http://pl.nnetswitch.com
Start > Products > Przełącznik Ethernet przemysłowy > Przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet > niezarządzany przemysłowy przełącznik ethernetowy Gigabit Ethernet

niezarządzany przemysłowy przełącznik ethernetowy Gigabit Ethernet

    Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Western Union
    Incoterm: FOB,CIF,FCA
    Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
    Doręczeniowy czas: 4 dni
Podstawowa informacja

Model No: NT-IN311

IP 40 Protection Deign: Support Din-rail/desktop/wall Mounted

Rodzaj: Przełącznik optyczny

Ethernet Port QTY: 1

Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode

Wavelength: 1310nm

Connector Type: SC

Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

Prędkość przesyłu danych: 10/100 / 1000Mbps

Additional Info

Packaging: Karton

wydajność: 5000pcs/day

Marka: N-net

transport: Ocean,Land,Air,Express

Place of Pochodzenia: Chiny

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Certyfikat: CE, FCC,ISO900

Código HS: 8517622990

Porta: Shenzhen,Yantian

Opis Product

Przegląd

Seria NT-IN311 to przemysłowe przełączniki Gigabit Ethernet. Pozwoli to na zwiększenie zasięgu transmisji sieci do 100 km przez port światłowodowy, a port UTP może działać w aplikacji 10/100 / 1000M.

Seria przełączników przemysłowych Gigabit Ethernet NT-IN311 jest pakowana w specjalną, kompaktową obudowę metalową IP40, która umożliwia montaż na szynie DIN lub panelu w celu łatwej instalacji w szafie sterowniczej. Zapewnia zintegrowany zasilacz o szerokim zakresie napięć do światowego użytku. Oferuje również dual-redundantne, odwracalne polaryzacje o napięciu 12V DC na 48V DC dla aplikacji wysokiej dostępności wymagających podwójnego lub zapasowego zasilania.

Przemienniki serii Gigabit Ethernet z serii NT-IN311 są zgodne z technologią IEEE 802.3at High Power over Ethernet (opcjonalnie). Jest zgodny w dół ze standardami 802.3af PoE, aby umożliwić użytkownikom elastyczne wdrażanie urządzeń o standardowej i dużej mocy jednocześnie bez potrzeby konfigurowania oprogramowania. Dzięki transmisji danych i zasilania przez sieć Ethernet z jednego urządzenia, seria przełączników przemysłowych NT-IN311 Gigabit Ethernet ograniczy rozmieszczenie kabli i wyeliminuje potrzebę stosowania dedykowanych gniazd elektrycznych na ścianie, suficie lub w niedostępnym miejscu.

cechy

Wbudowany wydajny rdzeń przełączający do implementacji sterowania przepływem i redukcji pakietów emisji

Standard: IEEE802.3 10Base-T.IEEE802.3u 100Base-TX / FX.IEEE802.3ab 1000Base-T.IEEE802.3z 1000Base-SX / LX.IEEE802.3x Sterowanie przepływem.IEEE802.3at PSE

10/100 / 1000Base-TX może automatycznie rozpoznać linię bezpośrednią (MDI) i krzyżową (MDIX), jest kompatybilny z różnymi kartami, przełącznikami, HUB i innymi urządzeniami Ethernet

Ten przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet stosuje mechanizm przechwytywania i wysyłania, aby uniknąć utraty pakietów i ramek błędów

Obsługuje transmisję z prędkością drutu i tryb pełnego przepływu w trybie dupleksowym / półdupleksowym

Ramki Jumbo obsługują maksymalnie 1536 bajtów

12 V do 48 V DC lub 24 V AC Szeroka moc wejściowa, redundantne zasilanie i zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją

-40 do 80 ℃ temperatury pracy, aby sprostać różnorodnym złożonym środowiskom

Stopień ochrony IP40 w obudowie

Port zasilania i port Ethernet obsługują ochronę ESD i ochronę EFT

Montaż na szynie DIN i na panelu dla łatwej instalacji.

Obsługa trybu Dual-fiber multi-mode, dual-fiber single-mode i single-fiber single-mode fibre selection, rozszerzyła potrzeby użytkowników

Obsługa zasilania POE do 25,5 W (opcjonalnie)

Ten przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet obsługuje moduł światłowodowy SFP

Dane techniczne

 Parameter

 Specifications

 Design Level

 Industrial grade IP40 design standards

 Access mode

 10/100/1000Mbps

 Standard

  IEEE802.3 10Base-T.IEEE802.3u 100Base-TX/FX.IEEE802.3ab 1000Base-T.

  IEEE802.3z 1000Base-SX/LX.IEEE802.3x Flow Control. IEEE802.3at PSE

 Wavelength

 850nm/1310nm/1550nm

 Transmission distance

 Dual-fiber multi-mode:500km

 Single fiber single mode:20/40/60/80km

 Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100km

 Category-5 twisted pairs:100m

 Port

 One RJ45 port: 

   Connecting STP/UTP category-5/6 twisted pairs, EIA568A/B

 One optical port: 

   Multi-mode :SC/FC/LC(50/125, 62.5/125μm)

   Single mode : SC/FC/LC (8.3/125, 8.7/125, 9/125 or 10/125μm)

 Conversion mechanism

 Store and Forward

 MAC address table

 1K

 Buffer space

 Built in 512Kb RAM for data buffer

 Flow control

 Full duplex: flow control;

 Half duplex: back pressure

 BER

 <10-9

 MTBF

 50,000 hours

 LED indicator

 Power Supply : PWR 1 , PWR 2

 UTP Port: POE, L/A ,1000

 Fiber Port: SD

 Power supply

 Power Input Range: 12 ~ 48VDC/24VAC ,

  6-PIN Terminals, Redundant dual power

 Power consumption

 <4W (without PSE function)

 Operating temperature

 -40~80ºC

 Operating humidity

 5%~90%  non-condensing

 Storage Temperature

 -40~85ºC

 Storage humidity

 5%~90%  non-condensing

 Dimensions

 140mm (W)×110mm (D)×40 mm (H)

 Weight

 

Orzecznictwo



EMI

  FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A

EMC

  FCC,CE

EMS

  EN61000-4-2 (ESD), Level 4

  EN61000-4-3 (RS), Level 3

  EN61000-4-4 (EFT), Level 4

  EN61000-4-5 (Surge), Level 4

  EN61000-4-6 (CS), Level 3

  EN61000-4-8, Level 5

  EN61000-4-11

Shock

  IEC 60068-2-27

Free Fall

  IEC 60068-2-32

Vibration

  IEC 60068-2-6

Green product

  RoHS



Zdjęcie produktu

Industrial Gigabit Ethernet switch

Kategorie o produkcie : Przełącznik Ethernet przemysłowy > Przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet

Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą