http://pl.nnetswitch.com
Start > Products > POE + Switch > POE Przełącz 4 porty > Niezarejestrowany 4-portowy gigabitowy switch POE

Niezarejestrowany 4-portowy gigabitowy switch POE

    Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
    Incoterm: FOB,CIF,FCA
    Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
    Doręczeniowy czas: 5 dni

Pobieranie:

Podstawowa informacja

Model No: NT-G1400-AF4

Ethernet Port QTY: 4

Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode, Multi Mode, Single Fiber

Wavelength: 850nm, 1550nm, 1310nm

Connector Type: SC, ST, LC

Rate: 10/100/1000Mbps

Uplink Port: 1 Fiber Port

Downlink Port: 4 POE Ports

Transmission Distance:: Up To 120km

POE Output Standard: AF/AT, Up To 60W Per Port

Total Power Capacity: 130W

Working Temperature: -20~70 Degree Centigrade

MTBF: 100000 Hours

Warranty: 3 Years

Additional Info

Packaging: 19 sztuk / ctn

wydajność: 5000pcs/day

Marka: N-net

transport: Ocean,Land,Air,Express

Place of Pochodzenia: Chiny

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

Código HS: 8536700000

Porta: China,Shenzhen

Opis Product

N-net Niezarządzany 4-portowy gigabitowy switch POE

N-net NT-G1400-AF4 to przełącznik 10/100/1000 M POE z 4 portami POE i 1 portem światłowodowym uplink. Jego całkowity budżet zasilania PoE sięga 60 watów. Ten 4-portowy przełącznik gigabitowy automatycznie rozpoznaje linię bezpośrednią i krzyżową. Przełącznik POE N-net 4-portowy może być kompatybilny z różnymi kartami, przełącznikami, HUB i innymi urządzeniami Ethernet. Aby być profesjonalnym dostawcą rozwiązań komunikacyjnych i zabezpieczających, niezależnie od wyglądu produktów lub inteligentnego mikroukładu wewnątrz, oba mogą spełniać wymagania twojego zastosowania.



Przełącznik Gigabit POE z 4 portami

  1. Wbudowany wydajny rdzeń przełączający do implementacji sterowania przepływem i redukcji pakietów emisji
  2. Standardowa zgodność : IEEE802.3 Ethernet, IEEE802.3u Fast Ethernet, IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3af / at PoE
  3. 10/100 / 1000Base-TX automatycznie identyfikuje linię bezpośrednią i krzyżową, kompatybilną z różnymi kartami, przełącznikami, HUB i innymi urządzeniami Ethernet
  4. Mechanizm zapisywania i przesyłania jest wykorzystywany w celu uniknięcia utraty pakietów i ramek błędów
  5. Obsługa trybu nadciśnienia w trybie pełnego dupleksu / półdupleksu
  6. Ramki Jumbo obsługują maksymalnie 1552 bajty
  7. 52 wejście prądu stałego
  8. -20 do 70 ℃ temperatury pracy, aby sprostać różnorodnym złożonym środowiskom
  9. Miedziowe porty wspierają ochronę ESD
  10. Obsługa wielowłóknowego, dwu-światłowodowego, jednomodowego i jednomodowego jednomodowego portu światłowodowego
  11. Obsługuje zasilanie PoE do maksimum 25,5W




POE + Switch Application


4 Port Gigabit Switch




POE Switch 4 Ports Package

4 Port Gigabit Switch

Wymiar pudełka: 230 * 190 * 65 mm








Kategorie o produkcie : POE + Switch > POE Przełącz 4 porty

Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą