Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Products

Start > Products > Przemysłowy konwerter mediów > Przemyslowy konwerter mediów POE > przemysłowy gigabitowy konwerter mediów POE

PRODUCT CATEGORIES

przemysłowy gigabitowy konwerter mediów POE
przemysłowy gigabitowy konwerter mediów POE

przemysłowy gigabitowy konwerter mediów POE

Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA
Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
Doręczeniowy czas: 3 dni

Podstawowa informacja

    Model No: NT-IN311-1POE

    Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

    Rodzaj: Przełącznik optyczny

    Prędkość przesyłu danych: 10/100 / 1000Mbps

    Ethernet Port QTY: 1

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode

    Wavelength: 1310nm

    Connector Type: SC

    Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

    Protection Level: IP40

    Power Supply: DC24V

    MTBF: 100000 Hours

    Working Temperature: -40-85 Degree

    Dimension: 155mm(Length)*125mm(Wide)*50mm(Height)

    Weight: 1.2KG

    Warranty: 5 Years

Additional Info

    Packaging: Karton

    wydajność: 5000pcs/day

    Marka: N-net

    transport: Ocean,Land,Air,Express

    Place of Pochodzenia: Chiny

    Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

    Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

    Código HS: 8517622990

    Porta: Shenzhen,Yantian

Opis Product

Przegląd


Transceiver światłowodowy POE, 10/100 / 1000M Ethernet transceiver światłowodowy POE (PSE).

Przemysłowe gigabitowe konwertery mediów przemysłowych POE NT-IN311 to 10/100 / 1000Base-TX na 1000Base-SX / LX Przemysłowy konwerter światłowodowy.

Główne cechy: Konwersja mediów światłowodowych 10/100 / 1000Base-TX UTP 1000Base-FX. PoE PSE zgodny ze standardem IEEE802.3af.

Zwiększy odległość transmisji sieci do 100 km za pośrednictwem portu światłowodowego, a port UTP może działać w aplikacjach 10M, 100M i 1000M.

Główne cechy: Konwersja mediów światłowodowych 10/100 / 1000Base-TX UTP 1000Base-FX. PoE PSE zgodny ze standardem IEEE802.3af.

NT-IN311 Przemysłowy gigabitowy konwerter mediów POE jest zapakowany w specjalną kompaktową metalową obudowę IP40, która umożliwia montaż na szynie DIN lub panelu w celu łatwego montażu w szafie sterowniczej.

Chińska nazwa POE główne urządzenie nadawczo-odbiorcze światłowodu posiada zabezpieczenia nadprądowe itp.

Akceptuje zintegrowany zasilacz o szerokim zakresie napięć do pracy na całym świecie.

Seria FR220 to konwerter mediów 1000BASE-FX 10/100 / 1000Base-TX (może być również zmuszony do 100BASE-FX), który umożliwia łatwe połączenie dwóch rodzajów segmentów sieci.

Może być również wyposażony w podwójnie redundantną, odwracalną polaryzację wejść zasilających 12 V DC na 48 V DC dla aplikacji o wysokiej dostępności wymagających podwójnych lub rezerwowych wejść zasilania.

Konwerter medialny PoE zasilany prądem przemiennym / stałym, który jest zgodny ze standardem IEEE802.3af, jest urządzeniem zasilającym (PSE), które łączy zasilacz światłowodowy (lub inne napięcie) i przesyłane dane 48 V, aby zapewnić zasilanie zgodne z IEEE802. Sprzęt zasilający 3af (PD), kabel CAT5 UTP (długość kabla do 100 metrów / 330 stóp).

Seria NT-IN311 Industrial Media Converter jest zgodna z technologią IEEE 802.3at High Power over Ethernet (opcjonalnie). Jest kompatybilny w dół ze standardami PoE 802.3af, aby umożliwić użytkownikom elastyczne wdrażanie urządzeń standardowych i o dużej mocy jednocześnie, bez potrzeby konfiguracji oprogramowania. Dzięki transmisji danych i zasilania przez Ethernet z jednego urządzenia, seria przemysłowych przełączników światłowodowych NT-IN311 powinna zmniejszyć liczbę kabli i wyeliminować potrzebę stosowania dedykowanych gniazd elektrycznych na ścianie, suficie lub w dowolnym niedostępnym miejscu.

Funkcja



  1. Wbudowany wydajny rdzeń przełączający do wdrożenia kontroli przepływu i zmniejszenia pakietów rozgłoszeniowych
  2. Standard : IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX / FX, IEEE802.3ab 1000Base-T, IEEE802.3z 1000Base-SX / LX, IEEE802.3x Kontrola przepływu, IEEE802.3at PSE
  3. 10/100 / 1000Base-TX może automatycznie zidentyfikować linię bezpośrednią (MDI) i linię krzyżową (MDIX), jest kompatybilny z różnymi kartami, przełącznikami, koncentratorem i innymi urządzeniami Ethernet
  4. Stosuje mechanizm przechowywania i przekazywania, aby uniknąć utraty pakietów i ramek błędów
  5. Obsługuje transmisję z prędkością drutu i tryb kontroli przepływu w pełnym dupleksie / półdupleksowym trybie przeciwciśnienia
  6. Ramki Jumbo obsługują maksymalnie 1536 bajtów
  7. 12 V do 48 V DC lub 24 V AC Szeroki pobór mocy, zasilanie redundantne i zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją
  8. Temperatura pracy od -40 do 80 ℃ w celu spełnienia różnorodnych złożonych środowisk
  9. Standard ochrony IP40 dla obudowy
  10. Port zasilania i port Ethernet obsługują ochronę ESD i EFT
  11. Montaż na szynie i panelu DIN dla łatwego montażu.
  12. Obsługa wyboru dwóch portów światłowodów wielomodowych, podwójnych światłowodów jednomodowych i jednomodowych jednomodowych, poszerzono potrzeby użytkowników
  13. Obsługa zasilania POE do 25,5 W (opcjonalnie)
  14. Obsługa modułu światłowodowego SFP



Dane techniczne

 Parameter

 Specifications

 Design Level

 Industrial grade IP40 design standards

 Access mode

 10/100/1000Mbps

 Standard

  IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX/FX, IEEE802.3ab 1000Base-T, IEEE802.3z 1000Base-SX/LX, IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3at PSE

 Wavelength

 850nm/1310nm/1550nm

 Transmission distance

 Dual-fiber multi-mode:500km

 Single fiber single mode:20/40/60/80km

 Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100km

 Category-5 twisted pairs:100m

 Port

 One RJ45 port: 

   Connecting STP/UTP category-5/6 twisted pairs, EIA568A/B

 One optical port: 

   Multi-mode :SC/FC/LC(50/125, 62.5/125μm)

   Single mode : SC/FC/LC (8.3/125, 8.7/125, 9/125 or 10/125μm)

 Conversion mechanism

 Store and Forward

 MAC address table

 1K

 Buffer space

 Built in 512Kb RAM for data buffer

 Flow control

 Full duplex: flow control;

 Half duplex: back pressure

 BER

 <10-9

 MTBF

 50,000 hours

 LED indicator

 Power Supply : PWR 1 , PWR 2

 UTP Port: POE, L/A ,1000

 Fiber Port: SD

 Power supply

 Power Input Range: 12 ~ 48VDC/24VAC ,

  6-PIN Terminals, Redundant dual power

 Power consumption

 <4W (without PSE function)

 Operating temperature

 -40~80ºC

 Operating humidity

 5%~90%  non-condensing

 Storage Temperature

 -40~85ºC

 Storage humidity

 5%~90%  non-condensing

 Dimensions

 140mm (W)×110mm (D)×40 mm (H)


ap plikacja

Industrial Gigabit POE Switch


Kategorie o produkcie : Przemysłowy konwerter mediów > Przemyslowy konwerter mediów POE

Wyślij zapytanie

Milla Lin

Ms. Milla Lin

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobile Phone:+8615999563479Contact me with Whatsapp

Email:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong