Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Products

Start > Products > Przełącznik POE > Zarządzany przełącznik POE Gigabit Ethernet > Przełącznik PoE Gigabit 16 portów dla kamery IP

PRODUCT CATEGORIES

Przełącznik PoE Gigabit 16 portów dla kamery IP

Przełącznik PoE Gigabit 16 portów dla kamery IP

Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA
Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
Doręczeniowy czas: 5 dni

Podstawowa informacja

    Model No: NT-35MG16T2CF-AF16

    Prędkość przesyłu danych: 10 / 100Mb / s

    Uplink Ports QTY: 2 SFP Ports

    POE Standard: AF/AT, Up To 30W Per Port

    Total Power Capacity: 300W

    Working Temperature: -20~70 Degree

    MTBF: 100000 Hours

    Warranty: 3 Years

    Ethernet Port QTY: 16

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode, Multi Mode, Single Fiber

    Wavelength: 850nm, 1550nm, 1310nm

    Connector Type: LC

    Distance: 550m, 2km, 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

    Downlink Ports QTY: 16 Ethernet Ports

Additional Info

    Packaging: 4 szt. Na kreskówkę

    wydajność: 2000 pcs per day

    Marka: N-net

    transport: Ocean,Land,Air,Express

    Place of Pochodzenia: Chiny

    Ability Supply: 2000 pcs around 10-20 days

    Certyfikat: ISO9000, CE, FCC

    Código HS: 8536700000

    Porta: China,Shenzhen

Opis Product

Przełącznik N-net PoE Gigabit 16 portów do kamery IP


NT-35MG16T2GF-AF16 jest zarządzanym przełącznikiem gigabitowym z zasilaniem przez Ethernet, który obejmuje 16 portów Ethernet PoE 10/100 / 1000M i 2 porty SFP 1000 Mb Gigabit. który obsługuje wszystkie standardy IEEE IEEE 802.3 / u / x / z / ab / af / at. Ten 16-portowy przełącznik POE obsługuje również sieć VLAN do monitorowania w przypadku wdrożeń nadzoru IP i zarządzany przez WEB, CLI, SSH i ANMP, zarządzanie siecią zostało ulepszone, aby zapewnić wydajność sieci i dostosować się do aplikacji o wysokiej przepustowości. Przełącznik POE zarządzany przez N-net L2 zapewnia bezpieczeństwo i gwarantuje jakość ruchu wideo, oszczędzając firmom dodatkowy koszt dedykowanego sprzętu sieciowego do nadzoru.


Przełącznik POE 16 portów Funkcje


  1. Wbudowany wydajny rdzeń przełączający do wdrożenia kontroli przepływu i zmniejszenia pakietów rozgłoszeniowych
  2. Standardowa zgodność: IEEE802.3 Ethernet, IEEE802.3u Fast Ethernet, IEEE802.3ab Gigabit Ethernet; Kontrola przepływu IEEE802.3x, IoEE 802.1p QoS
  3. Automatyczna negocjacja 10/100 / 1000Mb / s oraz automatyczna MDI / MDI-X, kompatybilne z różnymi urządzeniami Ethernet
  4. Obsługuje funkcje przełączania L2 +, w tym VLAN 802.1Q, Mirroring, izolacja portów, IGMPSnooping,

5. DHCP Snooping, LLDP, zarządzanie POE +, IP Source Guard, kontrola ARP, ACL itp.

6. Zastosowano mechanizm przechowywania i przesyłania, aby uniknąć utraty pakietów i ramek błędów

7. Obsługa drzewa opinającego STP (802.1D) i RSTP (802.1W).

8. G.8032, wsparcie przemysłowego szybkiego pierścienia <50ms

9. Ramki Jumbo obsługują maksymalnie 9,6 tys. Kilobajtów

10. Diagnostyka kabla pomocniczego; Obsługuje ulepszone zarządzanie przez WEB, CLI, TELNET, SSH, SNMP.

11. 0 ºC Do temperatury roboczej 55 ºC, aby sprostać różnorodnym złożonym środowiskom

12. Porty miedziane obsługują ochronę ESD

13. Obsługuje zasilacz PoE o maksymalnej mocy 30 W na port

14. IEEE 802.3af i 802.3at. Obsługuje funkcję konfiguracji PoE dla każdego portu


16 portów POE + zalety przełącznika

Inteligentny mikroukład PSE chroni urządzenia PD przed spaleniem

Inteligentne zarządzanie energią w celu przedłużenia żywotności przełącznika

Ochrona 4KV EFT i 6KV ESD

Duży układ buforowy pozwala uniknąć awarii przełącznika, utraty pakietów i innych problemów.

Duży budżet mocy zapewnia zasilanie


Testowanie przełącznika POE Gigabit N-net


PoE Switch Gigabit 16 Port


Zarządzany pakiet POE Switch 16 portów


poe gigabyte switchGigabit 16 Ports POE Switch



Profil firmy N-net

poe switch managed


Kategorie o produkcie : Przełącznik POE > Zarządzany przełącznik POE Gigabit Ethernet

Wyślij zapytanie

Milla Lin

Ms. Milla Lin

Email:

szjl@n-net.com.cn

Wyślij zapytanie

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobile Phone:+8615999563479Contact me with Whatsapp

Email:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong