http://pl.nnetswitch.com
Start > Products > Przełącznik POE > Zarządzany przełącznik POE Gigabit Ethernet > Przełącznik PoE Gigabit 16 Port dla kamery IP

Przełącznik PoE Gigabit 16 Port dla kamery IP

    Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
    Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA
    Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
    Doręczeniowy czas: 5 dni
Podstawowa informacja

Model No: NT-35MG16T2CF-AF16

Prędkość przesyłu danych: 10 / 100Mb / s

Uplink Ports QTY: 2 SFP Ports

POE Standard: AF/AT, Up To 30W Per Port

Total Power Capacity: 300W

Working Temperature: -20~70 Degree

MTBF: 100000 Hours

Warranty: 3 Years

Ethernet Port QTY: 16

Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode, Multi Mode, Single Fiber

Wavelength: 850nm, 1550nm, 1310nm

Connector Type: LC

Distance: 550m, 2km, 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

Downlink Ports QTY: 16 Ethernet Ports

Additional Info

Packaging: 4 szt. Na kreskówkę

wydajność: 2000 pcs per day

Marka: N-net

transport: Ocean,Land,Air,Express

Place of Pochodzenia: Chiny

Ability Supply: 2000 pcs around 10-20 days

Certyfikat: ISO9000, CE, FCC

Código HS: 8536700000

Porta: China,Shenzhen

Opis Product

Przełącznik N-Net PoE Gigabit 16 Port do kamery IP


NT-35MG16T2GF-AF16 to zarządzalny przełącznik gigabitowy z interfejsem Power over Ethernet, który zawiera 16 portów Ethernet 10E / 100 / 1000M PoE i 2 porty SFP 1000M gigabitów. który wspiera wszystko IEEE IEEE 802.3 / u / x / z / ab / af / w standardach. Ten 16-portowy przełącznik POE obsługuje również VLAN nadzoru dla wdrożeń nadzoru IP i zarządzany przez WEB, CLI, SSH i ANMP, t zarządzanie siecią jest zwiększona w celu osiągnięcia wydajności sieci i dostosowania aplikacji o dużej przepustowości. Przełącznik POE zarządzany przez N-net L2 zapewnia bezpieczeństwo i gwarantuje jakość ruchu wideo, oszczędzając firmom dodatkowy koszt dedykowanego sprzętu sieci nadzoru.


Przełącznik POE Funkcje 16 portów


  1. Wbudowany wydajny rdzeń przełączający do implementacji sterowania przepływem i redukcji pakietów emisji
  2. Standardowa zgodność: IEEE802.3 Ethernet, IEEE802.3u Fast Ethernet, IEEE802.3ab Gigabit Ethernet; Kontrola przepływu IEEE802.3x, QoS IEEE 802.1p
  3. Automatyczna negocjacja 10/100 / 1000Mbps i auto MDI / MDI-X, kompatybilne z różnymi urządzeniami Ethernet
  4. Obsługa funkcji przełączania L2 +, w tym sieci VLAN 802.1Q, dublowania, izolacji portów, IGMPSnoopingu,

5. Snooping DHCP, LLDP, zarządzanie POE +, ochrona źródła IP, inspekcja ARP, listy ACL itp.

6. Mechanizm zapisywania i przesyłania jest wykorzystywany w celu uniknięcia utraty pakietów i ramek błędów

7. Wsparcie obejmujące drzewa STP (802.1D) i RSTP (802.1W).

8. G.8032, wsparcie <50ms przemysłowej ochrony szybkiego pierścienia

9. Ramki Jumbo obsługują maksymalnie 9,6 KB kilobajtów

10. Diagnostyka kabli pomocniczych; Obsługa ulepszonego zarządzania przez WEB, CLI, TELNET, SSH, SNMP.

11. 0 ºC do 55 ºC temperatury pracy, aby sprostać różnorodnym złożonym środowiskom

12. Miedziane porty wspierają ochronę przed ESD

13. Obsługuj zasilanie PoE do 30W na port

14. IEEE 802.3af i 802.3at. Obsługuje funkcję konfiguracji PoE dla portu


16 portów POE + Switch Zalety

Inteligentny zestaw układów PSE chroni urządzenia PD przed nagrywaniem

Inteligentne zarządzanie energią, aby przedłużyć żywotność przełącznika

Zabezpieczenia 4KV EFT i 6KV ESD

Duży zestaw układów buforowych zapobiega awarii przełącznika, utracie pakietów i innym problemom.

Duży budżet mocy zapewnia zasilanie


Testowanie przełącznika N-net Gigabit POE


PoE Switch Gigabit 16 Port


Zarządzany przełącznik POE Pakiet 16 portów


poe gigabyte switchGigabit 16 Ports POE Switch



Profil firmy N-net

poe switch managed


Kategorie o produkcie : Przełącznik POE > Zarządzany przełącznik POE Gigabit Ethernet

Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą