamknięcia stykowego.

Wolne przesyłanie danych przyjmuje transmisję multipleksowania z podziałem czasu, co sprawia, że ​​małe opóźnienie i łatwe zastosowanie bez zajmowania adresu IP.

Wolny port danych obsługuje prędkość 0-115200bps

Wolny port danych obsługuje wielorakie zabezpieczenie przed piorunem, przepięciami, przepięciami i wyładowaniami elektrostatycznymi

12 V do 48 V DC lub 24 V AC Szeroki pobór mocy, zasilanie redundantne i zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją

Obsługuje zdalne wykrywanie i sygnalizację wyłączenia zasilania

Temperatura pracy od -40 do 80 ℃ w celu spełnienia różnorodnych złożonych środowisk

Standardowa obudowa o stopniu ochrony IP40

Port zasilania i port Ethernet obsługują ochronę ESD i EFT

Montaż na szynie i panelu DIN dla efektywnego użytkowania

Obsługa wyboru dwóch portów światłowodowych w trybie wielomodowym, podwójnego światłowodu jednomodowego i jednomodowego jednomodowego, poszerzono potrzeby użytkowników


Specyfikacja:


Parameter

  Specifications

 Design Level

 Industrial grade IP40 design standards

 Access mode

 10/100Mbps

 Standard

IEEE802.3/u.10Base-T.100Base-TX

 Wavelength

 1310nm/1550nm

 Transmission distance

 Dual-fiber multi-mode:2 km

 Single fiber single mode: 20/40/60/80/100 km

 Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100 /120 km

 Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

 One RJ45 port: 

   Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

 One optical port: 

   Multi-mode :SC / FC/LC(50/125, 62.5/125μm)

   Single mode : SC / FC/LC (9/125)

 3 low-speed data port, Industrial terminals, connecting to RS232,R485,contact closure according to the setting

 Conversion means

 Store and Forward mode or Time division

 Flow control

 Full duplex: flow control;

 Half duplex: back pressure

 BER

 <10-9

 MTBF

 50,000 hrs

 LED indicator

 L/A(Link/Transmit),100M(Speed),

PWR(Power),RPF(Remote power-off),SD(Fiber signal)

D1(Data passage 1 signal),D2(Data passage 2 signal),D3(Data passage 3 signal)

Power supply

 Power Input Range: 12 ~ 48VDC/24VAC ,

6-PIN Terminals, Redundant dual power, support power-off detection

 Power consumption

 <2W (without PSE function)

 Operating temperature

 -40~80ºC

 Operating humidity

 5%~90%  non-condensing

 Storage Temperature

 -40~80ºC

 Storage humidity

 5%~90%  non-condensing

 Dimensions

 155mm(length)×125mm(wide)×50mm(height)




Orzecznictwo



EMI

  FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A

EMC

  FCC,CE

EMS

  EN61000-4-2 (ESD), Level 4

  EN61000-4-3 (RS), Level 3

  EN61000-4-4 (EFT), Level 4

  EN61000-4-5 (Surge), Level 4

  EN61000-4-6 (CS), Level 3

  EN61000-4-8, Level 5

  EN61000-4-11

Shock

  IEC 60068-2-27

Free Fall

  IEC 60068-2-32

Vibration

  IEC 60068-2-6

Green product

  RoHS

Podanie


Industrial Fast Poe Switch

Kategorie o produkcie : Przemysłowy konwerter mediów > Przemysłowy szybki konwerter mediów POE

Wyślij zapytanie

Milla Lin

Ms. Milla Lin

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobile Phone:+8615999563479Contact me with Whatsapp

Email:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong