http://pl.nnetswitch.com
Start > Products > Przełącznik Ethernet przemysłowy > Przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet > Niezarządzalny przełącznik ethernetowy L2 Gigabit Ethernet przemysłowy

Niezarządzalny przełącznik ethernetowy L2 Gigabit Ethernet przemysłowy

    Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
    Incoterm: FOB,CIF,FCA
    Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
    Doręczeniowy czas: 10 dni
Podstawowa informacja

Model No: NT-IN324S-AF4

Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

Ethernet Port QTY: 4

Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode

Wavelength: 1310nm

Connector Type: SC

Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

Power Supply: 12 ~ 48VDC/24VAC

MTBF: 50,000 Hours

Working Temperature: -40~80ºC

Dimension: 155mm (W)×125mm (D)×50 Mm (H)

Warranty: 5 Years

Rodzaj: Przełącznik optyczny

Prędkość przesyłu danych: 10/100 / 1000Mbps

Additional Info

Packaging: 14 sztuk w jednym kartonie o rozmiarze 48 * 36 * 39cm

wydajność: 5000pcs/day

Marka: N-net

transport: Ocean,Land,Air,Express

Place of Pochodzenia: Chiny

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

Código HS: 8536700000

Porta: Shenzhen,Yantian

Opis Product

Przegląd


N-net NT-IN314S-AF4 to przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet z 4 portowymi portami 10/100 / 1000BASE-TX i jednym portem 1000Base-FX. Rygorystyczne wzornictwo przemysłowe zapewnia jego stabilność, praktyczność i podstawową ochronę, dzięki czemu jest wystarczająco elastyczny, aby rozszerzyć Ethernet w trudnych warunkach przemysłowych.

Przełącznik N-Net NT-IN314S-AF4 Industrial Gigabit Ethernet umożliwia prostą konfigurację sieci w trybie Plug & Play. Dlatego wielu użytkowników końcowych decyduje się na zmianę z automatyzacji opartej na magistrali polowej na nowoczesną technologię Ethernet. Ponadto migracja ta przynosi znaczne oszczędności w zakresie inwestycji i eksploatacji sieci.

N-Net NT-IN314S-AF4 Przemysłowy przełącznik POE obsługuje 4 porty POE. Mogą dostarczać energię do urządzeń PD obsługujących IEEE802.3AF i IEEE802.3AT.


cechy


1. Wbudowany wydajny rdzeń przełączający, aby zaimplementować kontrolę przepływu i zredukować pakiety emisji

Przełącznik 2.Niniejsze przemysłowa umowa wsparcia: IEEE 802.3 10Base-T.IEEE802.3u 100Base-TX / 1000Base-T FX.IEEE802.3ab. Kontrola przepływu IEEE802.3z 1000Base-SX / LX IEEE802.3x. IEEE802.3at PSE

3.10 / 100 / 1000Base-TX może automatycznie identyfikować bezpośrednią linię i krzyżową, jest kompatybilny z różnymi kartami, przełącznikami, HUB i innymi urządzeniami Ethernet

4. Używa mechanizmu przechodzenia i przekazywania, aby uniknąć utraty pakietów i ramek błędów

5. Wspomaganie trybu nadciśnienia w trybie pełnego dupleksu / półdupleksu

6. Ramki Jumbo obsługują maksymalnie 9000 bajtów

7.12V do 48V DC lub 24V AC Szeroka moc wejściowa, redundantne zasilanie i zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją

11.-40 do 80 ℃ temperatury pracy, aby sprostać różnorodnym skomplikowanym środowiskom

12. Standardowa obudowa ochronna IPIP40

13.Power port i port Ethernet obsługuje ochronę ESD i EFT

14. Mocowanie szynowe i panelowe DIN dla efektywnego wykorzystania

15. Ten przemysłowy przełącznik Gigabit Fibre Support Dual-fiber multi-mode, podwójny światłowód jednomodowy i jednomodowy światłowodowy jednomodowy port wyboru, rozszerzył potrzeby użytkowników

16,12 GBPS w tyłowej szerokości pasma, 1 k automatycznym uczeniu adresu MAC i 1 MB wewnętrznej pamięci podręcznej dla bufora danych

17.Obsługa zasilania POE do 25,5 W (opcjonalnie)


Orzecznictwo


EMI

  FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A

EMC

  FCC,CE

EMS

  EN61000-4-2 (ESD), Level 4

  EN61000-4-3 (RS), Level 3

  EN61000-4-4 (EFT), Level 4

  EN61000-4-5 (Surge), Level 4

  EN61000-4-6 (CS), Level 3

  EN61000-4-8, Level 5

  EN61000-4-11

Shock

  IEC 60068-2-27

Free Fall

  IEC 60068-2-32

Vibration

  IEC 60068-2-6

Green product

  RoHS


Podanie

Industrial POE switch


Opakowanie

Industrial POE switchIndustrial POE switchIndustrial Gigabit POE switchIndustrial Gigabit POE switch




Kategorie o produkcie : Przełącznik Ethernet przemysłowy > Przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet

Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą