http://pl.nnetswitch.com
Start > Products > Przełącznik POE > Zarządzany przełącznik POE Gigabit Ethernet > Zarządzalny przełącznik POE 10/100 / 1000M Ethernet

Zarządzalny przełącznik POE 10/100 / 1000M Ethernet

    Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
    Incoterm: FOB,CIF,FCA
    Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
    Doręczeniowy czas: 4 dni
Podstawowa informacja

Model No: NT-35MG16T2GF-AF16

Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

Rodzaj: Przełącznik Ethernet

Porty: 16

Prędkość przesyłu danych: 10/100 / 1000Mbps

Ethernet Port QTY: 16

Rate: 10/100/1000Mbps

Downlink Port: 16 Ethernet Ports

POE Port: 16

POE Output Standard: AF/AT, Up To 60W Per Port

Total Power Supply: 300W

Working Temperature: -20~+70 Degree

MTBF: 100000 Hours

Warranty: 3 Years

Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode, Multi Mode, Single Fiber

Wavelength: 850nm, 1550nm, 1310nm

Connector Type: LC

Distance: 550m, 2km, 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

Uplink Port: 2 Gigabit SFP Ports

Additional Info

Packaging: 4 sztuki / karton

wydajność: 5000pcs/day

Marka: N-net

transport: Ocean,Land,Air,express

Place of Pochodzenia: Chiny

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

Código HS: 8536700000

Porta: China,Shenzhen

Opis Product

Przełącznik POE zarządzalny N / NET 10/100 / 1000M


Przełącznik PoE serii NT-35MG16T2GF-AF16 przeznaczony jest do zastosowania w systemach monitoringu wizyjnego oraz inżynierii sieci i projektowania. Zarządzany przełącznik gigabitowy zapewnia 16 gigabitowych portów Ethernet i 2 gigabitowe porty SFP . 16 portów N-net PoE przełącznika w warstwie agregacji, i t jest idealnym rozwiązaniem dla zastosowań bezprzewodowych AP, telefony IP, kamery IP oraz IP HDMI TV-Wall of digital signage. Może być zarządzany przez port Ethernet za pomocą zarządzania przez Internet, powiązany z agentem SNMP. Dzięki agentowi SNMP administrator sieci może w efektywny sposób zarządzać przełącznikiem, konfigurować i sterować. Ogólne zarządzanie siecią zostało udoskonalone w celu zapewnienia wydajności sieci i dostosowania do aplikacji o dużej przepustowości.


Zarządzany przełącznik POE Funkcje 16 portów


  1. Wbudowany wydajny rdzeń przełączający do implementacji sterowania przepływem i redukcji pakietów emisji

  2. Zgodność ze standardami: Ethernet IEEE802.3,

    IEEE802.3u Fast Ethernet,

    IEEE802.3ab Gigabit Ethernet

    Kontrola przepływu IEEE802.3x,

    IQE 802.1p QoS


  3. Automatyczna negocjacja 10/100 / 1000Mbps i auto MDI / MDI-X, kompatybilne z różnymi urządzeniami Ethernet,

    Obsługa funkcji przełączania L2 +, w tym sieci VLAN 802.1Q, dublowania, izolacji portów, IGMPSnoopingu,

    Śledzenie DHCP, LLDP, zarządzanie POE +, ochrona źródła IP, inspekcja ARP, listy ACL itp.


  4. Mechanizm zapisywania i przesyłania jest wykorzystywany w celu uniknięcia utraty pakietów i ramek błędów

  5. Wsparcie obejmujące drzewa STP (802.1D) i RSTP (802.1W).

  6. G.8032, obsługa <50ms przemysłowej ochrony szybkiego pierścienia

  7. Ramki Jumbo obsługują maksymalnie 9,6 KB kilobajtów

  8. Poprowadź diagnostykę kabla

  9. Obsługa ulepszonego zarządzania przez WEB, CLI, TELNET, SSH, SNMP.

  10. Od 0 ° C do 55 ° C temperatura robocza do różnych złożonych środowisk

  11. Miedziowe porty wspierają ochronę ESD

  12. Obsługuje zasilanie PoE do maks. 30 W na port

  13. IEEE 802.3af i 802.3at. Obsługuje funkcję konfiguracji PoE dla portu




POE Switch 16 portów do aplikacji CCTV


NT-29G16T4GC-AF16

Zarządzana instrukcja przełączania Ethernet

1. Płyta czołowa ma 24 porty, zapewnia porty Ethernet PoE 16x 10/100 / 1000Mb / s, porty Ethernet uplink 2x 10/100/1000 Mb / s oraz porty SFP uplink 2x1000Mb / s, lub 4x porty Ethernet COMBO 4x 10/100 / 1000Mbps;

2. Stan wskaźnika LED:

Moc: 1 zielone światło wskazuje, że moc działa normalnie;

POE: 16 zielonych świateł wskazuje, że POE jest włączony;

Ethernet: 20 zielonych świateł wskazuje 10 / 100M łącze Ethernet i prędkość;

Ethernet: 20 zielonych świateł wskazuje łącze Ethernet 10/100 M / 1000M i szybkość;

Krok instalacji

Przed instalacją sprawdź poniżej urządzenie i akcesoria, jeśli ich nie ma, skontaktuj się ze swoim dostawcą.

1. Przełącznik PoE 1 SZTUK

2. Instrukcja obsługi 1 SZTUK

◆ Przed rozpoczęciem instalacji wyłącz źródło sygnału i zasilanie urządzenia, instalacja przy włączonym zasilaniu może spowodować uszkodzenie urządzenia;

◆ Użyj 16 kabli sieciowych do podłączenia 16 kamer IP z portem PoE przełącznika Ethernet 1 ~ 16;

◆ Użyj kabla sieciowego do podłączenia portu UPLINK portu Ethernet z NVR lub innym urządzeniem;

◆ Sprawdź, czy instalacja jest prawidłowa i czy urządzenie działa dobrze, upewnij się, że wszystkie połączenia są niezawodne, a zasilanie systemu;

◆ Podłącz gniazdko sieciowe i przełącznik za pomocą przewodu zasilającego.

◆ Upewnij się, że każde urządzenie sieciowe ma zasilanie i działa normalnie.

POE Przełącz informacje o 16 portach

Model

Description

NT-35MG16T2GFL–AF16

Management PoE+ Gigabit Ethernet Switch, (16) 10/100/1000Mbps downlink PoE Ethernet Ports, and (2) 1000Mbps uplink SFP Ports, POE output IEEE802.3af standard.300W



Kategorie o produkcie : Przełącznik POE > Zarządzany przełącznik POE Gigabit Ethernet

Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą