http://pl.nnetswitch.com
Start > Products > Przełącznik POE > Zarządzany przełącznik POE Gigabit Ethernet > Zarządzany 8-portowy przełącznik PoE Gigabit

Zarządzany 8-portowy przełącznik PoE Gigabit

    Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
    Incoterm: FOB,CIF,FCA
    Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
    Doręczeniowy czas: 4 dni
Podstawowa informacja

Model No: NT-29MG8T2GF-AF8

Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

Rodzaj: Przełącznik Ethernet

Prędkość przesyłu danych: 10/100 / 1000Mbps

Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode, Multi Mode, Single Fiber

Wavelength: 850nm, 1550nm, 1310nm

Connector Type: LC

Distance: 550m, 2km, 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

Rate: 10/100/1000Mbps

POE Output Standard: AF/AT, Up To 60W Per Port

Working Temperature: -20~+70 Degree

MTBF: 100000 Hours

Warranty: 3 Years

Uplink Port: 2 Gigabit SFP Ports

Porty: ≦ 8

Ethernet Port QTY: 8

Downlink Port: 8 Ethernet Ports

POE Port: 8

Total Power Supply: 250W

Additional Info

Packaging: karton

wydajność: 5000pcs/day

Marka: N-net

transport: Ocean,Land,Air,express

Place of Pochodzenia: Chiny

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

Código HS: 8536700000

Porta: China,Shenzhen

Opis Product

Przełącznik PoE zarządzalny N-Net 8-portowy Gigabit


NT-29MG8T2GF-AF8 8-portowy inteligentny przełącznik zarządzalny zaprojektowany został do wdrożenia w SMB z 8 gigabitowymi portami Ethernet PoE i 2 gigabitowymi portami SFP. 8-portowy gigabitowy przełącznik PoE to nowa generacja przełącznika zarządzania siecią L2 + z funkcją POE + i praktyczną funkcją automatycznego sprawdzania. Ten przełącznik PoE jest bardziej inteligentny, musisz poprawić dostępność krytycznych aplikacji biznesowych, chronić poufne informacje, zoptymalizować przepustowość sieci, aby efektywniej przesyłać informacje i aplikacje, aby sprostać wymaganiom infrastruktury przemysłowej pod względem niezawodności systemu sieciowego i praktycznych wymagań. Jego niezawodna konstrukcja sprzętowa jest szczególnie nadaje się do zastosowań przemysłowych, które wymagają komunikacji Continuo nam działanie.


Zarządzany przełącznik POE Funkcje 8 portów


  1. 8 portów 10/100 / 1000M i 2 porty SFP 10/100/1000 Mb / s

  2. Zgodny ze standardami IEEE 802.3, IEEE, 802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3x, IEEE802.3z, IEEE802.1D (STP), IEEE802.1W (RSTP), IEEE802.3af / at.

  3. Obsługa zarządzania każdym portem POE (opcjonalnie) za pośrednictwem oprogramowania do zarządzania siecią oraz obsługa zaawansowanej funkcji automatycznego sprawdzania POE, zasilanie POE (opcjonalne), maksymalna moc wyjściowa
    250 W, każdy port zapewnia moc wyjściową do 15,4 W / 30 W

  4. Obsługa funkcji przełączania L2 +, w tym administratora, zarządzania portami, zarządzania PoE +, ustawień VLAN, licznika portów, ustawień QoS, zabezpieczeń, trunkingu, drzewa opinającego, agenta przekazywania DHCP, kopii zapasowych / odzyskiwania, różnych ustawień SNMP, wylogowania itd.

  5. Obsługuje długość pakietu do 1536 bajtów.

  6. G.8032, obsługa <50ms przemysłowej ochrony szybkiego pierścienia

  7. temperatura pracy: 0 ℃ ~ +70 ℃ i moc wejściowa (220VAC)


Zarządzany poE L2 Zarządzana strona internetowa


8 port PoE switch gigabit


Przełącznik POE 8 informacji o porcie

Model

Description


NT-29MG8T2GF-AF8



8X10/100/1000BaseTX ports + 2 X SFP Ports PoE -PSE 15.4/25.4W,
Input voltage: 100~240VAC 150W.




Profil N-net

PoE switch


Kategorie o produkcie : Przełącznik POE > Zarządzany przełącznik POE Gigabit Ethernet

Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą