http://pl.nnetswitch.com
Start > Products > Przełącznik POE > Zarządzany przełącznik POE Gigabit Ethernet > Gigabitowy 8-portowy przełącznik PoE zarządzany z wyświetlaczem LCD

Gigabitowy 8-portowy przełącznik PoE zarządzany z wyświetlaczem LCD

    Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
    Incoterm: FOB,CIF,FCA
    Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
    Doręczeniowy czas: 4 dni
Podstawowa informacja

Model No: NT-35MG8T2GFL-AF8

Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode, Multi Mode, Single Fiber

Wavelength: 850nm, 1550nm, 1310nm

Connector Type: LC

Distance: 550m, 2km, 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

Rate: 10/100/1000Mbps

POE Output Standard: AF/AT, Up To 60W Per Port

Working Temperature: -20~+70 Degree

MTBF: 100000 Hours

Warranty: 3 Years

Uplink Port: 2 Gigabit SFP Ports

Rodzaj: Przełącznik optyczny

Prędkość przesyłu danych: 1000 Mb / s

Porty: ≧ 48

Ethernet Port QTY: 8

Downlink Port: 8 Ethernet Ports

POE Port: 8

Total Power Supply: 250W

Additional Info

Packaging: karton

wydajność: 5000pcs/day

Marka: N-net

transport: Ocean,Land,Air,express

Place of Pochodzenia: Chiny

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

Código HS: 8536700000

Porta: China,Shenzhen

Opis Product

Przełącznik PoE Gigabit 8 portowy N-Net zarządzany z wyświetlaczem LCD


NT-35MG8T2GFL-AF8 LCD Przełącznik Gigabit POE jest L2 zarządzalny przełącznik PoE, które wyposażone 8 * 1000M Ethernet PoE oraz 2 portami SFP 1000M * porty uplink. Ten gigabitowy przełącznik PoE jest również wyposażony w funkcję wyświetlacza LCD, dzięki czemu ludzie mogą poznać stan pracy przełącznika na ekranie, taki jak moc wyjściowa każdego portu, sytuacja PoE, przepięcie zasilania lub niskie napięcie i tak dalej. Jest to idealne rozwiązanie dla aplikacji bezprzewodowych AP, telefonów IP, kamer IP i telewizji cyfrowej IP HDMI. I t on ogólny zarządzania siecią jest wzmocniona, aby sprostać wydajności sieci i aplikacji, aby pomieścić duże przepustowości.




Zarządzany przełącznik POE Funkcje 8 portów


  1. 8 portów 10/100 / 1000M i 2 porty SFP 10/100/1000 Mb / s

  2. Zgodny ze standardami IEEE 802.3, IEEE, 802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3x, IEEE802.3z, IEEE802.1D (STP), IEEE802.1W (RSTP), IEEE802.3af / at.

  3. Obsługa zarządzania każdym portem POE (opcjonalnie) za pośrednictwem oprogramowania do zarządzania siecią oraz obsługa zaawansowanej funkcji automatycznego sprawdzania POE, zasilanie POE (opcjonalne), maksymalna moc wyjściowa
    250 W, każdy port zapewnia moc wyjściową do 15,4 W / 30 W

  4. Automatyczna negocjacja 10/100 / 1000Mbps i auto MDI / MDI-X, kompatybilne z różnymi urządzeniami Ethernet

    Obsługa funkcji przełączania L2 +, w tym sieci VLAN 802.1Q, dublowania, izolacji portów, IGMPSnoopingu,

    Śledzenie DHCP, LLDP, zarządzanie POE +, ochrona źródła IP, inspekcja ARP, listy ACL itp.

  5. Mechanizm zapisywania i przesyłania jest wykorzystywany w celu uniknięcia utraty pakietów i ramek błędów

  6. Obsługuje długość pakietu do 1536 bajtów.

  7. G.8032, obsługa <50ms przemysłowej ochrony szybkiego pierścienia

  8. temperatura pracy: 0 ℃ ~ +70 ℃ i moc wejściowa (220VAC)


Zarządzany po stronie Gigabit zarządzany serwer POE


8 port PoE switch gigabit


Przełącznik POE 8 informacji o porcie

Model

Description


NT-29MG8T2GF-AF8



8X10/100/1000BaseTX ports + 2 X SFP Ports PoE -PSE 15.4/25.4W,
Input voltage: 100~240VAC 150W.




Profil N-net

PoE switch


Kategorie o produkcie : Przełącznik POE > Zarządzany przełącznik POE Gigabit Ethernet

Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą