Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Products

Start > Products > POE + Switch > POE Przełącz 8 portów > Szybki 8-portowy przełącznik POE do kamer IP

PRODUCT CATEGORIES

Szybki 8-portowy przełącznik POE do kamer IP
Szybki 8-portowy przełącznik POE do kamer IP
Szybki 8-portowy przełącznik POE do kamer IP
Szybki 8-portowy przełącznik POE do kamer IP
Szybki 8-portowy przełącznik POE do kamer IP

Szybki 8-portowy przełącznik POE do kamer IP

Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
Doręczeniowy czas: 5 dni
Pobieranie:

Podstawowa informacja

    Model No: NT-1800-AF8

    Ethernet Port QTY: 8

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode, Multi Mode, Single Fiber

    Connector Type: SC, ST, LC

    Distance: 550m, 2km, 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

    Rate: 10/100Mbps

    Uplink Port: 1 Fiber Port

    Downlink Port: 8 Poe Ports

    POE Output Standard: AF/AT, Up To 60W Per Port

    Transmission Distance: Up To 120km

    Total Power Capacity: 130W

    Working Temperature: -20~70 Degree Centigrade

    MTBF: 100000 Hours

    Warranty: 3 Years

Additional Info

    Packaging: 14 sztuk / ctn

    wydajność: 5000pcs/day

    Marka: N-net

    transport: Ocean,Land,Air,Express

    Place of Pochodzenia: Chiny

    Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

    Código HS: 8536700000

    Porta: China,Shenzhen

Opis Product

N-net Fast 8 portów Switch POE do kamer IP

NT-1800-AF8 10 / 100M 8 portów poe switch f lub kamer IP jest przełącznikiem, w którym 8 portów Ethernet łącza nadawczego ma funkcję Power over Ethernet, która obsługuje zasilanie dla przednich urządzeń. Dzięki 1 światłowodowemu portowi ładującemu odległość transmisji tego przełącznika Ethernet może wynosić do 120 km. T on NT-1800-AF8 również nie jest zarządzany przełącznik Fast Ethernet PoE, który zapewnia szybkie i łatwe wdrożenie PoE PD dla bezprzewodowych punktów dostępowych, kamer IP czy telefonów opartych na IP gdziekolwiek.


Przełącznik 8 portów POE

  1. Wbudowany wydajny rdzeń przełączający do wdrożenia kontroli przepływu i zmniejszenia pakietów rozgłoszeniowych
  2. Standardowa zgodność : IEEE802.3 Ethernet, IEEE802.3u Fast Ethernet, IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3af / at PoE
  3. 10 / 100Base-TX automatycznie identyfikuje linię bezpośrednią i linię krzyżową, kompatybilny z różnymi kartami, przełącznikami, koncentratorem i innymi urządzeniami Ethernet
  4. Zastosowano mechanizm przechowywania i przesyłania w celu uniknięcia utraty pakietów i ramek błędów
  5. Obsługuje tryb kontroli przepływu w pełnym dupleksie / półdupleksowego ciśnienia wstecznego
  6. Ramki Jumbo obsługują maksymalnie 1552 bajtów
  7. 52 Pobór mocy DC
  8. Temperatura pracy od -20 do 70 ℃ w celu spełnienia różnorodnych złożonych środowisk
  9. Porty miedziane obsługują ochronę ESD
  10. Obsługuje wybór portu światłowodu dual-fibre multi-mode, dual-fibre single-mode i single-fiber single-mode
  11. Obsługuje zasilacz PoE o maksymalnej mocy 25,5 W.


8 portów aplikacji Ethernet POE


1



Pakiet 8 portów POE Switch

8 Ports POE Switch For IP Cameras

Wymiary pudełka: 290 * 230 * 60 mm





Kategorie o produkcie : POE + Switch > POE Przełącz 8 portów

Wyślij zapytanie

Milla Lin

Ms. Milla Lin

Email:

szjl@n-net.com.cn

Wyślij zapytanie

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobile Phone:+8615999563479Contact me with Whatsapp

Email:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong