Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Products

Start > Products > Przełącznik Ethernet przemysłowy > Przemysłowy switch Gigabit Ethernet POE > Gigabitowy przełącznik przemysłowy POE

PRODUCT CATEGORIES

Gigabitowy przełącznik przemysłowy POE
Gigabitowy przełącznik przemysłowy POE

Gigabitowy przełącznik przemysłowy POE

Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
Doręczeniowy czas: 3 dni

Podstawowa informacja

    Model No: NT-IN324-4POE

    Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

    Rodzaj: Przełącznik optyczny

    Prędkość przesyłu danych: 10/100 / 1000Mbps

    Ethernet Port QTY: 4

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode

    Wavelength: 1310nm

    Connector Type: SC

    Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

    Protection Level: IP40

    Power Supply: DC24V

    MTBF: 100000 Hours

    Working Temperature: -40-85 Degree

    Dimension: 155mm(Length)*125mm(Wide)*50mm(Height)

    Weight: 1.2KG

    Warranty: 5 Years

Additional Info

    Packaging: Karton

    wydajność: 5000pcs/day

    Marka: N-net

    transport: Ocean,Land,Air,Express

    Place of Pochodzenia: Chiny

    Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

    Certyfikat: CE, FCC,ISO900

    Código HS: 8536700000

    Porta: Shenzhen,Yantian

Opis Product

Przegląd


Przełączniki przemysłowe PoE mają parametry wydajności klasy operatorskiej i są odporne na trudne warunki pracy.

NT-IN324 Przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet POE jest standardowym 6-portowym przełącznikiem Gigabit. Zapewnia 4 porty Ethernet 10/100 / 1000BASE-TX Ethernet i dodatkowe dwa porty światłowodowe 1000Base-FX.

Seria produktów jest bogata, a konfiguracja portów jest elastyczna, co może zaspokoić potrzeby różnych dziedzin przemysłu.

Rygorystyczna konstrukcja przemysłowa sprawia, że ​​jest stabilna, praktyczna z podstawową ochroną, dzięki czemu jest wystarczająco elastyczna, aby rozszerzyć sieć Ethernet w trudnych warunkach przemysłowych.

Produkt przyjmuje konstrukcję o szerokiej temperaturze, poziom ochrony jest nie mniejszy niż IP30 \ IP40, obsługuje standardowy i redundantny protokół redundancji sieci pierścieniowej.

Seria przemysłowych przełączników Ethernet NT-IN324 jest zapakowana w kompaktową obudowę IP40, która umożliwia montaż na szynie DIN lub panelu w celu efektywnego wykorzystania przestrzeni szafy. Zapewnia zintegrowany zasilacz o szerokim zakresie napięć do pracy na całym świecie.

Przemysłowe przełączniki Ethernet zarządzane PoE są skonfigurowane z portami Ethernet 1-24 10 / 100BaseTX / 802.3af / 802.3at, a każdy port PoE zapewnia moc wyjściową do 15,4 W / 30 W przy 48 V DC.

Oferuje także podwójnie redundantną, odwracalną polaryzację wejść zasilających od 12 V DC do 48 V DC dla aplikacji o wysokiej dostępności wymagających podwójnych lub rezerwowych wejść zasilania.

Tam, gdzie zasilanie sieciowe jest niewygodne lub gdy trzeba zaoszczędzić na kosztach okablowania .

Seria przełączników przemysłowych NT-IN324 jest zgodna z technologią IEEE 802.3at High Power over Ethernet (opcjonalnie).

Port przełącznika przemysłowego PoE obsługuje moc wyjściową do 15,4 W i 30 W oraz jest zgodny ze standardem IEEE802.3af. Dostarcza zasilanie do standardowych urządzeń końcowych PoE poprzez zasilacz kabla sieciowego, eliminując potrzebę dodatkowego okablowania zasilania.

Jest wstecznie kompatybilny ze standardami PoE 802.3af, aby umożliwić użytkownikom elastyczne wdrażanie urządzeń standardowych i o dużej mocy jednocześnie, bez potrzeby konfiguracji oprogramowania. Dzięki transmisji danych i zasilania przez Ethernet z jednego urządzenia, seria przemysłowych przełączników światłowodowych NT-IN324 powinna zmniejszyć liczbę kabli i wyeliminować potrzebę stosowania dedykowanych gniazd elektrycznych na ścianie, suficie lub w dowolnym niedostępnym miejscu.

funkcje


  1. Wbudowany wydajny rdzeń przełączający do wdrożenia kontroli przepływu i zmniejszenia pakietów rozgłoszeniowych
  2. Umowa wsparcia: IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX / FX, IEEE802.3ab 1000Base-T, IEEE802.3z 1000Base-SX / LX IEEE802.3x Kontrola przepływu, IEEE802.3at PSE
  3. 10/100 / 1000Base-TX może automatycznie zidentyfikować linię bezpośrednią i linię krzyżową, jest kompatybilny z różnymi kartami, przełącznikami, koncentratorem i innymi urządzeniami Ethernet
  4. Wykorzystuje mechanizm przechowywania i przekazywania, aby uniknąć utraty pakietów i ramek błędów
  5. Ten przemysłowy przełącznik POE obsługuje tryb kontroli przepływu w pełnym dupleksie / w półdupleksowym trybie przeciwciśnienia
  6. Ramki Jumbo obsługują maksymalnie 9000 bajtów
  7. 12 V do 48 V DC lub 24 V AC Szeroki pobór mocy, zasilanie redundantne i zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją
  8. Temperatura pracy od -40 do 80 ℃ w celu spełnienia różnorodnych złożonych środowisk
  9. Standardowa obudowa o stopniu ochrony IP40
  10. Port zasilania i port Ethernet obsługują ochronę ESD i EFT
  11. Montaż na szynie i panelu DIN dla efektywnego użytkowania
  12. Obsługa wyboru dwóch portów światłowodów wielomodowych, podwójnych światłowodów jednomodowych i jednomodowych jednomodowych, poszerzono potrzeby użytkowników
  13. Przepustowość tylnej płaszczyzny 12 GBPS, automatyczne uczenie adresów MAC 1k i wewnętrzna pamięć podręczna 1 MB na bufor danych
  14. Obsługa zasilania POE do 25,5 W (opcjonalnie)



Dane techniczne


 Parameter

 Specifications

 Design Level

Industrial grade IP40 design standards

 Access mode

10/100/1000Mbps

 Standard

IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX/FX, IEEE802.3ab 1000Base-T, IEEE802.3z 1000Base-SX/LX IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3at PSE

 Wavelength

 850nm/1310nm/1550nm

 Transmission distance

 Dual-fiber multi-mode:500m

 Single fiber single mode: 20/40/60/80km

 Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100km

 Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

 4 RJ45 ports: 

   Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

 2 optical ports: 

   Multi-mode :SC/FC/LC/ST(50/125, 62.5/125μm)

   Single mode : SC/FC/LC/ST (8.3/125, 8.7/125, 9/125 or 10/125μm)

 Conversion means

 Store and Forward

 Buffer space

 Built in 1M RAM for data buffer

 Flow control

 Full duplex: flow control;

 Half duplex: back pressure

 BER

 <10-9

 MTBF

 50,000 hours

 LED indicator

 Power Supply : PWR 1,PWR 2

 (1~4) UTP Port: POE, L/A ,1000

 Fiber Port: F1,F2

 Power supply

 Power Input Range: 12 ~ 48VDC/24VAC ,

  6-PIN Terminals, Redundant dual power

 Power consumption

 <6W (without PSE function)

 Operating temperature

 -40~80ºC

 Operating humidity

 5%~90%  non-condensing

 Storage Temperature

 -40~80ºC

 Storage humidity

 5%~90%  non-condensing

 Dimensions

 155mm (W)×125mm (D)×50 mm (H)

 Weight

 

Orzecznictwo


EMI

  FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A

EMC

  FCC,CE

EMS

  EN61000-4-2 (ESD), Level 4

  EN61000-4-3 (RS), Level 3

  EN61000-4-4 (EFT), Level 4

  EN61000-4-5 (Surge), Level 4

  EN61000-4-6 (CS), Level 3

  EN61000-4-8, Level 5

  EN61000-4-11

Shock

  IEC 60068-2-27

Free Fall

  IEC 60068-2-32

Vibration

  IEC 60068-2-6

Green product

  RoHS

Podanie

industrial switch


Kategorie o produkcie : Przełącznik Ethernet przemysłowy > Przemysłowy switch Gigabit Ethernet POE

Wyślij zapytanie

Milla Lin

Ms. Milla Lin

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobile Phone:+8615999563479Contact me with Whatsapp

Email:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong