Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Products

Start > Products > Przełącznik Ethernet przemysłowy > Przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet > Niezarządzany przemysłowy gigabitowy przełącznik Ethernet SM 20KM

PRODUCT CATEGORIES

Niezarządzany przemysłowy gigabitowy przełącznik Ethernet SM 20KM

Niezarządzany przemysłowy gigabitowy przełącznik Ethernet SM 20KM

Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
Doręczeniowy czas: 10 dni
Pobieranie:

Podstawowa informacja

    Model No:  NT-IN314S-20

    Power Supply: 12 ~ 48VDC/24VAC

    MTBF: 50,000 Hours

    Working Temperature: -40~80ºC

    Dimension: 155mm (W)×125mm (D)×50 Mm (H)

    Warranty: 5 Years

    Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

    Ethernet Port QTY: 4

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode

    Wavelength: 1310nm

    Connector Type: SC

    Distance: 20km

    Rodzaj: Przełącznik optyczny

    Prędkość przesyłu danych: 10/100 / 1000Mbps

Additional Info

    Packaging: 14 sztuk w jednym kartonie o rozmiarze 48 * 36 * 39 cm

    wydajność: 5000pcs/day

    Marka: N-net

    transport: Ocean,Land,Air,Express

    Place of Pochodzenia: Chiny

    Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

    Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

    Código HS: 8536700000

    Porta: Shenzhen,Guangzhou,Shanghai

Opis Product

Przegląd


N-net NT-IN314S-20 to przemysłowy gigabitowy przełącznik Ethernet z 4 portami 10/100 / 1000BASE-TX i jednym portem 1000Base-FX. Rygorystyczna konstrukcja przemysłowa zapewnia jej stabilność, praktyczność z podstawową ochroną, dzięki czemu jest wystarczająco elastyczna, aby rozszerzyć sieć Ethernet w trudnych warunkach przemysłowych.

Przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet N-net NT-IN314S-20 umożliwia prostą konfigurację sieci w sposób Plug & Play. Dlatego wielu użytkowników końcowych decyduje się na przejście z automatyzacji opartej na magistrali polowej na nowoczesną technologię Ethernet. Ponadto migracja ta zapewnia znaczne oszczędności kosztów inwestycji i eksploatacji sieci.

Zasadniczo Gigabit Ethernet idealnie nadaje się do zapewnienia wymaganej przepustowości i przesyłania danych w czasie rzeczywistym w celu automatyzacji w najkrótszym czasie. Przyczyną obok dużej przepustowości jest to, że czas oczekiwania na przesłanie pakietów danych jest znacznie krótszy.


cechy


1.Wbudowany efektywny rdzeń przełączający w celu wdrożenia kontroli przepływu i zmniejszenia pakietów rozgłoszeniowych

2. Umowa wsparcia: IEEE802.3 10Base-T.IEEE802.3u 100Base-TX / FX.IEEE802.3ab 1000Base-T. Kontrola przepływu IEEE802.3z 1000Base-SX / LX IEEE802.3x. IEEE802.3at PSE

3.10 / 100 / 1000Base-TX może automatycznie zidentyfikować linię bezpośrednią i linię krzyżową, jest kompatybilny z różnymi kartami, przełącznikami, koncentratorem i innymi urządzeniami Ethernet

4.Używa mechanizmu przechowywania i przekazywania, aby uniknąć utraty pakietów i ramek błędów

5.Wsparcie trybu kontroli pełnego dupleksu / półdupleksowego ciśnienia wstecznego

6. Ramki Jumbo obsługują maksymalnie 9 KB

7,12 V do 48 V DC lub 24 V AC Szeroki pobór mocy, zasilanie redundantne i zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją

11.-40 do 80 ℃ temperatura pracy, aby sprostać różnorodnym złożonym środowiskom

12. Standardowa obudowa ochronna IP40

13. Port zasilania i port Ethernet obsługują ochronę ESD i EFT

14. Montaż na szynie i panelu DIN dla efektywnego użytkowania

15.Wsparcie wyboru dwóch portów światłowodowych w trybie wielomodowym, podwójnego światłowodu jednomodowego i jednomodowego jednomodowego, rozszerzyło potrzeby użytkowników

Przepustowość tylnej płaszczyzny 16,12 GBPS, automatyczne uczenie adresów MAC 1k i wewnętrzna pamięć podręczna 1 MB na bufor danych

17.Wsparcie zasilania POE do 25,5 W (opcjonalnie)


Orzecznictwo


EMI

  FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A

EMC

  FCC,CE

EMS

  EN61000-4-2 (ESD), Level 4

  EN61000-4-3 (RS), Level 3

  EN61000-4-4 (EFT), Level 4

  EN61000-4-5 (Surge), Level 4

  EN61000-4-6 (CS), Level 3

  EN61000-4-8, Level 5

  EN61000-4-11

Shock

  IEC 60068-2-27

Free Fall

  IEC 60068-2-32

Vibration

  IEC 60068-2-6

Green product

  RoHS

Podanie


Industrial gigabit Switch


Opakowanie

Industrial gigabitSwitchIndustrial gigabit Ethernet SwitchIndustrial gigabit Ethernet SwitchIndustrial gigabit Ethernet Switch




Kategorie o produkcie : Przełącznik Ethernet przemysłowy > Przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet

Wyślij zapytanie

Milla Lin

Ms. Milla Lin

Email:

szjl@n-net.com.cn

Wyślij zapytanie

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobile Phone:+8615999563479Contact me with Whatsapp

Email:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong