Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą

Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd

Products

Start > Products > Przełącznik Ethernet przemysłowy > Przemysłowy switch Gigabit Ethernet POE > Przełącznik Gigabit POE z jednym włóknem

PRODUCT CATEGORIES

Przełącznik Gigabit POE z jednym włóknem
Przełącznik Gigabit POE z jednym włóknem

Przełącznik Gigabit POE z jednym włóknem

Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
Doręczeniowy czas: 3 dni

Podstawowa informacja

    Model No: NT-IN321BF-1POE

    Rodzaj: Przełącznik optyczny

    Prędkość przesyłu danych: 10/100 / 1000Mbps

    Ethernet Port QTY: 1

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode

    Wavelength: 1310nm

    Connector Type: SC

    Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

    Protection Level: IP 40

Additional Info

    Packaging: Karton

    wydajność: 5000pc/day

    Marka: N-net

    transport: Ocean,Land,Air,Express

    Place of Pochodzenia: Chiny

    Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

    Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

    Código HS: 8536700000

    Porta: Shenzhen,Yantian

Opis Product

Przegląd

Przełącznik Gigabit POE NT-IN321BF-1POE z jedną serią światłowodową jest 3-portowym standardowym przełącznikiem Gigabit z podwójnym portem światłowodowym, zapewniającym 1 port 10/100 / 1000BASE-TX portów Ethernet i dodatkowe jedno włókno 100 / 1000Base-FX porty. Rygorystyczne wzornictwo sprawia, że ​​jest stabilny i niezawodny z podstawową ochroną, a także wystarczająco elastyczny, aby umożliwić rozbudowę sieci Ethernet w trudnych warunkach przemysłowych. Gdy główne włókno się zepsuło, przełącznik NT-IN321BF Gigabit POE z jednym włóknem może przełączyć się na nadmiarowe włókno w ciągu 1 ms.

Przełącznik Gigabit POE NT-IN321BF-1POE z jedną serią światłowodów może być montowany w stojaku z szyną DIN lub panelem zamontowanym w szafie, co ułatwia instalację. Szeroki zakres temperatury pracy, zasilanie awaryjne, ochrona IP40, wskaźniki LED i zwarta konstrukcja, wszystko to sprawia, że ​​przełącznik NT-IN321BF Gigabit POE z jednym włóknem jest idealnym rozwiązaniem dla specjalnych zastosowań przemysłowych.

Przełącznik Gigabit POE NT-IN321BF-1POE z jedną serią światłowodową jest wersją POE systemu NT-IN321BF z dwoma portami Ethernet POE, zasilającymi kamerę IP POE, AP oraz telefon IP przez kabel Ethernet. NT-IN321BF-AT (AF) obsługuje IEEE802.3at z wyjściem 25,5 W, kompatybilnym z IEEE802.3af.

cechy


* Redundancja portu światłowodowego dostępna z przełącznikiem DIP

* Wbudowany wydajny rdzeń przełączający do implementacji sterowania przepływem i redukcji pakietów emisji
* Obsługiwany protokół: IEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX / FX, IEEE802.3ab 1000Base-T, IEEE802.3z

1000Base-SX / LX, IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3at PSE

* 10/100 / 1000Base-TX może automatycznie identyfikować bezpośrednią linię i linię, jest kompatybilny z różnymi kartami,

przełączniki, HUB i inne urządzenia Ethernet

* Zastosuj mechanizm przechodzenia do przodu i do przodu, aby uniknąć utraty pakietów i ramek błędów

* Dostarcz cztery porty samoadaptacyjne skrętki 10M / 100Mbps / 1000Mbps; zrealizuj port Ethernet

nadmiarowość i dostęp dla wielu użytkowników.

* Obsługa do 1536 bajtów pakietu.

* Obsługuje tryb pełnego przepływu dupleksowego / półdupleksowego przeciwciśnienia

* Zasilanie 12 V - 48 V DC lub 24 V AC, zabezpieczenie redundantne i zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją

* -40 do 80 ℃ temperatury pracy, aby sprostać różnorodnym złożonym środowisku

* Standardowa obudowa ochronna IP40.

* Obsługuje ochronę ESD na porcie Ethernet i ochronę EFT.

* Łatwa instalacja, montaż na szynie DIN lub panel.

* Wielowarstwowy tryb Dual Fibre, tryb jednomodowy i WDM jednomodowy zgodny z włóknami.

* Wsparcie zasilania POE do 25,5 W (opcjonalnie)

* Przepustowość 12 Gb / sw płaszczyźnie pionowej, automatyczne wykrywanie adresów MAC 1 k i wewnętrzna pamięć podręczna 512 kb dla bufora danych

S pecyfikacja

Parameter

Specification

Design Level

Industrial IP40 design standards

Access mode

10/100/1000Mbps

Protocols

IEEE802.3 10Base-T,IEEE802.3u 100Base-TX,IEEE802.3ab 1000Base-T,

IEEE802.3z 1000Base-SX/LX,IEEE802.3x Flow Control.IEEE802.3at PSE

Wavelength

850nm/1310nm/1550nm

Transmission distance

Dual-fiber multi-mode:500m

Single fiber single mode: 20/40/60/80/100km

Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100km

Category-5 twisted pairs: 100m EIA 568A/B

Port

1 RJ45 ports:

Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

2 optical ports:

Multi-mode :SC/FC/LC/ST(50/125, 62.5/125μm)

Single mode : SC/FC/LC/ST (9/125μm)

Conversion

Store and Forward

MAC

1K

Buffer space

512Kb

Flow control

Full duplex: flow control;

Half duplex: back pressure

Time-delay

Store and Forward: max. 9.6μs

BER

<10-9

MTBF

50,000 hours

LED indicator

Power Supply : PWR 1,PWR 2

POE at UTP port: POE1

Fiber Port: F1,F2

Power supply

Power Input Range: 12 ~ 48VDC/24VAC ,

6-PIN Terminals, Redundant dual power

Power consumption

<5W (without PSE function)

Storage humidity

5%~90% non-condensing

Operating humidity

5%~90% non-condensing

Parameter

Specification

Operating temperature

-40~80℃ 

Storage Temperature

-40~80℃

Dimension

140mm(D)×110mm(W)×40mm(H)



Certification

EMI

  FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A

EMC

  FCC,CE

EMS

  EN61000-4-2 (ESD), Level 4

  EN61000-4-3 (RS), Level 3

  EN61000-4-4 (EFT), Level 4

  EN61000-4-5 (Surge), Level 4

  EN61000-4-6 (CS), Level 3

  EN61000-4-8, Level 5

  EN61000-4-11

Shock

  IEC 60068-2-27

Free Fall

  IEC 60068-2-32

Vibration

  IEC 60068-2-6

Green product

  RoHS

Zdjęcie produktu

Switch with Poe 10/100/1000M


Kategorie o produkcie : Przełącznik Ethernet przemysłowy > Przemysłowy switch Gigabit Ethernet POE

Wyślij zapytanie

Milla Lin

Ms. Milla Lin

Email:

szjl@n-net.com.cn

Wyślij zapytanie

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobile Phone:+8615999563479Contact me with Whatsapp

Email:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong