http://pl.nnetswitch.com
Start > Products > Przemysłowy konwerter mediów > Przemyslowy gigabitowy konwerter mediów > Niezarządzalny gigabitowy przełącznik Ethernet przemysłowy MM

Niezarządzalny gigabitowy przełącznik Ethernet przemysłowy MM

    Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
    Incoterm: FOB,CIF,FCA
    Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
    Doręczeniowy czas: 7 dni

Pobieranie:

Podstawowa informacja

Model No: NT-IN311

Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

Ethernet Port QTY: 1

Fiber Type: Dual Fiber, Multi Mode

Connector Type: SC

Distance: 550m

Power Supply: DC24V

MTBF: 100000 Hours

Working Temperature: -40℃-80℃

Dimension: 155mm(length)×125mm(wide)×50mm(height)

Warranty: 5 Years

Rodzaj: Przełącznik optyczny

Prędkość przesyłu danych: 10/100 / 1000Mbps

Wavelength: 850nm

Weight: 1.2KG

Additional Info

Packaging: 14 sztuk w jednym kartonie o rozmiarze 48 * 36 * 39cm

wydajność: 5000pcs/day

Marka: N-net

transport: Ocean,Land,Air,Express

Place of Pochodzenia: Chiny

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

Código HS: 8517622990

Porta: Shezhen,Shanghai,Guangzhou

Opis Product

Przegląd


N-net NT-IN311 to przemysłowy gigabitowy konwerter mediów z 10 / 100Base-Tx i 100Base Fx. Idealnie nadaje się do podłączenia sprzętu przemysłowego i bezpieczeństwa z obsługą Ethernetu i może być opcjonalnie skonfigurowany z zaawansowanymi funkcjami komunikacji Ethernet.

N-Net NT-IN311 Industrial Media Converter obsługuje do 4000 adresów MAC i wykorzystuje zaawansowaną technologię przełączania IEEE 802.3 Fast Ethernet 10 / 100BaseTX w celu wyeliminowania kolizji sieci i zwiększenia determinizmu sieci. Szybki procesor i płyta montażowa zapewniają wyjątkową przepustowość.

N-Net NT-IN311 Industrial Media Converter nie wymaga żadnej konfiguracji, chyba że wykorzystywane są zaawansowane funkcje portu. Szesnaście portów 10 / 100BaseTX to automatyczne wykrywanie i automatyczna konfiguracja. Każdy port automatycznie negocjuje domyślnie maksymalną szybkość i wydajność. Dwukolorowe diody LED służą do wyświetlania statusu łącza, prędkości łącza i aktywności każdego portu, a także stanu włączenia / wyłączenia zasilania.


cechy


1. Wbudowany wydajny rdzeń przełączający do implementacji sterowania przepływem i redukcji pakietów emisji

2. Standard: IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX / FX, IEEE802.3ab 1000Base-T, IEEE802.3z 1000Base-SX / LX, Kontrola przepływu IEEE802.3x, IEEE802.3at PSE

3. 10/100 / 1000Base-TX może automatycznie identyfikować linię bezpośrednią (MDI) i krzyżową (MDIX), jest kompatybilny z różnymi kartami, przełącznikami, HUB i innymi urządzeniami Ethernet

4. Ten przemysłowy gigabitowy konwerter mediów niezarządzany gigabitowy Ethernet przemysłowy MM stosuje mechanizm przechwytywania i wysyłania, aby uniknąć utraty pakietów i ramek błędów

5. Obsługa trybu transmisji z prędkością drutu i pełnego przepływu w trybie dupleksowym / półdupleksowym

6. Ramki Jumbo obsługują maksymalnie 1536 bajtów

7. Od 12 V do 52 V DC lub 24 V AC Szeroka moc wejściowa, redundantne zasilanie i zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją

8. -40 do 80 ℃ temperatury pracy, aby sprostać różnorodnym złożonym środowiskom

9. Standard ochrony IP40 w obudowie

10. Port zasilania i port Ethernet obsługują ochronę ESD i ochronę EFT

11. Montaż na szynie DIN i na panelu dla łatwej instalacji.

12. Wsparcie wielowłóknowe, dwu-światłowodowe, jednomodowe i jednomodowe, jednomodowy port światłowodowy, rozszerzone potrzeby użytkowników


Opakowanie


Industrial Ethernet switch

Industrial Ethernet switch

Industrial Ethernet switch

Industrial Ethernet switch


Kategorie o produkcie : Przemysłowy konwerter mediów > Przemyslowy gigabitowy konwerter mediów

Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą