http://pl.nnetswitch.com
Start > Products > POE + Switch > POE Przełącz 8 portów > Gigabit 8 portów Ethernet Przełącznik POE

Gigabit 8 portów Ethernet Przełącznik POE

    Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
    Incoterm: FOB,CIF,FCA
    Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
    Doręczeniowy czas: 5 dni
Podstawowa informacja

Model No: NT-WG800-AF8

Porty: ≦ 8

Ethernet Port QTY: 8

Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode, Multi Mode, Single Fiber

Wavelength: 850nm, 1550nm, 1310nm

Downlink Port: 8 Poe Ports

POE Output Standard: AF/AT, Up To 60W Per Port

Total Power Capacity: 130W

Working Temperature: -20~70 Degree Centigrade

MTBF: 100000 Hours

Warranty: 3 Years

Rate: 10/100/1000Mbps

Uplink Port: Each Ethernet Port Can Be

Additional Info

Packaging: 14 sztuk / ctn

wydajność: 5000pcs/day

Marka: N-net

transport: Ocean,Land,Air,Express

Place of Pochodzenia: Chiny

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

Código HS: 8536700000

Porta: China

Opis Product

N-net Gigabit 8 portów Ethernet Przełącznik POE

N-net NT-WG800-AF8 Przełącznik 8-portowy Gigabit Ethernet to niezarządzalny gigabitowy 8-portowy przełącznik sieci Ethernet, który zapewnia automatycznie wykrywane porty ethernetowe 8 * 10/100 / 1000Mb / s, a każdy z nich może być używany jako port uplink, a reszta z nich jako portów zstępujących. Każdy port POE ma moc do 30 W, a ten 8-portowy przełącznik Ethernet POE ma inteligentny system do odłączania portu o niskim priorytecie, gdy zasilacz jest niewystarczający, chroniąc urządzenia do ciągłej pracy.


10 / 100M 8 portów Przełącznik POE

  1. Wbudowany wydajny rdzeń przełączający do implementacji sterowania przepływem i redukcji pakietów emisji
  2. Standardowa zgodność : IEEE802.3 Ethernet, IEEE802.3u Fast Ethernet, IEEE802.3x Flow Control, IEEE802.3af / at PoE
  3. 10/100 / 1000Base-TX automatycznie identyfikuje linię bezpośrednią i krzyżową, kompatybilną z różnymi kartami, przełącznikami, HUB i innymi urządzeniami Ethernet
  4. Mechanizm zapisywania i przesyłania jest wykorzystywany w celu uniknięcia utraty pakietów i ramek błędów
  5. Obsługa trybu nadciśnienia w trybie pełnego dupleksu / półdupleksu
  6. Ramki Jumbo obsługują maksymalnie 1552 bajty
  7. 52 wejście prądu stałego
  8. -20 do 70 ℃ temperatury pracy, aby sprostać różnorodnym złożonym środowiskom
  9. Miedziowe porty wspierają ochronę ESD
  10. Obsługa wielowłóknowego, dwu-światłowodowego, jednomodowego i jednomodowego jednomodowego portu światłowodowego


POE + Switch Application

Gigabit 8 Ports Ethernet POE Switch

8 portów Przełącznik Ethernet POE

Gigabit 8 Ports Ethernet POE Switch

Wymiar pudełka: 290 * 230 * 60 mm




Kategorie o produkcie : POE + Switch > POE Przełącz 8 portów

Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą