http://pl.nnetswitch.com
Start > Products > Przemysłowy konwerter mediów > Przemyslowy gigabitowy konwerter mediów > zarządzany przełącznik gigabit Ethernet

zarządzany przełącznik gigabit Ethernet

    Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Western Union
    Incoterm: FOB,CIF,EXW
    Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
    Doręczeniowy czas: 4 dni
Podstawowa informacja

Model No: NT-MG1400

Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

Rodzaj: Przełącznik optyczny

Prędkość przesyłu danych: 10/100 / 1000Mbps

Porty: Inny

Din-rail: IP40

Additional Info

Packaging: karton

wydajność: 50000

Marka: N-net

transport: Ocean,Land,Air,express

Place of Pochodzenia: Chiny

Ability Supply: 50000

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

Código HS: 8536700000

Porta: Shenzhen,Yantian

Opis Product


Przegląd

Model NT-MG1500 oferuje wydajną transmisję pakietów z nie blokującą się siecią 12 Gb / s, tablicą adresów MAC 8k i kontrolą przepływu w trybie pełnego dupleksu 802.3x.

NT-MG1500 można zaprogramować na podstawowe funkcje zarządzania przełączaniem, takie jak ustawienia dupleksu na port, portowanie portów, VLAN, port mirroring, szybkie drzewo opinające, itp. Dodatkowo, oprogramowanie układowe zawiera zaawansowane funkcje, takie jak IGMP snooping, QoS (Quality of Service ), rozgłaszanie burzy i kontrolę przepustowości w celu zwiększenia wykorzystania przepustowości.

NT-MG1500 obsługuje standardowy prosty protokół zarządzania siecią (SNMP) i może być monitorowany za pomocą dowolnego oprogramowania do zarządzania opartego na standardach. Funkcje te zapewniają ekonomiczny sposób zarządzania urządzeniem z Internetu w każdym miejscu pracy lub w domu.

Kluczowa cecha

Zgodny z IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3ab 1000Base-T,

Standard IEEE 802.3z 1000Base-SX / LX Ethernet

5-portowe porty Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb / s z 1-portowym portem światłowodowym

Wykrywanie Auto-MDI / MDI-X na każdym porcie RJ-45 obsługuje protokół CSMA / CD

Zapobiega utracie pakietów za pomocą przeciwciśnienia (Half-Duplex) i 802.3x PAUSE kontroli przepływu ramki (Full-Duplex)

Tablica adresów MAC 8K, automatyczne uczenie się adresu źródłowego i starzenie się

Tkanina przełącznika 12 Gb / s, nieblokująca architektura przełącznika

9K Jumbo Frame obsługuje przy każdej prędkości (10/100 / 1000Mbps)

Obsługuje funkcję VLAN opartą na portach i 802.1Q, do 64 grup VLAN

Obsługuje protokół IEEE 802.1w Rapid-Spanning Tree (RSTP)

Link Aggregation obsługuje tryb statyczny i LACP (IEEE 802.3ad) - do 4 grup trunków, Każdy trunk ma maksymalnie 6 portów

IGMP Snooping do filtrowania multicastowego, obsługuje v1 i v2

Obsługa opcji DHCP 60 i 82

Kontrola burzowa multiemisji i transmisji, a także kontrola powodzi

Obsługa Port Mirroring dla dedykowanego monitorowania portów

Kontrola dostępu Port-Base 802.1X, Uwierzytelnianie serwera RADIUS

Statyczny adres MAC przypisuje docelowy adres MAC do określonego portu

Zdalny interfejs zarządzania siecią

Aktualizacja oprogramowania za pomocą interfejsu internetowego

Technologia diagnostyki kabli

Obsługuje SNMPv1 z grupą RFC-1213/1573-Interface i RMON Group 1 (Statystyka) SNMP Trap

Specyfikacja

 Parameter

 Specifications

 Access mode

 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet

Standards

IEEE 802.3 10BASE-T

IEEE 802.3u 100BASE-TX

IEEE 802.3ab Gigabit 1000Base-T

IEEE 802.3z Gigabit 1000Base-SX/LX

IEEE 802.3x Flow Control

IEEE 802.3ad Port trunk with LACP

IEEE 802.1d Spanning tree protocol

IEEE 802.1w Rapid spanning tree protocol

IEEE 802.1p Class of service

IEEE 802.1Q VLAN Tagging

IEEE 802.1x Port Authentication Network Control

Copper Ports  

5-port 10/ 100/1000Base-T RJ-45 Auto-MDI/MDI-X ports

Wavelength

 850nm/1310nm/1550nm

Transmission distance

 Multi-mode Dual-fiber: 220m (62.5/125μm)/550m (50/125μm)

 Single mode Dual-fiber: 20/40/60/80/100km(9/125μm)

 Single mode single-fiber: 20/40/60km(9/125μm)

 Category-5 twisted pairs: 100m

 Port

 Five RJ45 port:

 Connecting with STP/UTP category-5/5e twisted pairs, EIA568A/B

 One optical port:

 Multi-mode Dual-fiber: SC/LC(SFP) (50, 62.5/125μm)

 Single mode Dual-fiber: SC/FC/LC(SFP) (9/125μm)

 Single mode Single-fiber: SC/FC (9/125μm)

Switch Fabric  

12Gbps / non-blocking

Switch Throughput  

8.9Mpps

Address Table

8K MAC address table with Auto learning function

Share Data Buffer  

136K bytes on chip

Flow Control

Back pressure for Half-Duplex

IEEE 802.3x Pause Frame for Full-Duplex

Jumbo Frame

Max to 9K Bytes

Management Interface

Web Browser, SNMPv1, v2c monitor and SNMP Trap

VLAN

Port-Based / 802.1Q Tagged Based VLAN,

Up to 64 VLAN groups

Link Aggregation

Supports 4 groups of 8-Port trunk,

IEEE 802.3ad LACP

QoS

Traffic classification based on 802.1p priority,

DSCP field in IP Packet

IGMP Snooping   

IGMP (v1/v2) Snooping, up to 64 multicast groups

SNMP MIBs

RFC-1213 MIB-2

RFC-1573-Interface MIB

RFC-2819 RMON MIB(Group 1)

LED   

Power, 1000 Link/Act, 100/10 Link/Act per port

Power Requirement

100 - 240VAC 50~60Hz, 40~57VDC

Power Consumption

6 watts

Temperature   

0~50 ℃

Humidity Operating

5~95%(non-condensing)

Dimensions

217mm x 135mm x 43.5mm (W x D x H)

Weight

0.5kg        


6-portowy inteligentny przełącznik Gigabit z 1 portem światłowodowym

Seria NT-MG1500

Aplikacje


Przełącznik FTTx

Dzięki interfejsom 1Gigabit Fibre, do budowy sieciowego rozwiązania FTTH (Fibre to the Home) lub FTTC (Fibre to the Curb) dla ISP i FTTB (Fibre to the Building) dla przedsiębiorstw, różne odległości portu światłowodowego są opcjonalne dla klientów. Dla bezpieczeństwa i aplikacji, 5 Gigabitowe porty mogą być konfigurowane z ustawieniami VLAN i łączą się z różnymi jednostkami, biurami, budynkami, domami i działami. NT-MG1500 ma szerokie zastosowanie na europejskim rynku FTTH.

managed fiber switch

Informacje dotyczące zamawiania

NT-MG1500 6-portowy inteligentny przełącznik Gigabit Ethernet 10/100 / 1000Mbps

Kategorie o produkcie : Przemysłowy konwerter mediów > Przemyslowy gigabitowy konwerter mediów

Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą