Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą

Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd

Products

Start > Products > Przełącznik Ethernet przemysłowy > Przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet > Przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet 1Fiber 2RJ45

PRODUCT CATEGORIES

Przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet 1Fiber 2RJ45
Przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet 1Fiber 2RJ45
Przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet 1Fiber 2RJ45
Przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet 1Fiber 2RJ45

Przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet 1Fiber 2RJ45

Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
Doręczeniowy czas: 4 dni

Podstawowa informacja

    Model No: NT-IN312S-20

    Ethernet Port QTY: 2

    Fiber Type: Single Mode, Dual Fiber

    Wavelength: 1310nm

    Connector Type: SC

    Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

    Power Supply: 12-48VDC Or 24VAC

    MTBF: 100,000hours

    Working Temperature: 100,000hours

    Dimension: 140mm (W)×110mm (D)×40 Mm (H)

    Weight: 1kg

    Warranty: 5Years

    Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

    Rodzaj: Przełącznik optyczny

    Prędkość przesyłu danych: 10/100 / 1000Mbps

Additional Info

    Packaging: Karton

    wydajność: 5000pcs/day

    Marka: N-net

    transport: Ocean,Land,Air,Express

    Place of Pochodzenia: Shenzhen, Chiny

    Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

    Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

    Código HS: 8536700000

    Porta: Shenzhen,Yantian

Opis Product

Przegląd


N-Net NT-IN312S-20 to przemysłowy przełącznik Ethernet z portem 1-Fiber i 2RJ45, przeznaczony do konwersji sieci Ethernet na sieci światłowodowe poprzez przezroczystą konwersję

Sygnały Ethernet do sygnałów optycznych. Rozszerzy zasięg transmisji sieci do 20 km poprzez port światłowodowy, a port UTP obsługuje transmisję od 100 do 250 metrów przy 10M, 100M, 1000M

aplikacja, opcjonalnie PoE. Zapewnia zintegrowany zasilacz z szerokim zakresem napięć do światowej eksploatacji, a także oferuje podwójne źródła zasilania 12 ~ 48 VDC jako nadmiarowe.


cechy

1. Wbudowany wydajny rdzeń przełączający do implementacji sterowania przepływem i redukcji pakietów emisji

2. Standard: IEEE802.3 10Base-T.IEEE802.3u 100Base-TX / FX.IEEE802.3ab 1000Base-T. Kontrola przepływu IEEE802.3z 1000Base-SX / LX.IEEE802.3x. IEEE802.3at PSE

3. 10/100 / 1000Base-TX może automatycznie identyfikować linię bezpośrednią (MDI) i krzyżową (MDIX), jest kompatybilny z różnymi kartami, przełącznikami Ethernet, HUB i innymi urządzeniami Ethernet

4. Ten przemysłowy przełącznik sieciowy stosuje mechanizm przechodzenia i przekazywania w celu uniknięcia utraty pakietów i ramek błędów

5. Obsługuje transmisję z przekierowaniem i tryb pełnego przepływu dupleksowego / półdupleksowego

6. Ramki Jumbo obsługują maksymalnie 1536 bajtów

7. 12 V do 48 V DC lub 24 V AC Szeroka moc wejściowa, redundantne zasilanie i zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją

8. -40 do 80 ℃ temperatury pracy, aby sprostać różnorodnym złożonym środowiskom

9. Standard ochrony IP40 w obudowie

10. Ten przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet Wsparcie dla zabezpieczenia Ethernet ESD i zabezpieczenia zasilania prądem stałym EFT

11. Montaż na szynie DIN i na panelu dla łatwej instalacji

12. Wsparcie wielowłóknowe, dwu-światłowodowe, jednomodowe i jednomodowe, jednomodowy port światłowodowy, rozszerzone potrzeby użytkowników

13. Tkanina przełącznika 12 G, automatyczna tabela uczenia adresu MAC 1K i wewnętrzny bufor danych 512 KB

14. Obsługuje maksymalnie 2 porty PSE, a każdy port może dostarczać moc do 25,5 W (opcjonalnie)

15. Ten przemysłowy przełącznik światłowodowy obsługuje moduł światłowodowy SFP


Dane techniczne


 Parameter

  Specifications

 Design Level

 Industrial grade IP40 design standards

 Access mode

 10/100/1000Mbps

 Standard

  IEEE802.3 10Base-T.IEEE802.3u 100Base-TX/FX.IEEE802.3ab 1000Base-T.

  IEEE802.3z 1000Base-SX/LX.IEEE802.3x Flow Control. IEEE802.3at PSE

 Wavelength

 850nm/1310nm/1550nm

 Transmission distance

 Dual-fiber multi-mode:500km

 Single fiber single mode: 20/40/60/80km

 Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100km

 Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

 Two RJ45 ports: 

   Connecting STP/UTP category-5/6 twisted pairs, EIA568A/B

 One optical port: 

   Multi-mode :SC/FC/LC(50/125, 62.5/125μm)

   Single mode : SC/FC/LC (8.3/125, 8.7/125, 9/125 or 10/125μm)

 Conversion mechanism

 Store and Forward

 MAC address table

 1K

 Buffer space

 Built in 512Kb RAM for data buffer

 Flow control

 Full duplex: flow control;

 Half duplex: back pressure

 BER

 <10-9

 MTBF

 50,000 hours

 LED indicator

 Power Supply : PWR 1 , PWR 2

 (1~2)UTP Port: POE ,L/A ,1000

 Fiber Port: SD

 Power supply

 Power Input Range: 12 ~ 48VDC/24VAC ,

  6-PIN Terminals, Redundant dual power

 Power consumption

 <5W (without PSE function)

 Operating temperature

 -40~80ºC

 Operating humidity

 5%~90%  non-condensing

 Storage Temperature

 -40~85ºC

 Storage humidity

 5%~90%  non-condensing

 Dimensions

 140mm (W)×110mm (D)×40 mm (H)

 Weight



Orzecznictwo


EMI

  FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A

EMC

  FCC,CE

EMS

  EN61000-4-2 (ESD), Level 4

  EN61000-4-3 (RS), Level 3

  EN61000-4-4 (EFT), Level 4

  EN61000-4-5 (Surge), Level 4

  EN61000-4-6 (CS), Level 3

  EN61000-4-8, Level 5

  EN61000-4-11

Shock

  IEC 60068-2-27

Free Fall

  IEC 60068-2-32

Vibration

  IEC 60068-2-6

Green product

  RoHS

Kategorie o produkcie : Przełącznik Ethernet przemysłowy > Przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet

Wyślij zapytanie

Milla Lin

Ms. Milla Lin

Email:

szjl@n-net.com.cn

Wyślij zapytanie

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobile Phone:+8615999563479Contact me with Whatsapp

Email:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong