Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą

Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd

Products

Start > Products > Przemysłowy konwerter mediów > Przemyslowy gigabitowy konwerter mediów > zarządzany przełącznik Gigabit Ethernet

PRODUCT CATEGORIES

zarządzany przełącznik Gigabit Ethernet

zarządzany przełącznik Gigabit Ethernet

Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,EXW
Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
Doręczeniowy czas: 4 dni

Podstawowa informacja

    Model No: NT-MG1400

    Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

    Rodzaj: Przełącznik optyczny

    Prędkość przesyłu danych: 10/100 / 1000Mbps

    Porty: Inny

    Din-rail: IP40

Additional Info

    Packaging: karton

    wydajność: 50000

    Marka: N-net

    transport: Ocean,Land,Air,express

    Place of Pochodzenia: Chiny

    Ability Supply: 50000

    Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

    Código HS: 8536700000

    Porta: Shenzhen,Yantian

Opis Product

Przegląd

NT-MG1500 oferuje szybkość transferu pakietów z nieblokującą strukturą przełączników 12 Gb / s, tablicą adresów MAC 8k i kontrolą przepływu 802.3x Full-Duplex.

NT-MG1500 można zaprogramować do podstawowych funkcji zarządzania przełącznikami, takich jak ustawienia dupleksu prędkości portu, Trunking portów, VLAN, Mirroring portów, Rapid Spanning Tree itp. Dodatkowo oprogramowanie wewnętrzne zawiera zaawansowane funkcje, takie jak IGMP snooping, QoS (Quality of Service ), transmisja burzy i kontrola przepustowości w celu zwiększenia wykorzystania przepustowości.

NT-MG1500 obsługuje standardowy protokół Simple Network Management Protocol (SNMP) i może być monitorowany za pomocą dowolnego standardowego oprogramowania do zarządzania. Funkcje te zapewniają ekonomiczny sposób zarządzania urządzeniem z Internetu, gdy pracujesz lub jesteś w domu.

Kluczowa cecha

Zgodny z IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3ab 1000Base-T,

IEEE 802.3z 1000Base-SX / LX Ethernet

5 portów 10/100 / 1000Mb / s Gigabit Ethernet z 1-portowym portem światłowodowym

Automatyczne wykrywanie MDI / MDI-X na każdym porcie RJ-45 obsługuje protokół CSMA / CD

Zapobiega utracie pakietów z przeciwciśnieniem (Half-Duplex) i kontrolą przepływu ramki PAUSE 802.3x (Full-Duplex)

Tablica adresów MAC 8K, automatyczne uczenie i starzenie adresów źródłowych

Struktura przełącznika 12 Gb / s, nieblokująca architektura przełączników

Jumbo Frame 9K obsługuje przy dowolnej prędkości (10/100/1000 Mb / s)

Obsługuje funkcję VLAN opartą na portach i 802.1Q, do 64 grup VLAN

Obsługuje protokół IEEE 802.1w Rapid-Spanning Tree (RSTP)

Link Aggregation obsługuje tryb statyczny i LACP (IEEE 802.3ad) - do 4 grup łączy, każde połączenie może zawierać maksymalnie 6 portów

IGMP Snooping do filtrowania multiemisji, obsługuje v1 i v2

Obsługuje opcję DHCP 60 i opcję 82

Kontrola burzy Multicast i Broadcast oraz Flooding Control

Obsługa dublowania portów dla dedykowanego monitorowania portów

Kontrola dostępu do portu 802.1X, uwierzytelnianie serwera RADIUS

Statyczny adres MAC przypisuje docelowy adres MAC na określonym porcie

Interfejs zdalnego zarządzania siecią

Aktualizacja oprogramowania układowego przez interfejs sieciowy

Technologia diagnostyki kabli

Obsługuje SNMPv1 z grupą RFC-1213/1573-Interface i pułapką SNMP Group 1 (Statystyka) SNMP

Specyfikacja

 Parameter

 Specifications

 Access mode

 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet

Standards

IEEE 802.3 10BASE-T

IEEE 802.3u 100BASE-TX

IEEE 802.3ab Gigabit 1000Base-T

IEEE 802.3z Gigabit 1000Base-SX/LX

IEEE 802.3x Flow Control

IEEE 802.3ad Port trunk with LACP

IEEE 802.1d Spanning tree protocol

IEEE 802.1w Rapid spanning tree protocol

IEEE 802.1p Class of service

IEEE 802.1Q VLAN Tagging

IEEE 802.1x Port Authentication Network Control

Copper Ports  

5-port 10/ 100/1000Base-T RJ-45 Auto-MDI/MDI-X ports

Wavelength

 850nm/1310nm/1550nm

Transmission distance

 Multi-mode Dual-fiber: 220m (62.5/125μm)/550m (50/125μm)

 Single mode Dual-fiber: 20/40/60/80/100km(9/125μm)

 Single mode single-fiber: 20/40/60km(9/125μm)

 Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

 Five RJ45 port:

 Connecting with STP/UTP category-5/5e twisted pairs, EIA568A/B

 One optical port:

 Multi-mode Dual-fiber: SC/LC(SFP) (50, 62.5/125μm)

 Single mode Dual-fiber: SC/FC/LC(SFP) (9/125μm)

 Single mode Single-fiber: SC/FC (9/125μm)

Switch Fabric  

12Gbps / non-blocking

Switch Throughput  

8.9Mpps

Address Table

8K MAC address table with Auto learning function

Share Data Buffer  

136K bytes on chip

Flow Control

Back pressure for Half-Duplex

IEEE 802.3x Pause Frame for Full-Duplex

Jumbo Frame

Max to 9K Bytes

Management Interface

Web Browser, SNMPv1, v2c monitor and SNMP Trap

VLAN

Port-Based / 802.1Q Tagged Based VLAN,

Up to 64 VLAN groups

Link Aggregation

Supports 4 groups of 8-Port trunk,

IEEE 802.3ad LACP

QoS

Traffic classification based on 802.1p priority,

DSCP field in IP Packet

IGMP Snooping   

IGMP (v1/v2) Snooping, up to 64 multicast groups

SNMP MIBs

RFC-1213 MIB-2

RFC-1573-Interface MIB

RFC-2819 RMON MIB(Group 1)

LED   

Power, 1000 Link/Act, 100/10 Link/Act per port

Power Requirement

100 - 240VAC 50~60Hz, 40~57VDC

Power Consumption

6 watts

Temperature   

0~50 ℃

Humidity Operating

5~95%(non-condensing)

Dimensions

217mm x 135mm x 43.5mm (W x D x H)

Weight

0.5kg        


6-portowy inteligentny przełącznik sieciowy z 1 portem światłowodowym

NT-MG1500 Series

Aplikacje


Przełącznik FTTx

Dzięki interfejsom światłowodowym 1gigabit, aby zbudować sieciowe rozwiązanie FTTH (Fibre to the Home) lub FTTC (Fibre to the Curb) dla dostawców usług internetowych i FTTB (Fibre to the Building) dla przedsiębiorstw, różne odległości portu światłowodowego są opcjonalne dla klientów. Ze względów bezpieczeństwa i aplikacji 5 portów Gigabit można skonfigurować z ustawieniami sieci VLAN i podłączyć do różnych jednostek, biur, budynków, domów i działów. NT-MG1500 to szerokie zastosowanie na europejskim rynku FTTH.

managed fiber switch

Informacje o zamawianiu

NT-MG1500 6 portów 10/100 / 1000Mbps Web Smart Gigabit Ethernet Switch

Kategorie o produkcie : Przemysłowy konwerter mediów > Przemyslowy gigabitowy konwerter mediów

Wyślij zapytanie

Milla Lin

Ms. Milla Lin

Email:

szjl@n-net.com.cn

Wyślij zapytanie

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobile Phone:+8615999563479Contact me with Whatsapp

Email:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong