Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Products

Start > Products > Przełącznik POE > Zarządzany przełącznik POE Fast Ethernet > Przełącznik zarządzalny na 24-portowy wyświetlacz LCD z funkcją PoE

PRODUCT CATEGORIES

Przełącznik zarządzalny na 24-portowy wyświetlacz LCD z funkcją PoE
Przełącznik zarządzalny na 24-portowy wyświetlacz LCD z funkcją PoE
Przełącznik zarządzalny na 24-portowy wyświetlacz LCD z funkcją PoE
Przełącznik zarządzalny na 24-portowy wyświetlacz LCD z funkcją PoE
Przełącznik zarządzalny na 24-portowy wyświetlacz LCD z funkcją PoE

Przełącznik zarządzalny na 24-portowy wyświetlacz LCD z funkcją PoE

Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
Doręczeniowy czas: 4 dni

Podstawowa informacja

    Model No: NT-35M24T4GCL-AF24

    Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

    Rodzaj: Przełącznik optyczny

    Prędkość przesyłu danych: 10 / 100Mb / s

    Porty: 24

    Ethernet Port QTY: 24

    Rate: 10/100M

    Uplink Port: 4 Gigabit Combo Ports

    Downlnk Port: 24 Ethernet Ports

    POE Port: 24

    POE Standard: AF/AT, Up To 30W Per Port

    Total Power Capacity: 440W

    Working Temperature: -20~70 Degree

    MTBF: 100000 Hours

    Warranty: 3 Years

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode, Multi Mode, Single Fiber

    Wavelength: 850nm, 1550nm, 1310nm

    Connector Type: LC

    Distance: 550m, 2km, 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

Additional Info

    Packaging: 4 sztuki / karton

    wydajność: 5000pcs/day

    Marka: N-net

    transport: Ocean,Land,Air,express

    Place of Pochodzenia: Chiny

    Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

    Código HS: 8536700000

    Porta: China,Shenzhen

Opis Product

Przełącznik zarządzalny LCD z 24 portami N-Net z PoE


NT-35M24T4GCL Przełącznik widzialny LCD zapewnia porty RJ45 24 * 10/100 Mb / s, które obsługują standard 802.3af / w standardzie z całkowitym zasilaniem PoE do 440W, który jest wystarczająco wydajny i elastyczny, aby umożliwić użytkownikom wdrażanie bezprzewodowych punktów dostępu lub kamer sieciowych opartych na protokole IP. Zarządzany przełącznik 24 porty PoE również wyposażony w 4 sloty Gigabit SFP oraz 4 porty uplink Gigabit Ethernet, aby poszerzyć swoją sieć elastycznie. Przełącznik zarządzalny LCD z przycięciem N-net wyświetla stan pracy w czasie rzeczywistym, a ten inteligentny przełącznik znacznie skróci czas konserwacji i koszty pracy administratora . Dzięki tym wszystkim zaawansowanym funkcjom Switch PoE jest idealnym wyborem dla małych i średnich firm.




Funkcje przełącznika POE z funkcją przełączania kaskadowego Fast Ethernet


  1. 24x 10/100 Mb / s łącza PoE Ethernet, 4x 10/100/1000 Mb / s portów Ethernet uplink i 4x1000 Mbps portów SFP lub 4 porty 1000 MB Gigabit Ethernet COMBO
  2. IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3x, IEEE802.3z, IEEE802.3af / at standard
  3. Każdy z 24 portów obsługuje IEEE802.3af / at
  4. Automatyczna negocjacja 10/100 Mb / s oraz auto MDI / MDI-X, kompatybilne z różnymi urządzeniami Ethernet
  5. Obsługa funkcji przełączania L2 +, w tym VLAN 802.1Q, Port Mirroring, izolacja portów, IGMPSnooping,
  6. Śledzenie DHCP, Przekazywanie DHCP, LACP, Ochrona źródła IP, inspekcja ARP, listy ACL itp.
  7. Mechanizm zapisywania i przesyłania jest wykorzystywany w celu uniknięcia utraty pakietów i ramek błędów
  8. Wsparcie obejmujące drzewa STP (802.1D) i RSTP (802.1W) i MSTP (802.1S)
  9. Obsługa wiązania IP / Port / Mac.
  10. Ramki Jumbo obsługują maksymalnie 9,6 KB kilobajtów
  11. Obsługa ulepszonego zarządzania przez WEB, CLI, SSH, SNMP.
  12. Różne funkcje wyświetlacza LCD mogą w czasie rzeczywistym wyświetlać aktualne warunki pracy urządzenia i pomagać w łatwym zadawaniu pytań i usuwaniu problemów. (Opcja)
  13. Maksymalna moc na port: 30 W
  14. Maksymalna moc PoE: 440 W (Port 1 do Port 24)
  15. Wbudowana seria zasilaczy 1U, łatwa instalacja


Testowanie przełączników N-net Power Over Ethernet


POE switch for ip camera



Poe Przełącz 24 aplikacji aplikacji


PoE switch managed


Przełącznik Poe dla instrukcji kamery IP :

1. Płyta czołowa ma 32 porty, zapewnia porty Ethernet PoE 24x 10 / 100Mb / s, porty Ethernet uplink 2x 10/100 / 1000Mb / s lub 2 porty SFP 1 x 1000 Mb / s; lub 4x porty 1000 MB Gigabit Ethernet COMBO

2. Stan wskaźnika LED:

Moc: 1 zielone światło wskazuje, że moc działa normalnie;

POE: 24 zielone światło wskazuje, że POE jest włączone (pod gniazdem RJ45);

Ethernet: 28 zielonych świateł wskazuje, że Ethernet Link i Act

Ethernet: 28 zielonych świateł wskazuje prędkość Ethernetu.

Krok instalacji

Przed instalacją sprawdź poniżej urządzenie i akcesoria, jeśli ich nie ma, skontaktuj się ze swoim dostawcą.

1. Przełącznik PoE 1 SZTUK

2. Instrukcja obsługi 1 SZTUK

◆ Przed rozpoczęciem instalacji wyłącz źródło sygnału i zasilanie urządzenia, instalacja przy włączonym zasilaniu może spowodować uszkodzenie urządzenia;

◆ Użyj 24 kabli sieciowych do podłączenia 24 kamer IP z portem PoE przełącznika Ethernet 1 ~ 24;

◆ Użyj kabla sieciowego do podłączenia portu UPLINK portu Ethernet z NVR lub innym urządzeniem;

◆ Podłączyć przełącznik Ethernet z zasilaczem;

◆ Sprawdź, czy instalacja jest prawidłowa i czy urządzenie działa dobrze, upewnij się, że wszystkie połączenia są niezawodne, a zasilanie systemu;

◆ Upewnij się, że każde urządzenie sieciowe ma zasilanie i działa normalnie.

Więcej wyborów

Model

Description

NT-35M24T4GCL-AF24

Fast Ethernet PoE Switch,( 56625372,24) 10/100Mbps downlink PoE Ethernet Ports,( 56625373,4) 10/100/1000Mbps uplink Ethernet Ports, and (4) 1000Mbps uplink SFP Ports, POE output IEEE802.3af standard,420W

NT-35M24T4GCL-AT24

Fast Ethernet PoE Switch,( 56625374,24) 10/100Mbps downlink PoE Ethernet Ports,( 56625375,4) 10/100/1000Mbps uplink Ethernet Ports, and (4) 1000Mbps uplink SFP Ports, POE output IEEE802.3at standard,600W


Profil N-net

PoE Switch

Kategorie o produkcie : Przełącznik POE > Zarządzany przełącznik POE Fast Ethernet

Wyślij zapytanie

Milla Lin

Ms. Milla Lin

Email:

szjl@n-net.com.cn

Wyślij zapytanie

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobile Phone:+8615999563479Contact me with Whatsapp

Email:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong