Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Products

Start > Products > Przełącznik Ethernet przemysłowy > Przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet > przemysłowy 2 konwerter mediów dla portów RJ45

PRODUCT CATEGORIES

przemysłowy 2 konwerter mediów dla portów RJ45
przemysłowy 2 konwerter mediów dla portów RJ45

przemysłowy 2 konwerter mediów dla portów RJ45

Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
Doręczeniowy czas: 4 dni

Podstawowa informacja

    Model No: NT-IN312

    Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

    Rodzaj: Przełącznik optyczny

    Prędkość przesyłu danych: 10/100 / 1000Mbps

    Ethernet Port QTY: 2

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode

    Wavelength: 1310nm

    Connector Type: SC

    Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km

    Protection Level: IP40

    Power Supply: DC24V

    MTBF: 100000 Hours

    Working Temperature: -40-85 Degree

    Dimension: 155mm(Length)*125mm(Wide)50mm(Height)

    Weight: 1.2KG

    Warranty: 5 Years

Additional Info

    Packaging: Karton

    wydajność: 5000pcs/day

    Marka: N-net

    transport: Ocean,Land,Air,Express

    Place of Pochodzenia: Chiny

    Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

    Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

    Código HS: 8536700000

    Porta: Shenzhen,Yantian

Opis Product

Przegląd

Seria przełączników przemysłowych NT-IN 312 to 2-portowy konwerter przemysłowy 10/100 / 1000Base-TX na 1000Base-SX / LX. Pozwoli to na zwiększenie zasięgu transmisji sieci do 100 km przez port światłowodowy, a port UTP może działać w aplikacji 10M, 100M, 1000M.

Seria przełączników NT-IN 312 Industrial Gigabit Ethernet jest pakowana w specjalną obudowę metalową IP40, która umożliwia montaż na szynie DIN lub na panelu w celu łatwej instalacji w szafie sterowniczej. Zapewnia zintegrowany zasilacz o szerokim zakresie napięć do światowego użytku. Oferuje również dual-redundantne, odwracalne polaryzacje o napięciu 12V DC na 48V DC dla aplikacji wysokiej dostępności wymagających podwójnego lub zapasowego zasilania.

Seria przemysłowych przełączników światłowodowych NT-IN312 jest zgodna z technologią IEEE 802.3at High Power over Ethernet (opcjonalnie). Jest zgodny w dół ze standardami 802.3af PoE, aby umożliwić użytkownikom elastyczne wdrażanie urządzeń o standardowej i dużej mocy jednocześnie bez potrzeby konfigurowania oprogramowania. Dzięki transmisji danych i zasilania przez sieć Ethernet z jednego urządzenia, seria przełączników przemysłowych NT-IN312 ograniczy rozmieszczenie kabli i wyeliminuje potrzebę stosowania dedykowanych gniazd elektrycznych na ścianie, suficie lub w niedostępnym miejscu.

cechy


  1. Wbudowany wydajny rdzeń przełączający do implementacji sterowania przepływem i redukcji pakietów emisji
  2. Standard: IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX / FX, IEEE802.3ab 1000Base-T, IEEE802.3z 1000Base-SX / LX, Kontrola przepływu IEEE802.3x, IEEE802.3at PSE
  3. 10/100 / 1000Base-TX może automatycznie rozpoznać linię bezpośrednią (MDI) i krzyżową (MDIX), jest kompatybilny z różnymi kartami, przełącznikami, HUB i innymi urządzeniami Ethernet
  4. Ten przemysłowy konwerter mediów światłowodowych stosuje mechanizm magazynowania i przesyłania w celu uniknięcia utraty pakietów i ramek błędów
  5. Obsługuje transmisję z przekierowaniem i tryb pełnego przepływu dupleksowego / półdupleksowego
  6. Ramki Jumbo obsługują maksymalnie 1536 bajtów
  7. 12 V do 48 V DC lub 24 V AC Szeroka moc wejściowa, redundantne zasilanie i zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją
  8. -40 do 80 ℃ temperatury pracy, aby sprostać różnorodnym złożonym środowiskom
  9. Stopień ochrony IP40 w obudowie
  10. Wsparcie dla zabezpieczenia Ethernet ESD i zabezpieczenia zasilania prądem stałym EFT
  11. Montaż na szynie DIN i na panelu dla łatwej instalacji
  12. Obsługa trybu Dual-fiber multi-mode, dual-fiber single-mode i single-fiber single-mode fibre selection, rozszerzyła potrzeby użytkowników
  13. Tkanina przełącznika 12 G, automatyczny stół do nauki adresu MAC 1K i wewnętrzny bufor danych 512 KB
  14. Obsługuje maksymalnie 2 porty PSE, a każdy port może dostarczać moc do 25,5 W (opcjonalnie)
  15. Obsługa modułu światłowodowego SFP


Dane techniczne

 Parameter

  Specifications

 Design Level

 Industrial grade IP40 design standards

 Access mode

 10/100/1000Mbps

 Standard

  IEEE802.3 10Base-T.IEEE802.3u 100Base-TX/FX.IEEE802.3ab 1000Base-T.

  IEEE802.3z 1000Base-SX/LX.IEEE802.3x Flow Control. IEEE802.3at PSE

 Wavelength

 850nm/1310nm/1550nm

 Transmission distance

 Dual-fiber multi-mode:500km

 Single fiber single mode: 20/40/60/80km

 Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100km

 Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

 Two RJ45 ports: 

   Connecting STP/UTP category-5/6 twisted pairs, EIA568A/B

 One optical port: 

   Multi-mode :SC/FC/LC(50/125, 62.5/125μm)

   Single mode : SC/FC/LC (8.3/125, 8.7/125, 9/125 or 10/125μm)

 Conversion mechanism

 Store and Forward

 MAC address table

 1K

 Buffer space

 Built in 512Kb RAM for data buffer

 Flow control

 Full duplex: flow control;

 Half duplex: back pressure

 BER

 <10-9

 MTBF

 50,000 hours

 LED indicator

 Power Supply : PWR 1 , PWR 2

 (1~2)UTP Port: POE ,L/A ,1000

 Fiber Port: SD

 Power supply

 Power Input Range: 12 ~ 48VDC/24VAC ,

  6-PIN Terminals, Redundant dual power

 Power consumption

 <5W (without PSE function)

 Operating temperature

 -40~80ºC

 Operating humidity

 5%~90%  non-condensing

 Storage Temperature

 -40~85ºC

 Storage humidity

 5%~90%  non-condensing

 Dimensions

 140mm (W)×110mm (D)×40 mm (H)

 Weight

 

Orzecznictwo


EMI

  FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A

EMC

  FCC,CE

EMS

  EN61000-4-2 (ESD), Level 4

  EN61000-4-3 (RS), Level 3

  EN61000-4-4 (EFT), Level 4

  EN61000-4-5 (Surge), Level 4

  EN61000-4-6 (CS), Level 3

  EN61000-4-8, Level 5

  EN61000-4-11

Shock

  IEC 60068-2-27

Free Fall

  IEC 60068-2-32

Vibration

  IEC 60068-2-6

Green product

  RoHS


Podanie


Industrial media converter


Wymiary



Industrial media converter

Kategorie o produkcie : Przełącznik Ethernet przemysłowy > Przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet

Wyślij zapytanie

Milla Lin

Ms. Milla Lin

Email:

szjl@n-net.com.cn

Wyślij zapytanie

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobile Phone:+8615999563479Contact me with Whatsapp

Email:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong