Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Products

Start > Products > Przełącznik Ethernet przemysłowy > Przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet > Gigabitowy niezarządzany siwtch przemysłowy

PRODUCT CATEGORIES

Gigabitowy niezarządzany siwtch przemysłowy
Gigabitowy niezarządzany siwtch przemysłowy
Gigabitowy niezarządzany siwtch przemysłowy

Gigabitowy niezarządzany siwtch przemysłowy

Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
Doręczeniowy czas: 4 dni

Podstawowa informacja

    Model No: NT-IN322BF

    Rodzaj: Przełącznik Ethernet

    Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

    Prędkość przesyłu danych: 10/100 / 1000Mbps

    Ethernet Port QTY: 2

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode

    Wavelength: 1310nm

    Connector Type: SC

    Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

    Protection Level: IP40

Additional Info

    Packaging: Karton

    wydajność: 5000pc/day

    Marka: N-net

    transport: Ocean,Land,Air,Express

    Place of Pochodzenia: Chiny

    Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

    Certyfikat: CE, FCC,ISO901

    Código HS: 8536700000

    Porta: Shenzhen,Yantian

Opis Product

Omówienie przemysłowego przełącznika Gigabit Ethernet

Zasada zamiany
Wpis ten został sprawdzony przez projekt przygotowania i stosowania encyklopedii naukowej „Encyklopedia popularyzacji nauki”.

NT-IN322BF Seria przemysłowych przełączników Ethernet to 4-portowy przełącznik gigabitowy o standardzie przemysłowym z redundancją podwójnych portów światłowodowych, zapewniający 2 porty Ethernet 10/100 / 1000BASE-TX i dodatkowe dwa porty światłowodowe 100 / 1000Base-FX.

Przełącznik to urządzenie sieciowe służące do przesyłania sygnałów elektrycznych (optycznych). Może zapewnić unikalną ścieżkę sygnału elektrycznego dla dowolnych dwóch węzłów sieci przełącznika dostępu. Najpopularniejszym przełącznikiem jest przełącznik Ethernet.

Rygorystyczna konstrukcja przemysłowa sprawia, że ​​jest stabilna i niezawodna z podstawową ochroną, a także wystarczająco elastyczna do rozbudowy Ethernetu w trudnych warunkach przemysłowych.

Przełącznik działa na drugiej warstwie modelu referencyjnego OSI, warstwie łącza danych. Przełącznik ma szerokopasmową magistralę tylną i wewnętrzną matrycę przełączającą, która może wykonywać transmisję danych między wieloma parami portów jednocześnie.

Gdy główne włókno uległo awarii, gigabitowy niezarządzany przełącznik przemysłowy NT-IN322BF może przełączyć się na nadmiarowe włókno w ciągu 1 ms.

Tryb transmisji przełącznika to adaptacyjny pełny dupleks, półdupleks i pełny dupleks / półdupleks. [1]

NT-IN322BF Seria przełączników przemysłowych może być montowana w stojaku z szyną DIN lub panelem w szafie, co ułatwia instalację.

Chińska nazwa Zasada przełączania Obca nazwa Zasada przełączania Standard okablowania Połączenie skrętki, skrętka ma 8 żył

Szeroki zakres temperatur pracy, podtrzymanie zasilania, stopień ochrony IP40, wskaźniki LED i kompaktowa konstrukcja sprawiają, że NT-IN322BF jest idealnym rozwiązaniem dla specjalnych zastosowań przemysłowych.

NT-IN322BF-AT (AF) Seria przemysłowych przełączników Gigabit Ethernet to wersja POE NT-IN322BF z dwoma portami Ethernet POE, zasilającymi kamerę IP POE, AP i telefon IP przez kabel Ethernet. NT-IN322BF-AT (AF) Przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet obsługuje IEEE802.3at o mocy wyjściowej 25,5 W, zgodny z IEEE802.3af.

Funkcje przemysłowego przełącznika Gigabit Ethernet


Redundancja podwójnych portów światłowodowych dostępna z przełącznikiem DIP

Wbudowany wydajny rdzeń przełączający do wdrożenia kontroli przepływu i zmniejszenia pakietów rozgłoszeniowych
Obsługiwany protokół: IEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX / FX, IEEE802.3ab 1000Base-T, IEEE802.3z

1000Base-SX / LX, kontrola przepływu IEEE802.3x, IEEE802.3at PSE

10/100 / 1000Base-TX może automatycznie zidentyfikować linię bezpośrednią i linię krzyżową, jest kompatybilny z różnymi kartami, przełącznikami, koncentratorem i innymi urządzeniami Ethernet

Weź mechanizm przechowywania i przekazywania, aby uniknąć utraty pakietów i ramek błędów

Zapewnij cztery niezależne samodostosowujące się porty skrętki 10M / 100Mbps / 1000Mbps; zrealizować port Ethernet

redundancja i dostęp dla wielu użytkowników.

Przełącznik przemysłowy Gigabit Ethernet obsługuje pakiet do 1536 bajtów.

Obsługuje tryb kontroli przepływu w pełnym dupleksie / półdupleksowego ciśnienia wstecznego

Wejście zasilania 12V - 48V DC lub 24V AC, zasilanie redundantne i zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją

Temperatura pracy od -40 do 80 ℃ w celu spełnienia różnych złożonych warunków

Obudowa w standardzie ochrony IP40.

Obsługuje ochronę ESD na porcie Ethernet i ochronę EFT.

Łatwy montaż, montaż na szynie DIN lub panelu.

Kompatybilny z podwójnym włóknem wielomodowym, jednomodowym i jednomodowym WDM.

Obsługa zasilania POE do 25,5 W (opcjonalnie)

Przepustowość tylnej płaszczyzny 12 Gb / s, automatyczne uczenie adresów MAC 1 kb i wewnętrzna pamięć podręczna 512 kb na bufor danych

Specyfikacja przemysłowego przełącznika Gigabit Ethernet

Parameter

Specification

Design Level

Industrial IP40 design standards

Access mode

10/100/1000Mbps

Protocols

IEEE802.3 10Base-T,IEEE802.3u 100Base-TX,IEEE802.3ab 1000Base-T,

IEEE802.3z 1000Base-SX/LX,IEEE802.3x Flow Control.IEEE802.3at PSE

Wavelength

850nm/1310nm/1550nm

Transmission distance

Dual-fiber multi-mode:500m

Single fiber single mode: 20/40/60/80/100km

Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100km

Category-5 twisted pairs: 100m EIA 568A/B

Port

2 RJ45 ports:

Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

2 optical ports:

Multi-mode :SC/FC/LC/ST(50/125, 62.5/125μm)

Single mode : SC/FC/LC/ST (9/125μm)

Conversion

Store and Forward

MAC

1K

Buffer space

512Kb

Flow control

Full duplex: flow control;

Half duplex: back pressure

Time-delay

Store and Forward: max. 9.6μs

BER

<10-9

MTBF

50,000 hours

LED indicator

Power Supply : PWR 1,PWR 2

POE at UTP port: POE1, POE2

Fiber Port: F1,F2

Power supply

Power Input Range: 12 ~ 48VDC/24VAC ,

6-PIN Terminals, Redundant dual power

Power consumption

<5W (without PSE function)

Storage humidity

5%~90% non-condensing

Operating humidity

5%~90% non-condensing

Parameter

Specification

Operating temperature

-40~80℃ 

Storage Temperature

-40~80℃

Dimension

140mm(D)×110mm(W)×40mm(H)

Weight

 

Certyfikacja przemysłowego przełącznika Gigabit Ethernet

EMI

  FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A

EMC

  FCC,CE

EMS

  EN61000-4-2 (ESD), Level 4

  EN61000-4-3 (RS), Level 3

  EN61000-4-4 (EFT), Level 4

  EN61000-4-5 (Surge), Level 4

  EN61000-4-6 (CS), Level 3

  EN61000-4-8, Level 5

  EN61000-4-11

Shock

  IEC 60068-2-27

Free Fall

  IEC 60068-2-32

Vibration

  IEC 60068-2-6

Green product

  RoHS

Przełącznik przemysłowy Gigabit Ethernet Zdjęcie produktu

Industrial Gigabit Ethernet switch


Kategorie o produkcie : Przełącznik Ethernet przemysłowy > Przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet

Wyślij zapytanie

Milla Lin

Ms. Milla Lin

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobile Phone:+8615999563479Contact me with Whatsapp

Email:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong