http://pl.nnetswitch.com
Start > Products > Przemysłowy konwerter mediów > Przemyslowy gigabitowy konwerter mediów > Niezarządzalny przełącznik Ethernet 10/100 / 1000M

Niezarządzalny przełącznik Ethernet 10/100 / 1000M

    Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Western Union
    Incoterm: FOB,CIF
    Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
    Doręczeniowy czas: 4 dni
Podstawowa informacja

Model No: NT-IN314-4POE

Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

Rodzaj: Przełącznik optyczny

Prędkość przesyłu danych: 10/100 / 1000Mbps

Porty: ≦ 8

Rate: 10/100/1000 Mbps

Warranty: 5 Years

Working Temperature: -40-85 Degree

Uplink Port: 1 Fiber Port

Downlink Port: 4 Ethernet Ports

MTBF: 100000 Hours

Additional Info

Packaging: karton

wydajność: 50000

Marka: N-net

transport: Ocean,Land,Air,express

Place of Pochodzenia: Chiny

Ability Supply: 50000

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

Código HS: 8536700000

Porta: Shenzhen,Yantian

Opis Product

Przełącznik sieci Ethernet N-net Unmanaged 10/100 / 1000M

Seria NT-IN314 to niezarządzany przełącznik sieci Ethernet 10/100 / 1000M. Zapewnia 4-portowe porty Ethernet 10/100 / 1000BASE-TX oraz dodatkowy port światłowodowy 1000Base-FX. Rygorystyczne wzornictwo przemysłowe zapewnia jego stabilność, praktyczność i podstawową ochronę, dzięki czemu jest wystarczająco elastyczny, aby rozszerzyć Ethernet w trudnych warunkach przemysłowych.

Seria NT-IN314 jest pakowana w kompaktową obudowę IP40, która umożliwia montaż na szynie DIN lub na panelu w celu efektywnego wykorzystania przestrzeni szafy. Zapewnia zintegrowany zasilacz o szerokim zakresie napięć do światowego użytku. Oferuje również dual-redundantne, odwracalne polaryzacje o napięciu 12V DC na 48V DC dla aplikacji wysokiej dostępności wymagających podwójnego lub zapasowego zasilania.

Seria NT-IN314 była zgodna z technologią IEEE 802.3at High Power over Ethernet (opcjonalnie). Jest wstecznie kompatybilny ze standardami 802.3af PoE, aby umożliwić użytkownikom elastyczne wdrażanie urządzeń o standardowej i dużej mocy jednocześnie bez potrzeby konfigurowania oprogramowania. Dzięki zasilaniu Data i Power over Ethernet z jednego urządzenia, seria NT-IN314 redukuje rozmieszczenie kabli i eliminuje potrzebę stosowania dedykowanych gniazd elektrycznych na ścianie, suficie lub w niedostępnym miejscu.

Niezarządzane 10/100 / 1000M Fiber switcha


  1. Wbudowany wydajny rdzeń przełączający do implementacji sterowania przepływem i redukcji pakietów emisji
  2. Umowa serwisowa: IEEE802.3 10Base-T.IEEE802.3u 100Base-TX / FX.IEEE802.3ab 1000Base-T. Kontrola przepływu IEEE802.3z 1000Base-SX / LX IEEE802.3x. IEEE802.3at PSE
  3. 10/100 / 1000Base-TX może automatycznie identyfikować bezpośrednią linię i krzyżową, jest kompatybilny z różnymi kartami, przełącznikami, HUB i innymi urządzeniami Ethernet
  4. Używa mechanizmu przechodzenia i przekazywania, aby uniknąć utraty pakietów i ramek błędów
  5. Obsługa trybu nadciśnienia w trybie pełnego dupleksu / półdupleksu
  6. Ramki Jumbo obsługują maksymalnie 9000 bajtów
  7. 12 V do 48 V DC lub 24 V AC Szeroka moc wejściowa, redundantne zasilanie i zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją
  8. -40 do 80 ℃ temperatury pracy, aby sprostać różnorodnym złożonym środowiskom
  9. Obudowa standardowa IP40
  10. Port zasilania i port Ethernet obsługują ochronę ESD i ochronę EFT
  11. Montaż na szynie DIN i na panelu dla efektywnego wykorzystania
  12. Obsługa trybu Dual-fiber multi-mode, dual-fiber single-mode i single-fiber single-mode fibre selection, rozszerzyła potrzeby użytkowników
  13. Przepustowość 12 GBPS w tył, 1 k automatyczny adres MAC adresu i 1 MB wewnętrznej pamięci podręcznej dla bufora danych
  14. Obsługa zasilania POE do 25,5 W (opcjonalnie)


Niezarządzalny przełącznik Gigabit Ethernet Szczególne ations

 Parameter

 Specifications

 Design Level

 Industrial grade IP40 design standards

 Access mode

 10/100/1000Mbps

 Standard

Support Agreement:IEEE802.3 10Base-T.IEEE802.3u 100Base-TX/FX.IEEE802.3ab 1000Base-T.IEEE802.3z 1000Base-SX/LX IEEE802.3x Flow Control.IEEE802.3at PSE

 Wavelength

 850nm/1310nm/1550nm

 Transmission distance

 Dual-fiber multi-mode:500m

 Single fiber single mode: 20/40/60/80km

 Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100km

 Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

 4 RJ45 ports: 

   Connecting STP/UTP category-5 twisted pairs, EIA568A/B

 1 optical ports: 

   Multi-mode :SC/FC/LC/ST(50/125, 62.5/125μm)

   Single mode : SC/FC/LC/ST (8.3/125, 8.7/125, 9/125 or 10/125μm)

 Conversion means

 Store and Forward

 Buffer space

 Built in 1M RAM for data buffer

 Flow control

 Full duplex: flow control;

 Half duplex: back pressure

 BER

 <10-9

 MTBF

 50,000 hours

 LED indicator

 Power Supply : PWR 1,PWR 2

 (1~4) UTP Port: POE, L/A ,1000

 Fiber Port: F1

 Power supply

 Power Input Range: 12 ~ 48VDC/24VAC ,

  6-PIN Terminals, Redundant dual power

 Power consumption

 <6W (without PSE function)

 Operating temperature

 -40~80ºC

 Operating humidity

 5%~90%  non-condensing

 Storage Temperature

 -40~80ºC

 Storage humidity

 5%~90%  non-condensing

 Dimensions

 155mm (W)×125mm (D)×50 mm (H)

 Weight

 




Aplikacja niezarządzanego przełącznika Gigabit Ethernet

industrial POE switch

Kategorie o produkcie : Przemysłowy konwerter mediów > Przemyslowy gigabitowy konwerter mediów

Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą