Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Products

Start > Products > Konwerter mediów > Przekaźnik > Wzmacniacz XFP na SFP 10G 3R

PRODUCT CATEGORIES

Wzmacniacz XFP na SFP 10G 3R
Wzmacniacz XFP na SFP 10G 3R
Wzmacniacz XFP na SFP 10G 3R

Wzmacniacz XFP na SFP 10G 3R

Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA
Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
Doręczeniowy czas: 4 dni
Pobieranie:

Podstawowa informacja

    Model No: NT-XG011

    Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

    Rodzaj: Przełącznik Ethernet

    Ethernet Port QTY: 1

    Fiber Type: Single Mode, Multi Mode

    Connector Type: FC, LC

    Regeneration:Re-amplification, Re-shapin: Indications:LED (Power, P1 IN, P2 IN, P1

    Dimensions:Card:112.8 X 77.2 X 23mm: Dimensions:standalone: 156 X 128x 32mm

    Weight:Card, 0.2kg: Temperature:0 ~ 60°C (Operating), -10 ~ 70°C (Storage)

    Humidity:5 ~ 95% Non-condensing: MTBF:50,000 Hours

Additional Info

    Packaging: 19 sztuk na kreskówkę

    wydajność: 5000 per day

    Marka: N-net

    transport: Ocean,Land,Air,express

    Place of Pochodzenia: Chiny

    Ability Supply: 5000 pcs around 10-20 days

    Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

    Código HS: 8517622990

    Porta: Shenzhen,Yantian

Opis Product

Wzmacniacz XFP na SFP 10G 3R

XFP do 10G SFP 3R Repeater są 10G włókna do włókna 3R repeatera i transponderów. W oparciu o liczbę 10 standardów Gigabit Fibre transpondery te obsługują połączenia światłowodowe XFP do XFP, SFP + do XFP i SFP + do SFP +. Transpondery repeaterów z XFP do SFP 10G 3R są transparentne dla protokołu, zapewniając regenerację 3R (ponowne wzmocnienie, ponowne kształtowanie i ponowne taktowanie) między tymi różnymi typami modułów optycznych. Jednym z głównych zastosowań jest podłączanie zastrzeżonego urządzenia nadawczo-odbiorczego do CWDM lub DWDM, gdy te „kolorowe” moduły optyczne nie są dostępne dla zastrzeżonego sprzętu. Dzięki możliwości przesyłania w pełnym dupleksie prędkości drutu między 2 mediami światłowodowymi, repeater XFP na SFP 10G 3R zapewnia najlepsze i najprostsze rozwiązanie do konwersji 10G między światłowodem a światłowodem.

Funkcje repeatera 10G 3R


• Obsługa wielu protokołów Ethernet 10G, 10G FC, STM-64, OC-192

• Protokół transparentny transponder / repeater mediów światłowodowych 3R (Re-amplification, Re-shaping and Re-clocking)

• Transceiver SFP + lub XFP z możliwością podłączenia podczas pracy

• Porty 10G z obsługą wielu usług; Transponder 10G i funkcja regeneratora

• Zapewnia doskonałe możliwości optyczne, co powoduje zwiększenie odległości transportu do zastosowań regionalnych.

• Rozszerz transmisję Ethernet 10G na światłowód

• Przydatny jako „transponder” w systemach CWDM lub DWDM dla 10G Ethernet / Fibre Channel / STM-64

• Aplikacja do szkieletów sieci, takich jak laboratorium badawczo-rozwojowe, centrum danych itp.


Aplikacja 3R Repeater 10G

NT-XG020

10Gigabit Internal Mode Converter Informacje dotyczące zamawiania


Model

Description

NT-XG002

10G XFP to XFP, standalone

NT-XG002P

10G XFP to XFP , rack-mountable (to NT-R16SN)

NT-XG020

10G SFP+ to SFP+ standalone

NT-XG020P

10G SFP+ to SFP+ rack-mountable (to NT-R16SN)

NT-XG011

10G XFP to SFP+ standalone

NT-XG011P

10G XFP to SFP+ rack-mountable (to NT-R16SN)

Kategorie o produkcie : Konwerter mediów > Przekaźnik

Wyślij zapytanie

Milla Lin

Ms. Milla Lin

Email:

szjl@n-net.com.cn

Wyślij zapytanie

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobile Phone:+8615999563479Contact me with Whatsapp

Email:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong