http://pl.nnetswitch.com
Start > Products > Przełącznik Ethernet przemysłowy > Przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet > Przemysłowy przełącznik Ethernet 10/100/1000 Mb / s

Przemysłowy przełącznik Ethernet 10/100/1000 Mb / s

    Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Western Union
    Incoterm: FOB,CIF,FCA
    Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
    Doręczeniowy czas: 4 dni
Podstawowa informacja

Model No: NT-IN322BF

Rodzaj: Przełącznik optyczny

Ethernet Port QTY: 2

Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode

Wavelength: 1310nm

Connector Type: SC

Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

Prędkość przesyłu danych: 10/100 / 1000Mbps

Protection Level: IP40

Power Supply: DC24V

MTBF: 100000 Hours

Working Temperature: -40-85 Degree

Dimension: 155mm(Length)*125mm(Wide)50mm(Height)

Weight: 1.2KG

Warranty: 5 Years

Additional Info

Packaging: Karton

wydajność: 5000pcs/day

Marka: N-net

transport: Ocean,Land,Air,Express

Place of Pochodzenia: Chiny

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

Código HS: 8536700000

Porta: Shenzhen,Yantian

Opis Product

Przegląd

Przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet NT-IN322BF to przemysłowy 4-portowy przełącznik Gigabit z zbędnym podwójny port światłowodowy zapewniający 2-portowe porty Ethernet 10/100 / 1000BASE-TX i dodatkowe dwa porty światłowodowe 100 / 1000Base-FX. Rygorystyczna konstrukcja przemysłowa sprawia, że ​​jest stabilna i niezawodna z podstawową ochroną, a także wystarczająco elastyczna do rozbudowy sieci Ethernet w trudnych warunkach przemysłowych. Gdy główne włókno ulegnie awarii, NT-IN322BF może przełączyć się na nadmiarowe włókno w ciągu 1 ms.

Seria przemysłowych przełączników Ethernet NT-IN322BF może być montowana w stelażu z szyną DIN lub montowana w panelu w szafie, co ułatwia instalację. Szeroki zakres temperatury pracy, zapasowy zasilacz, ochrona IP40, wskaźniki LED i kompaktowa konstrukcja sprawiają, że przemysłowy przełącznik ethernetowy 10/100 / 1000M NT-IN322BF jest idealnym rozwiązaniem dla specjalnych zastosowań przemysłowych.

Seria przemysłowych przełączników sieciowych NT-IN322BF-AT (AF) to wersja POE NT-IN322BF z dwoma portami Ethernet POE, zasilająca kamerę IP POE, AP i telefon IP przez kabel Ethernet. NT-IN322BF-AT (AF) obsługuje IEEE802.3at z wyjściem 25,5 W, kompatybilne z IEEE802.3af.

funkcje


  1. Podwójna redundancja portu światłowodowego dostępna z przełącznikiem DIP
  2. Wbudowany wydajny rdzeń przełączający do implementacji kontroli przepływu i redukcji pakietów transmisji
  3. Obsługiwane protokoły: IEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX / FX, IEEE802.3ab 1000Base-T, IEEE802.3z
  4. 1000Base-SX / LX, IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3at PSE
  5. 10/100 / 1000Base-TX może automatycznie identyfikować linię bezpośrednią i linię krzyżową, jest kompatybilny z różnymi kartami,
  6. przełączniki, koncentrator i inne urządzenia Ethernet
  7. Weź mechanizm przechowywania i przekazywania, aby uniknąć utraty pakietów i ramek błędów
  8. Zapewnij cztery niezależne samoadaptacyjne porty 10M / 100Mbps / 1000Mbps; zrealizować port Ethernet
  9. nadmiarowość i dostęp wielu użytkowników.
  10. Ten przemysłowy przełącznik obsługuje do 1536 bajtów pakietów.
  11. Obsługa trybu pełnego przepływu dupleksowego / półdupleksowego ciśnienia wstecznego
  12. Wejście zasilania 12 V - 48 V DC lub 24 V AC, redundantne zasilanie i ochrona przed odwrotną polaryzacją
  13. -40 do 80 temperature temperatury roboczej, aby sprostać różnorodnym złożonym środowisku
  14. Standardowa obudowa ochronna IP40.
  15. Obsługuje ochronę ESD na porcie Ethernet i ochronę EFT.
  16. Łatwa instalacja, montaż na szynie DIN lub panelu.
  17. Dual fiber multi mode, single mode i WDM single mode fiber compatible.
  18. Obsługa zasilania POE do 25,5 W (opcjonalnie)
  19. Szerokość pasma wstecznego 12 Gb / s, automatyczne uczenie adresu MAC 1 k oraz wewnętrzna pamięć podręczna 512 kb na bufor danych


Specyfikacja

Parameter

Specification

Design Level

Industrial IP40 design standards

Access mode

10/100/1000Mbps

Protocols

IEEE802.3 10Base-T,IEEE802.3u 100Base-TX,IEEE802.3ab 1000Base-T,

IEEE802.3z 1000Base-SX/LX,IEEE802.3x Flow Control.IEEE802.3at PSE

Wavelength

850nm/1310nm/1550nm

Transmission distance

Dual-fiber multi-mode:500m

Single fiber single mode: 20/40/60/80/100km

Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100km

Category-5 twisted pairs: 100m EIA 568A/B

Port

2 RJ45 ports:

Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

2 optical ports:

Multi-mode :SC/FC/LC/ST(50/125, 62.5/125μm)

Single mode : SC/FC/LC/ST (9/125μm)

Conversion

Store and Forward

MAC

1K

Buffer space

512Kb

Flow control

Full duplex: flow control;

Half duplex: back pressure

Time-delay

Store and Forward: max. 9.6μs

BER

<10-9

MTBF

50,000 hours

LED indicator

Power Supply : PWR 1,PWR 2

POE at UTP port: POE1, POE2

Fiber Port: F1,F2

Power supply

Power Input Range: 12 ~ 48VDC/24VAC ,

6-PIN Terminals, Redundant dual power

Power consumption

<5W (without PSE function)

Storage humidity

5%~90% non-condensing

Operating humidity

5%~90% non-condensing

Parameter

Specification

Operating temperature

-40~80℃ 

Storage Temperature

-40~80℃

Dimension

140mm(D)×110mm(W)×40mm(H)

Weight

 


Orzecznictwo


EMI

  FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A

EMC

  FCC,CE

EMS

  EN61000-4-2 (ESD), Level 4

  EN61000-4-3 (RS), Level 3

  EN61000-4-4 (EFT), Level 4

  EN61000-4-5 (Surge), Level 4

  EN61000-4-6 (CS), Level 3

  EN61000-4-8, Level 5

  EN61000-4-11

Shock

  IEC 60068-2-27

Free Fall

  IEC 60068-2-32

Vibration

  IEC 60068-2-6

Green product

  RoHS


Podanie

Industrial Gigabit Ethernet Switch

Wymiar

Industrial Gigabit Ethernet Switch

Kategorie o produkcie : Przełącznik Ethernet przemysłowy > Przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet

Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą