http://pl.nnetswitch.com
Start > Products > POE + Switch > POE Przełącz 16 portów > Zarządzane 16 portów Przełącznik POE Gigabit

Zarządzane 16 portów Przełącznik POE Gigabit

    Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
    Incoterm: FOB,CIF,FCA
    Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
    Doręczeniowy czas: 5 dni
Podstawowa informacja

Model No: NT-35MG16T2GFL-AF16

Porty: 16

Ethernet Port QTY: 16

Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode, Multi Mode, Single Fiber

Wavelength: 850nm, 1550nm, 1310nm

Connector Type: SC, ST, LC

Distance: 550m, 2km, 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

Rate: 10/100Mbps

Uplink Port: 2 Gigabit Fiber Ports

Downlink Ports: 16 Ethernet Ports

POE Ports: 16

Transmission Distance: Up To 120km

POE Standard: AF/AT, Up To 60W Per Port

Total Power Capacity: 300W

Working Temperature: -20~70 Degree Centigrade

MTBF: 100000 Hours

Warranty: 3 Years

Additional Info

Packaging: 4 szt / ctn

wydajność: 5000pcs/day

Marka: N-net

transport: Ocean,Land,Air,Express

Place of Pochodzenia: Chiny

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

Código HS: 8536700000

Porta: China

Opis Product

N-Net Zarządzane 16 portów Przełącznik POE Gigabit

N-net NT-35MG16T2GCL-AF16 to przełącznik Ethernet z 16 portami zasilania przez Ethernet . Przełącznik poe ma ekran LCD pokazujący stan pracy w czasie rzeczywistym, taki jak zasilacz jest wystarczający lub nie, wyjście z portu, itp. Jako zarządzalny przełącznik, obsługuje oprogramowanie do zarządzania siecią, aby zarządzać każdym portem POE i zapewniać pobór mocy 15,4 W / 30 W dla każdego portu.



16-portowe przełączniki Gigabit POE


  1. 16x 10/100/1000 Mb / s portów PoE Ethernet, 2x1000 Mb / s portów SFP uplink
  2. IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3x, IEEE802.3z, IEEE802.3af / at standard
  3. Każdy z 16 portów obsługuje IEEE802.3af / at
  4. Automatyczna negocjacja 10/100 / 1000Mbps i auto MDI / MDI-X, kompatybilne z różnymi urządzeniami Ethernet
  5. Obsługa funkcji przełączania L2 +, w tym VLAN 802.1Q, Port Mirroring, izolacja portów, IGMPSnooping,
  6. Śledzenie DHCP, Przekazywanie DHCP, LACP, Ochrona źródła IP, inspekcja ARP, listy ACL itp.
  7. Mechanizm zapisywania i przesyłania jest wykorzystywany w celu uniknięcia utraty pakietów i ramek błędów
  8. Wsparcie obejmujące drzewa STP (802.1D) i RSTP (802.1W) i MSTP (802.1S)
  9. Obsługa wiązania IP / Port / Mac.
  10. Ramki Jumbo obsługują maksymalnie 9,6 KB kilobajtów
  11. Obsługa ulepszonego zarządzania przez WEB, CLI, SSH, SNMP.
  12. Różne funkcje wyświetlacza LCD mogą w czasie rzeczywistym wyświetlać aktualne warunki pracy urządzenia i pomagać w łatwym zadawaniu pytań i usuwaniu problemów. (Opcja)
  13. Maksymalna moc na port: 30 W
  14. Maksymalna moc PoE: 300 W (Port 1 do Port 16)
  15. Wbudowana seria zasilaczy 1U, łatwa instalacja



Monitor LCD


16 ports poe switch gigabit

POE Switch 16 portów dla Cctv


16 ports poe switch gigabit


POE Switch Pakiet 16 portów

Wymiar pudełka: 530 * 395 * 90 mm

16 ports poe switch gigabit

Kategorie o produkcie : POE + Switch > POE Przełącz 16 portów

Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą