Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą

Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd

Products

Start > Products > Konwerter mediów > Przekaźnik

PRODUCT CATEGORIES

Przekaźnik

Kategorie Produkt Przekaźnik, jesteśmy wyspecjalizowani producenci z Chin, Signal Booster Repeater Bezprzewodowy repeater dostawcy / fabryki, hurt wysokiej jakości produkty Dwupasmowy repeater sygnału R & D i produkcji, mamy doskonały serwis po sprzedaży i wsparcia technicznego. Czekamy na współpracę!

Obejrzeć:

    • Repeater XFP do SFP 10G 3R

    Repeater XFP do SFP 10G 3R

    • Marka: N-net

    • Packaging: 19 sztuk na kreskówkę

    • Ability Supply: 5000 pcs around 10-20 days

    • Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces

    • Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

    Repeater XFP do SFP 10G 3R Repeater XFP do SFP 10G 3R to repeater i transpondery 3-włókno-światłowód 3G. Oparte na 10 standardach Gigabit Fibre, transpondery obsługują XFP na XFP, SFP + na XFP i SFP + na światłowód SFP +. XFP do SFP 10G 3R Transpondery typu Repeater są protokołem przezroczystym, zapewniając...

Chiny Przekaźnik Dostawcy

Przekaźniki N-NET (konwertery jednomodowe / wielomodowe) są stosowane w sieci Ethernet 100 Mbps / 1000 Mb / s Gigabit Ethernet, która jest połączona zarówno z włóknami jednomodowymi, jak i wielomodowymi. Może on nie tylko realizować konwersję trybu pojedynczego i trybu wielomodowego przy długości fali 1310nm, ale także fal o długości 850nm / 1310nm i 1550nm, która działa jako przekaźnik, a następnie sprawia, że ​​włókna wielomodowe transmitują dalej. Obsługuje transmisję w trybie multi-mode z podwójnym włóknem, jednomodowym z podwójnym włóknem i jednomodowym z pojedynczym włóknem.

Wyślij zapytanie

Milla Lin

Ms. Milla Lin

Email:

szjl@n-net.com.cn

Wyślij zapytanie

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobile Phone:+8615999563479Contact me with Whatsapp

Email:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong

Strona mobilna

http://pl.nnetswitch.com