http://pl.nnetswitch.com
Start > Products > Przełącznik POE > Przełącznik POE Ethernet Ethernet > Przełącznik PoE Fast Ethernet z wyświetlaczem LCD

Przełącznik PoE Fast Ethernet z wyświetlaczem LCD

    Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
    Incoterm: FOB,CIF,FCA
    Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
    Doręczeniowy czas: 4 dni
Podstawowa informacja

Model No: NT-35M16T2GFL-AF16

Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

Rodzaj: Przełącznik optyczny

Prędkość przesyłu danych: 10 / 100Mb / s

Porty: 16

Ethernet Port QTY: 16

Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode, Multi Mode, Single Fiber

Wavelength: 850nm, 1550nm, 1310nm

Connector Type: LC

POE Output Standard: AF/AT, Up To 60W Per Port

Working Temperature: -20~70 Degree

MTBF: 100000 Hours

Warranty: 3 Years

Downlink Port: 16 Ethernet Ports

POE Port: 16

Total Power Supply: 300W

Rate: 10/100Mbps

Uplink Port: 2 Gigabit SFP Ports

Additional Info

Packaging: 4 szt / ctn

wydajność: 5000pcs/day

Marka: N-net

transport: Ocean,Land,Air,express

Place of Pochodzenia: Chiny

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

Código HS: 8536700000

Porta: China,Shenzhen

Opis Product

Przełącznik PoE N-net Fast Ethernet z wyświetlaczem LCD


NT-NT-35M16T2GFL-AF16 16-portowy przełącznik PoE z funkcją wizualną ekranu LCD Przełącznik PoE przeznaczony jest do zastosowania w systemach monitoringu wizyjnego oraz do projektowania i projektowania sieci w celu zapewnienia 16 portów Ethernet 10/100 Mb / s PoE i 2 gigabitowych portów SFP. Z całkowitą mocą zasilania 300 W i niezablokowaną wydajnością przełączania danych, porty 16 przełącznika PoE zarządzanego przez N-net może zaspokoić zapotrzebowanie na wystarczającą moc PoE do nadzoru HD IP. Zapewnia niezawodne i widoczne rozwiązanie zasilania dla małych firm i integratorów systemów wdrażających sieci Power over Ethernet. Przełącznik PoE 10 / 100M N-net z wyświetlaczem LCD , który w rzeczywistości uwalnia czas pracy przy monitorowaniu i przesyłaniu. Dzięki opłakanym danym na ekranie LCD można z łatwością naładować stan swoich urządzeń po raz pierwszy, co może znacznie zwiększyć efektywność zarządzania.


Funkcje przełącznika POE LCD Fast Ethernet

  1. Zapewnij 16 portów Ethernet 10/100 Mb / s i 2 porty Gigabit SFP.
  2. Każdy z 16 portów obsługuje IEEE802.3af / at
  3. Śledzenie DHCP, Przekazywanie DHCP, LACP, Ochrona źródła IP, inspekcja ARP, listy ACL itp.

  4. Obsługa funkcji przełączania L2 +, w tym VLAN 802.1Q, Port Mirroring, izolacja portów, IGMPSnooping,

  5. Automatyczna negocjacja 10 / 100Mbps i auto MDI / MDI-X, kompatybilne z różnymi urządzeniami Ethernet

  6. Mechanizm zapisywania i przesyłania jest wykorzystywany w celu uniknięcia utraty pakietów i ramek błędów

  7. Wsparcie obejmujące drzewa STP (802.1D) i RSTP (802.1W) i MSTP (802.1S)

  8. Obsługa wiązania IP / Port / Mac.

  9. Obsługa ulepszonego zarządzania przez WEB, CLI, SSH, SNMP.

  10. Różne funkcje wyświetlacza LCD mogą w czasie rzeczywistym wyświetlać aktualne warunki pracy urządzenia, a także pomagać w łatwym zadawaniu pytań i usuwaniu problemów. (Opcja)

  11. Maksymalna moc na port: 30 W

  12. Maksymalna moc PoE: 300 W (Port 1 do Port 16)

  13. Wbudowana seria zasilaczy 1U, łatwa instalacja



Szczegółowy przełącznik LCD POE


LCD Fast POE Switch



Poe Switch Pakiet 16 portów

poe switch

profil firmy

PoE switch 16 port


Kategorie o produkcie : Przełącznik POE > Przełącznik POE Ethernet Ethernet

Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą