http://pl.nnetswitch.com
Start > Products > Przełącznik Ethernet przemysłowy > Przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet > Przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet z 2 nadmiarowymi światłowodami

Przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet z 2 nadmiarowymi światłowodami

    Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
    Incoterm: FOB,CIF,FCA
    Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
    Doręczeniowy czas: 4 dni
Podstawowa informacja

Model No: NT-IN322-2

Ethernet Port QTY: 2

Fiber Type: Dual Fiber, Multi Mode

Wavelength: 1310nm

Connector Type: SC

Distance: 2km

Power Supply: 12-48VDC Or 24VAC

MTBF: 100,000hours

Working Temperature: 100,000hours

Dimension: 140mm(D)×110mm(W)×40mm(H)

Warranty: 5Years

Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

Rodzaj: Przełącznik optyczny

Prędkość przesyłu danych: 10/100 / 1000Mbps

Protection Level: IP40

Weight: 1.2KG

Additional Info

Packaging: Karton

wydajność: 5000pcs/day

Marka: N-net

transport: Ocean,Land,Air,Express

Place of Pochodzenia: Shenzhen, Chiny

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

Código HS: 8536700000

Porta: Shenzhen,Yantian

Opis Product

Przegląd


N-net NT-IN322-2 jest przemysłowym przełącznikiem Gigabit Ethernet z 2 światłowodowym nadmiarowym wyposażonym w 2x 10 / 100Base-TX i 2x100Base-FX z funkcją redundantną i dipową, po włączeniu przełącznika DIP, podczas gdy jeden port światłowodowy nie działa w razie wypadku, może automatycznie wpaść do innego portu światłowodowego, aby kontynuować transmisję, więc dzięki 2 portom światłowodowym może z łatwością uzyskać nadmiarowość dla twojej sieci.


cechy


1. Nadmiarowość podwójnego portu światłowodowego dostępna z przełącznikiem DIP

2. Wbudowany wydajny rdzeń przełączający do implementacji sterowania przepływem i redukcji pakietów emisji

3. Obsługiwany protokół: IEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX / FX, IEEE802.3ab 1000Base-T, IEEE802.3z 1000Base-SX / LX, IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3at PSE

4. 10/100 / 1000Base-TX może automatycznie identyfikować bezpośrednią linię i krzyżową, jest kompatybilny z różnymi kartami, przełącznikami, HUB i innymi urządzeniami Ethernet

5. Zastosuj mechanizm przechowywania i przekazywania, aby uniknąć utraty pakietów i ramek błędów

6. Dostarcz cztery porty samoadaptacyjne skrętki 10M / 100Mbps / 1000Mbps; realizacja redundancji portów Ethernet i dostępu dla wielu użytkowników.

7. Ten przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet z 2 nadmiarową obsługą włókien do 1536 bajtów.

8. Obsługuje tryb pełnego przepływu dupleksowego / półdupleksowego przeciwciśnienia

9. Zasilanie 12 V - 48 V DC lub 24 V AC, zabezpieczenie redundantne i zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją

10. -40 do 80 ℃ temperatury pracy, aby sprostać różnorodnym złożonym środowisku

11. Standardowa obudowa ochronna IP40.

12 Podpory Łatwa instalacja, montaż na szynie DIN lub panel.

13. Dwuwłókienkowy tryb multi, tryb jednomodowy i jednomodowy światłowód WDM.

14. Wsparcie zasilania POE do 25,5 W (opcjonalnie)

15. Przepustowość 12 Gb / sw płaszczyźnie, 1k automatyczny odczyt adresu MAC i wewnętrzna pamięć podręczna 512kb dla bufora danych


Specyfikacja


Parameter

Specification

Design Level

Industrial IP40 design standards

Access mode

10/100/1000Mbps

Protocols

IEEE802.3 10Base-T,IEEE802.3u 100Base-TX,IEEE802.3ab 1000Base-T,

IEEE802.3z 1000Base-SX/LX,IEEE802.3x Flow Control.IEEE802.3at PSE

Wavelength

850nm/1310nm/1550nm

Transmission distance

Dual-fiber multi-mode:500m

Single fiber single mode: 20/40/60/80/100km

Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100km

Category-5 twisted pairs: 100m EIA 568A/B

Port

2 RJ45 ports:

Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

2 optical ports:

Multi-mode :SC/FC/LC/ST(50/125, 62.5/125μm)

Single mode : SC/FC/LC/ST (9/125μm)

Conversion

Store and Forward

MAC

1K

Buffer space

512Kb

Flow control

Full duplex: flow control;

Half duplex: back pressure

Time-delay

Store and Forward: max. 9.6μs

BER

<10-9

MTBF

50,000 hours

LED indicator

Power Supply : PWR 1,PWR 2

POE at UTP port: POE1, POE2

Fiber Port: F1,F2

Power supply

Power Input Range: 12 ~ 48VDC/24VAC ,

6-PIN Terminals, Redundant dual power

Power consumption

<5W (without PSE function)

Storage humidity

5%~90% non-condensing

Operating humidity

5%~90% non-condensing

Kategorie o produkcie : Przełącznik Ethernet przemysłowy > Przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet

Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą