Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Products

Start > Products > Przełącznik Ethernet przemysłowy > Przemysłowy switch Gigabit Ethernet POE > 10/100 / 1000m Przemysłowy niezarządzalny przełącznik z poe

PRODUCT CATEGORIES

10/100 / 1000m Przemysłowy niezarządzalny przełącznik z poe
10/100 / 1000m Przemysłowy niezarządzalny przełącznik z poe

10/100 / 1000m Przemysłowy niezarządzalny przełącznik z poe

Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
Doręczeniowy czas: 3 dni

Podstawowa informacja

    Model No: NT-IN314-4POE

    Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

    Rodzaj: Przełącznik optyczny

    Prędkość przesyłu danych: 10/100 / 1000Mbps

    Ethernet Port QTY: 4

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode

    Wavelength: 1310nm

    Connector Type: SC

    Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km

    Protection Level: IP40

    Power Supply: DC24V

    MTBF: 100000 Hours

    Working Temperature: -40-85 Degree

    Dimension: 155mm(Length)*125mm(Wide)*50mm(Height)

    Weight: 1.2KG

    Warranty: 5 Years

Additional Info

    Packaging: Karton

    wydajność: 5000pcs/day

    Marka: N-net

    transport: Ocean,Land,Air,Express

    Place of Pochodzenia: Chiny

    Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

    Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

    Código HS: 8536700000

    Porta: Shenzhen,Yantian

Opis Product

Przegląd

NT-IN314 Przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet POE jest standardowym 5-portowym przełącznikiem Gigabit Ethernet. Zapewnia 4 porty Ethernet 10/100 / 1000BASE-TX Ethernet i dodatkowy jeden port światłowodowy 1000Base-FX. Rygorystyczna konstrukcja przemysłowa zapewnia jej stabilność, praktyczność z podstawową ochroną, dzięki czemu jest wystarczająco elastyczna, aby rozszerzyć sieć Ethernet w trudnych warunkach przemysłowych.

NT-IN314 Przemysłowy gigabitowy przełącznik Ethernet POE jest zapakowany w kompaktową obudowę IP40, która umożliwia montaż na szynie DIN lub panelu w celu efektywnego wykorzystania przestrzeni szafy. Zapewnia zintegrowany zasilacz o szerokim zakresie napięć do pracy na całym świecie. Oferuje także podwójnie redundantną, odwracalną polaryzację wejść zasilających 12 V DC na 48 V DC dla aplikacji o wysokiej dostępności wymagających podwójnych lub rezerwowych wejść zasilania.

NT-IN314 Przemysłowy gigabitowy Ethernet POE Switch zgodny z technologią IEEE 802.3at High Power over Ethernet (opcjonalnie). Jest wstecznie kompatybilny ze standardami PoE 802.3af, aby umożliwić użytkownikom elastyczne wdrażanie urządzeń standardowych i o dużej mocy jednocześnie bez potrzeby konfiguracji oprogramowania. Dzięki transmisji danych i zasilania przez Ethernet z jednego urządzenia seria przemysłowych gigabitowych przełączników POE NT-IN314 redukuje liczbę kabli i eliminuje potrzebę stosowania dedykowanych gniazd elektrycznych na ścianie, suficie lub w dowolnym niedostępnym miejscu.

cechy


  1. Wbudowany wydajny rdzeń przełączający do wdrożenia kontroli przepływu i zmniejszenia pakietów rozgłoszeniowych
  2. Umowa wsparcia: IEEE802.3 10Base-T.IEEE802.3u 100Base-TX / FX.IEEE802.3ab 1000Base-T. Kontrola przepływu IEEE802.3z 1000Base-SX / LX IEEE802.3x. IEEE802.3at PSE
  3. 10/100 / 1000Base-TX może automatycznie zidentyfikować linię bezpośrednią i linię krzyżową, jest kompatybilny z różnymi kartami, przełącznikami, koncentratorem i innymi urządzeniami Ethernet
  4. Ten przemysłowy przełącznik Ethernet wykorzystuje mechanizm przechowywania i przesyłania w celu uniknięcia utraty pakietów i ramek błędów
  5. Obsługuje tryb kontroli przepływu w pełnym dupleksie / półdupleksowego ciśnienia wstecznego
  6. Ramki Jumbo obsługują maksymalnie 9000 bajtów
  7. 12 V do 48 V DC lub 24 V AC Szeroki pobór mocy, zasilanie redundantne i zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją
  8. Temperatura pracy od -40 do 80 ℃, aby sprostać różnorodnym złożonym środowiskom
  9. Standardowa obudowa o stopniu ochrony IP40
  10. Port zasilania i port Ethernet obsługują ochronę ESD i EFT
  11. Montaż na szynie i panelu DIN dla efektywnego użytkowania
  12. Obsługa wyboru dwóch portów światłowodowych w trybie wielomodowym, dwukierunkowego jednomodowego i jednomodowego jednomodowego, poszerzono potrzeby użytkowników
  13. Przepustowość tylnej płaszczyzny 12 GBPS, automatyczne uczenie adresu MAC 1k i wewnętrzna pamięć podręczna 1 MB na bufor danych
  14. Obsługa zasilania POE do 25,5 W (opcjonalnie)


Dane techniczne


 Parameter

 Specifications

 Design Level

 Industrial grade IP40 design standards

 Access mode

 10/100/1000Mbps

 Standard

Support Agreement:IEEE802.3 10Base-T.IEEE802.3u 100Base-TX/FX.IEEE802.3ab 1000Base-T.IEEE802.3z 1000Base-SX/LX IEEE802.3x Flow Control.IEEE802.3at PSE

 Wavelength

 850nm/1310nm/1550nm

 Transmission distance

 Dual-fiber multi-mode:500m

 Single fiber single mode: 20/40/60/80km

 Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100km

 Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

 4 RJ45 ports: 

   Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

 1 optical ports: 

   Multi-mode :SC/FC/LC/ST(50/125, 62.5/125μm)

   Single mode : SC/FC/LC/ST (8.3/125, 8.7/125, 9/125 or 10/125μm)

 Conversion means

 Store and Forward

 Buffer space

 Built in 1M RAM for data buffer

 Flow control

 Full duplex: flow control;

 Half duplex: back pressure

 BER

 <10-9

 MTBF

 50,000 hours

 LED indicator

 Power Supply : PWR 1,PWR 2

 (1~4) UTP Port: POE, L/A ,1000

 Fiber Port: F1

 Power supply

 Power Input Range: 12 ~ 48VDC/24VAC ,

  6-PIN Terminals, Redundant dual power

 Power consumption

 <6W (without PSE function)

 Operating temperature

 -40~80ºC

 Operating humidity

 5%~90%  non-condensing

 Storage Temperature

 -40~80ºC

 Storage humidity

 5%~90%  non-condensing

 Dimensions

 155mm (W)×125mm (D)×50 mm (H)

 Weight

 

Orzecznictwo


EMI

  FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A

EMC

  FCC,CE

EMS

  EN61000-4-2 (ESD), Level 4

  EN61000-4-3 (RS), Level 3

  EN61000-4-4 (EFT), Level 4

  EN61000-4-5 (Surge), Level 4

  EN61000-4-6 (CS), Level 3

  EN61000-4-8, Level 5

  EN61000-4-11

Shock

  IEC 60068-2-27

Free Fall

  IEC 60068-2-32

Vibration

  IEC 60068-2-6

Green product

  RoHS


Zdjęcie produktu


Industrial Unmanaged Switch


Kategorie o produkcie : Przełącznik Ethernet przemysłowy > Przemysłowy switch Gigabit Ethernet POE

Wyślij zapytanie

Milla Lin

Ms. Milla Lin

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobile Phone:+8615999563479Contact me with Whatsapp

Email:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong