http://pl.nnetswitch.com
Start > Products > Przełącznik POE > Przełącznik POE Ethernet Ethernet > 16 Przełącznik Gigabit poE zarządzany przez port

16 Przełącznik Gigabit poE zarządzany przez port

    Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
    Incoterm: FOB,CIF,FCA
    Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
    Doręczeniowy czas: 4 dni
Podstawowa informacja

Model No: NT-35MG16T2GFL-AF16

Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

Rodzaj: Przełącznik optyczny

Prędkość przesyłu danych: 10 / 100Mb / s

Porty: 16

Ethernet Port QTY: 16

Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode, Multi Mode, Single Fiber

Wavelength: 850nm, 1550nm, 1310nm

Connector Type: LC

POE Output Standard: AF/AT, Up To 60W Per Port

Working Temperature: -20~70 Degree

MTBF: 100000 Hours

Warranty: 3 Years

Rate: 10/100/1000Mbps

Uplink Port: 4 Gigabit Combo Ports

Downlink Port: 16 Ethernet Ports

POE Port: 16

Total Power Supply: 300W

Additional Info

Packaging: 4 szt / ctn

wydajność: 5000pcs/day

Marka: N-net

transport: Ocean,Land,Air,express

Place of Pochodzenia: Chiny

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

Código HS: 8536700000

Porta: China,Shenzhen

Opis Product

N-net 16-portowy PoE zarządzalny przełącznik gigabitowy


Przełącznik gigabajtowy LCD typu NT-35MG16T2GFL-AF16 został zaprojektowany z inteligentnym i intuicyjnym ekranem LCD, który kontroluje stan pracy urządzenia i promuje efektywność zarządzania. Ten przełącznik PoE obsługuje budżet PoE w wysokości 300 watów, aby obsłużyć maksymalnie 16 urządzeń zasilanych, o mocy do 30W mocy MAX na port. Dzięki 16-gigabitowym portom Ethernet PoE i 2 gigabitowym portom SFP, funkcja PoE umożliwia zastosowanie 16-portowego przełącznika PoE jako wydajnego i opłacalnego rozwiązania dla sieci SMB, SOHO lub innych podobnych obszarów w celu wdrożenia sieci PoE dla punktów dostępu bezprzewodowego, IP- oparte kamery lub telefony IP w dowolnym miejscu łatwo i skutecznie.


L2 Zarządzalne funkcje przełącznika POE

  1. Wbudowany wydajny rdzeń przełączający do implementacji sterowania przepływem i redukcji pakietów emisji
  2. Standardowa zgodność: IEEE802.3 Ethernet, IEEE802.3u Fast Ethernet, IEEE802.3ab Gigabit Ethernet, IEEE802.3x Flow Control, IEEE 802.1p QoS
  3. Automatyczna negocjacja 10/100 / 1000Mbps i auto MDI / MDI-X, kompatybilne z różnymi urządzeniami Ethernet
  4. Obsługa funkcji przełączania L2 +, w tym sieci VLAN 802.1Q, dublowania, izolacji portów, IGMPSnoopingu,
  5. Śledzenie DHCP, LLDP, zarządzanie POE +, ochrona źródła IP, inspekcja ARP, listy ACL itp.
  6. Mechanizm zapisywania i przesyłania jest wykorzystywany w celu uniknięcia utraty pakietów i ramek błędów
  7. Wsparcie obejmujące drzewa STP (802.1D) i RSTP (802.1W).
  8. G.8032, obsługa <50ms przemysłowej ochrony szybkiego pierścienia
  9. Ramki Jumbo obsługują maksymalnie 9,6 KB kilobajtów
  10. Poprowadź diagnostykę kabla
  11. Obsługa ulepszonego zarządzania przez WEB, CLI, TELNET, SSH, SNMP.
  12. Od 0 ° C do 55 ° C temperatura robocza do różnych złożonych środowisk
  13. Miedziowe porty wspierają ochronę ESD
  14. Obsługuje zasilanie PoE do maks. 30 W na port
  15. IEEE 802.3af i 802.3at. Obsługuje funkcję konfiguracji PoE dla portu



Wyświetlacz LCD z przełącznikiem POE Gigabit Managed



16 port poe switch




Poe Switch Pakiet 16 portów

poe switch

profil firmy

PoE switch 16 port


Kategorie o produkcie : Przełącznik POE > Przełącznik POE Ethernet Ethernet

Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą