http://pl.nnetswitch.com
Start > Products > Przełącznik Ethernet > Zarządzany przełącznik Ethernet > Inteligentny przełącznik zarządzalny Gigabit 8 portów

Inteligentny przełącznik zarządzalny Gigabit 8 portów

    Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
    Incoterm: FOB,CFR,CIF
    Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
    Doręczeniowy czas: 5 dni

Pobieranie:

Podstawowa informacja

Model No: NT-MG2800SFP

Prędkość przesyłu danych: 10/100 / 1000Mbps

Downlink Ports QTY: 8 Ethernet Ports

Uplink Ports QTY: 2 SFP Ports

Working Temperature: -20~70 Degree

MTBF: 10000 Hours

Warranty: 3 Years

Ethernet Port QTY: 8

Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode, Multi Mode, Single Fiber

Additional Info

Packaging: 14 szt. Na kreskówkę

wydajność: 2000 pcs per day

Marka: N-net

transport: Ocean,Land,Air,Express

Place of Pochodzenia: Chiny

Ability Supply: 2000 pcs around 10-20 days

Certyfikat: ISO9000, CE, FCC

Código HS: 8517622990

Porta: China,Shenzhen

Opis Product

Inteligentny przełącznik zarządzalny N-net Gigabit 8 portów


NT-MG2800SFP to inteligentny web-managed zarządzalny przełącznik gigabitowy z 8 gigabitowymi portami Ethernet i 2 gigabitowymi portami SFP. Przełącznik Ethernet posiada bogate funkcje Operacji, Administracji i Zarządzania (OAM), które pomagają administratorom sieci zmniejszyć obciążenie związane z konserwacją i rozwiązywaniem problemów. Diagnostyka kabli pokazuje stan kabli Ethernet i zdalnie lokalizuje błędy kabli, pomagając obniżyć koszty pomocy technicznej na miejscu. Ten przełącznik Gigabit Ethernet zapewnia przewodowy dostęp do sieci Gigabit dla sieci kampusowych i metra. Przełącznik można zainstalować prawie wszędzie, w tym na komputerach stacjonarnych, stojakach na sprzęt i szafkach telekomunikacyjnych. Mniejsze wymiary zapewniają lepszy przepływ powietrza w ograniczonych przestrzeniach, a także ułatwiają zarządzanie kablami.


Funkcje przełącznika sieciowego 10/100 / 1000M


Zgodność ze standardem IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE802.3z 1000Base-SX / LX Ethernet

Wykrywanie Auto-MDI / MDI-X na każdym porcie RJ-45

Zapobiega utracie pakietów za pomocą przeciwciśnienia (half-duplex) i 802.3x PAUSE frame control (Full-duplex)

Tabela adresów MAC 8K, automatyczne uczenie się adresu źródłowego i starzenie się

Tkanina przełącznika 20 Gb / s, nieblokująca architektura przełącznika

Obsługa 9,6K Jumbo Frame przy każdej prędkości (10/100/1000 Mbps)

Obsługa funkcji portu i 802.1q VLAN, do 4096 grup VLAN
Obsługa protokołu 802.1w protokołu Rapid-Spanning Tree
Link Aggregation obsługuje tryb statyczny i LACP (802.3ad) - do 5 grup trunkingowych, każdy trunk do maksymalnie 10 portów

IGMP Snooping - filtrowanie multicastowe


Zarządzana aplikacja przełącznika Ethernet:

ethernet switch


Kategorie o produkcie : Przełącznik Ethernet > Zarządzany przełącznik Ethernet

Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą