http://pl.nnetswitch.com
Start > Products > Przemysłowy konwerter mediów > Przemyslowy konwerter mediów POE > przemysłowy gigabitowy konwerter mediów POE

przemysłowy gigabitowy konwerter mediów POE

    Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
    Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA
    Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
    Doręczeniowy czas: 3 dni
Podstawowa informacja

Model No: NT-IN311-1POE

Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

Rodzaj: Przełącznik optyczny

Prędkość przesyłu danych: 10/100 / 1000Mbps

Ethernet Port QTY: 1

Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode

Wavelength: 1310nm

Connector Type: SC

Distance: 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

Protection Level: IP40

Power Supply: DC24V

MTBF: 100000 Hours

Working Temperature: -40-85 Degree

Dimension: 155mm(Length)*125mm(Wide)*50mm(Height)

Weight: 1.2KG

Warranty: 5 Years

Additional Info

Packaging: Karton

wydajność: 5000pcs/day

Marka: N-net

transport: Ocean,Land,Air,Express

Place of Pochodzenia: Chiny

Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

Código HS: 8517622990

Porta: Shenzhen,Yantian

Opis Product

Przegląd


NT-IN311 Przemysłowa seria Gigabit PoE Media Converter to konwerter 10/100 / 1000Base-TX na 1000Base-SX / LX Industrial Gigabit Fiber. Pozwoli to na zwiększenie zasięgu transmisji sieci do 100 km przez port światłowodowy, a port UTP może działać w aplikacjach 10M, 100M i 1000M.

NT-IN311 Przemysłowa gigabitowa konwerter POE Media Converter jest pakowany w specjalną kompaktową metalową obudowę IP40, która umożliwia montaż na szynie DIN lub na panelu w celu łatwej instalacji w szafce sterowniczej. Akceptuje zintegrowany zasilacz o szerokim zakresie napięć do światowego użytku. Można go również wyposażyć w podwójnie redundantne, odwracalne polaryzacje o napięciu 12V DC do 48V DC dla aplikacji wysokiej dostępności wymagających podwójnego lub zapasowego zasilania.

Seria NT-IN311 Industrial Media Converter jest zgodna z technologią IEEE 802.3at High Power over Ethernet (opcjonalnie). Jest zgodny w dół ze standardami 802.3af PoE, aby umożliwić użytkownikom elastyczne wdrażanie urządzeń o standardowej i dużej mocy jednocześnie bez potrzeby konfigurowania oprogramowania. Dzięki transmisji danych i zasilania przez sieć Ethernet z jednego urządzenia, seria przemysłowych przełączników światłowodowych NT-IN311 ograniczy rozmieszczenie kabli i wyeliminuje potrzebę stosowania dedykowanych gniazd elektrycznych na ścianie, suficie lub w niedostępnym miejscu.

Cecha



  1. Wbudowany wydajny rdzeń przełączający do implementacji sterowania przepływem i redukcji pakietów emisji
  2. Standard : IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX / FX, IEEE802.3ab 1000Base-T, IEEE802.3z 1000Base-SX / LX, Kontrola przepływu IEEE802.3x, IEEE802.3at PSE
  3. 10/100 / 1000Base-TX może automatycznie rozpoznać linię bezpośrednią (MDI) i krzyżową (MDIX), jest kompatybilny z różnymi kartami, przełącznikami, HUB i innymi urządzeniami Ethernet
  4. Stosuje mechanizm przechwytywania i przesyłania w celu uniknięcia utraty pakietów i ramek błędów
  5. Obsługuje transmisję z prędkością drutu i tryb pełnego przepływu w trybie dupleksowym / półdupleksowym
  6. Ramki Jumbo obsługują maksymalnie 1536 bajtów
  7. 12 V do 48 V DC lub 24 V AC Szeroka moc wejściowa, redundantne zasilanie i zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją
  8. -40 do 80 ℃ temperatury pracy, aby sprostać różnorodnym złożonym środowiskom
  9. Stopień ochrony IP40 w obudowie
  10. Port zasilania i port Ethernet obsługują ochronę ESD i ochronę EFT
  11. Montaż na szynie DIN i na panelu dla łatwej instalacji.
  12. Obsługa trybu Dual-fiber multi-mode, dual-fiber single-mode i single-fiber single-mode fibre selection, rozszerzyła potrzeby użytkowników
  13. Obsługa zasilania POE do 25,5 W (opcjonalnie)
  14. Obsługa modułu światłowodowego SFP



Dane techniczne

 Parameter

 Specifications

 Design Level

 Industrial grade IP40 design standards

 Access mode

 10/100/1000Mbps

 Standard

  IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX/FX, IEEE802.3ab 1000Base-T, IEEE802.3z 1000Base-SX/LX, IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3at PSE

 Wavelength

 850nm/1310nm/1550nm

 Transmission distance

 Dual-fiber multi-mode:500km

 Single fiber single mode:20/40/60/80km

 Dual-fiber single mode:20/40/60/80/100km

 Category-5 twisted pairs:100m

 Port

 One RJ45 port: 

   Connecting STP/UTP category-5/6 twisted pairs, EIA568A/B

 One optical port: 

   Multi-mode :SC/FC/LC(50/125, 62.5/125μm)

   Single mode : SC/FC/LC (8.3/125, 8.7/125, 9/125 or 10/125μm)

 Conversion mechanism

 Store and Forward

 MAC address table

 1K

 Buffer space

 Built in 512Kb RAM for data buffer

 Flow control

 Full duplex: flow control;

 Half duplex: back pressure

 BER

 <10-9

 MTBF

 50,000 hours

 LED indicator

 Power Supply : PWR 1 , PWR 2

 UTP Port: POE, L/A ,1000

 Fiber Port: SD

 Power supply

 Power Input Range: 12 ~ 48VDC/24VAC ,

  6-PIN Terminals, Redundant dual power

 Power consumption

 <4W (without PSE function)

 Operating temperature

 -40~80ºC

 Operating humidity

 5%~90%  non-condensing

 Storage Temperature

 -40~85ºC

 Storage humidity

 5%~90%  non-condensing

 Dimensions

 140mm (W)×110mm (D)×40 mm (H)


ap plikacja

Industrial Gigabit POE Switch


Kategorie o produkcie : Przemysłowy konwerter mediów > Przemyslowy konwerter mediów POE

Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą