Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Products

Start > Products > Przemysłowy konwerter mediów > Przemysłowy szybki konwerter mediów POE > Przemysłowy konwerter PoE Media Fast Ethernet

PRODUCT CATEGORIES

Przemysłowy konwerter PoE Media Fast Ethernet
Przemysłowy konwerter PoE Media Fast Ethernet
Przemysłowy konwerter PoE Media Fast Ethernet
Przemysłowy konwerter PoE Media Fast Ethernet

Przemysłowy konwerter PoE Media Fast Ethernet

Rodzaj płatności: L/C,T/T,D/P,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
Doręczeniowy czas: 4 dni

Podstawowa informacja

    Model No: NT-IN111D-1POE

    Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

    Ethernet Port QTY: 1

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode

    Wavelength: 1310nm

    Connector Type: SC

    Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

    Rodzaj: Przełącznik optyczny

    Prędkość przesyłu danych: 10 / 100Mb / s

    Warranty: 5 Years

    Working Temperature: -40-85 Degree

    MTBF: 100000 Hours

    Protection Level: IP40

    Power Supply: DC24V

    Dimension: 155mm(Length)*125mm(Wide)*50mm(Height)

    Weight: 1.2KG

Additional Info

    Packaging: Karton

    wydajność: 50000pcs/day

    Marka: N-net

    transport: Ocean,Land,Air,Express

    Place of Pochodzenia: Chiny

    Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

    Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

    Código HS: 8536700000

    Porta: Shenzhen,Yantian

Opis Product

Przegląd


N-Net NT-IN111D to przemysłowy konwerter mediów poE z interfejsem RS485 / 232/422. Zapewnia jeden port 10 / 100Base-T, 3 porty danych o niskiej prędkości i jeden port 100Bse-FX. Dzięki ściśle przemysłowej konstrukcji, jest to podstawowa gwarancja stabilności i praktyczności dla elastycznego rozszerzenia odległości transmisji Ethernetu i danych o niskiej prędkości w ekstremalnym środowisku przemysłowym. Zastosuj NT-IN111D Przemysłowy konwerter mediów Fast PoE z RS485 / 232/422 z przełącznikiem przemysłowym NT-IN114D, buforowanie dużego tąpnięcia ruchu, szybkie wygładzanie usługi sieciowej i zdalna transmisja danych o niskiej prędkości mogą zostać doskonale rozwiązane, mając wiodącą funkcję przewaga w tej dziedzinie. NT-IN111D Przemysłowy Fast Ethernet PoE Media Converter z RS485 / 232/422 można zainstalować w szafie sterowniczej, stosując opcjonalny sposób DIN-RIAL lub Wall mount. Jest to kompaktowy produkt, obsługujący szeroką temperaturę pracy, redundantny pobór mocy, stopień ochrony IP40, wskaźnik LED, będący najlepszym wyborem dla specjalnych aplikacji przemysłowych i niezawodne rozwiązanie dla przemysłowych połączeń Ethernet.


cechy



  1. Procotols: IEEE802.3 / u, 10Base-T.100Base-TX
  2. 10 / 100Base-TX może automatycznie identyfikować bezpośrednią linię i krzyżową, jest kompatybilny z różnymi kartami, przełącznikami, HUB i innymi urządzeniami Ethernet
  3. Zastosuj przełomową i przyszłościową technologię, skutecznie zmniejszając opóźnienie w sieci.
  4. Obsługa transmisji maksymalnie do 11K bajtów
  5. Obsługuje transmisję z przekierowaniem i tryb pełnego przepływu dupleksowego / półdupleksowego
  6. Obsługa 3 wolnego portu danych, każdy może ustawić jako oddzielny typ RS232, RS485 lub kontakt.
  7. Szybka transmisja danych przyjmuje transmisję z multipleksowaniem z podziałem czasu, która zapewnia niskie opóźnienie i łatwe stosowanie bez zajmowania adresu IP.
  8. Port szybkiej transmisji danych obsługuje prędkość 0-115200bps
  9. Port transmisji danych o małej prędkości obsługuje wiele zabezpieczeń przed wyładowaniami atmosferycznymi, przepięciami, przepięciami i wyładowaniami elektrostatycznymi
  10. 12 V do 48 V DC lub 24 V AC Szeroka moc wejściowa, redundantne zasilanie i zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją
  11. Obsługa wykrywania i sygnalizacji zdalnego wyłączenia zasilania
  12. -40 do 80 ℃ temperatury pracy, aby sprostać różnorodnym złożonym środowiskom
  13. Obudowa standardowa IP40
  14. Port zasilania i port Ethernet obsługują ochronę ESD i ochronę EFT
  15. Montaż na szynie DIN i na panelu dla efektywnego wykorzystania
  16. Obsługa trybu dual-fiber multi-mode, dual-fiber single-mode i single-fiber single-mode fiber selection, rozszerzyła potrzeby użytkowników



Specyfikacja:


Parameter

  Specifications

 Design Level

 Industrial grade IP40 design standards

 Access mode

 10/100Mbps

 Standard

IEEE802.3/u.10Base-T.100Base-TX

 Wavelength

 1310nm/1550nm

 Transmission distance

 Dual-fiber multi-mode:2 km

 Single fiber single mode: 20/40/60/80/100 km

 Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100 /120 km

 Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

 One RJ45 port: 

   Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

 One optical port: 

   Multi-mode :SC / FC/LC(50/125, 62.5/125μm)

   Single mode : SC / FC/LC (9/125)

 3 low-speed data port, Industrial terminals, connecting to RS232,R485,contact closure according to the setting

 Conversion means

 Store and Forward mode or Time division

 Flow control

 Full duplex: flow control;

 Half duplex: back pressure

 BER

 <10-9

 MTBF

 50,000 hrs

 LED indicator

 L/A(Link/Transmit),100M(Speed),

PWR(Power),RPF(Remote power-off),SD(Fiber signal)

D1(Data passage 1 signal),D2(Data passage 2 signal),D3(Data passage 3 signal)

Power supply

 Power Input Range: 12 ~ 48VDC/24VAC ,

6-PIN Terminals, Redundant dual power, support power-off detection

 Power consumption

 <2W (without PSE function)

 Operating temperature

 -40~80ºC

 Operating humidity

 5%~90%  non-condensing

 Storage Temperature

 -40~80ºC

 Storage humidity

 5%~90%  non-condensing

 Dimensions

 155mm(length)×125mm(wide)×50mm(height)


Orzecznictwo


EMI

  FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A

EMC

  FCC,CE

EMS

  EN61000-4-2 (ESD), Level 4

  EN61000-4-3 (RS), Level 3

  EN61000-4-4 (EFT), Level 4

  EN61000-4-5 (Surge), Level 4

  EN61000-4-6 (CS), Level 3

  EN61000-4-8, Level 5

  EN61000-4-11

Shock

  IEC 60068-2-27

Free Fall

  IEC 60068-2-32

Vibration

  IEC 60068-2-6

Green product

  RoHS


Podanie

Industrial Media Converter



Kategorie o produkcie : Przemysłowy konwerter mediów > Przemysłowy szybki konwerter mediów POE

Wyślij zapytanie

Milla Lin

Ms. Milla Lin

Email:

szjl@n-net.com.cn

Wyślij zapytanie

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobile Phone:+8615999563479Contact me with Whatsapp

Email:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong