Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Products

Start > Products > Przemysłowy konwerter mediów > Przemyslowy gigabitowy konwerter mediów > Niezarządzany gigabitowy przemysłowy przełącznik Ethernet MM

PRODUCT CATEGORIES

Niezarządzany gigabitowy przemysłowy przełącznik Ethernet MM
Niezarządzany gigabitowy przemysłowy przełącznik Ethernet MM
Niezarządzany gigabitowy przemysłowy przełącznik Ethernet MM
Niezarządzany gigabitowy przemysłowy przełącznik Ethernet MM
Niezarządzany gigabitowy przemysłowy przełącznik Ethernet MM

Niezarządzany gigabitowy przemysłowy przełącznik Ethernet MM

Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
Doręczeniowy czas: 7 dni
Pobieranie:

Podstawowa informacja

    Model No: NT-IN311

    Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

    Ethernet Port QTY: 1

    Fiber Type: Dual Fiber, Multi Mode

    Connector Type: SC

    Distance: 550m

    Power Supply: DC24V

    MTBF: 100000 Hours

    Working Temperature: -40℃-80℃

    Dimension: 155mm(length)×125mm(wide)×50mm(height)

    Warranty: 5 Years

    Rodzaj: Przełącznik optyczny

    Prędkość przesyłu danych: 10/100 / 1000Mbps

    Wavelength: 850nm

    Weight: 1.2KG

Additional Info

    Packaging: 14 sztuk w jednym kartonie o rozmiarze 48 * 36 * 39 cm

    wydajność: 5000pcs/day

    Marka: N-net

    transport: Ocean,Land,Air,Express

    Place of Pochodzenia: Chiny

    Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

    Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

    Código HS: 8517622990

    Porta: Shezhen,Shanghai,Guangzhou

Opis Product

Przegląd


N-net NT-IN311 to przemysłowy gigabitowy konwerter mediów z 10 / 100Base-Tx i 100Base Fx. Idealnie nadaje się do podłączania urządzeń przemysłowych i zabezpieczających obsługujących Ethernet i może być opcjonalnie skonfigurowany z zaawansowanymi funkcjami komunikacyjnymi Ethernet.

Przemysłowy konwerter N-net NT-IN311 obsługuje do 4000 adresów MAC i wykorzystuje zaawansowaną technologię przełączania Fast Ethernet 10 / 100BaseTX IEEE 802.3, aby wyeliminować kolizje sieciowe i zwiększyć determinizm sieci. Szybki procesor i płyta montażowa zapewniają wyjątkową wydajność.

Przemysłowy konwerter N-net NT-IN311 nie wymaga konfiguracji, chyba że zostaną użyte zaawansowane funkcje portu. Szesnaście portów 10 / 100BaseTX obsługuje automatyczne wykrywanie i konfigurację. Każdy port automatycznie negocjuje domyślnie maksymalną prędkość i wydajność. Dwukolorowe diody LED służą do wyświetlania statusu łącza, prędkości łącza i aktywności każdego portu, a także statusu włączenia / wyłączenia zasilania.


cechy


1. Wbudowany wydajny rdzeń przełączający do wdrożenia kontroli przepływu i zmniejszenia pakietów rozgłoszeniowych

2. Standard: IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX / FX, IEEE802.3ab 1000Base-T, IEEE802.3z 1000Base-SX / LX, IEEE802.3x Kontrola przepływu, IEEE802.3at PSE

3. 10/100 / 1000Base-TX może automatycznie zidentyfikować linię bezpośrednią (MDI) i linię krzyżową (MDIX), jest kompatybilny z różnymi kartami, przełącznikami, koncentratorem i innymi urządzeniami Ethernet

4 Przemysłowy gigabitowy konwerter multimediów Niezarządzany gigabitowy przemysłowy przełącznik Ethernet MM stosuje mechanizm przechowywania i przesyłania w celu uniknięcia utraty pakietów i ramek błędów

5. Obsługa transmisji przewodowej i trybu kontroli przepływu w pełnym dupleksie / półdupleksowym trybie przeciwciśnienia

6. Ramki Jumbo obsługują maksymalnie 1536 bajtów

7. 12 V do 52 V DC lub 24 V AC Szeroki pobór mocy, zasilanie redundantne i zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją

8. Temperatura pracy od -40 do 80 ℃, aby sprostać różnorodnym złożonym środowiskom

9. Standard ochrony IP40 dla obudowy

10. Port zasilania i port Ethernet obsługują ochronę ESD i EFT

11. Montaż na szynie DIN i panelu dla łatwego montażu.

12. Wsparcie Wybór portu światłowodu Dual-Fibre Multi-mode, Dual-Fibre Single-Mode i Single-Fibre Single-Mode, rozszerzył potrzeby użytkowników


Opakowanie


Industrial Ethernet switch

Industrial Ethernet switch

Industrial Ethernet switch

Industrial Ethernet switch


Kategorie o produkcie : Przemysłowy konwerter mediów > Przemyslowy gigabitowy konwerter mediów

Wyślij zapytanie

Milla Lin

Ms. Milla Lin

Email:

szjl@n-net.com.cn

Wyślij zapytanie

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobile Phone:+8615999563479Contact me with Whatsapp

Email:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong