Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą

Shenzhen N-net High-Tech Co.,Ltd

Products

Start > Products > Konwerter mediów > Zarządzany konwerter mediów > Samodzielny konwerter zarządzanych mediów światłowodowych 10 / 100M

PRODUCT CATEGORIES

Samodzielny konwerter zarządzanych mediów światłowodowych 10 / 100M
Samodzielny konwerter zarządzanych mediów światłowodowych 10 / 100M
Samodzielny konwerter zarządzanych mediów światłowodowych 10 / 100M

Samodzielny konwerter zarządzanych mediów światłowodowych 10 / 100M

Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
Doręczeniowy czas: 4 dni

Podstawowa informacja

    Model No: NT-LM105

    Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

    Rodzaj: Przełącznik optyczny

    Prędkość przesyłu danych: 10 / 100Mb / s

    Connector Type: SC

    Power Supply: 5V 1A

    MTBF: 100000

    Working Temperature: -20~70℃

    Dimension: 9.5cm*7cm*2.5cm

    Weight: 0.16kg

    Package Info 36pcs/carton Size:48cm*36cm*39cm: 36pcs/carton Size:48cm*36cm*39cm

    Capacity: 5000pcs/day

    Warranty: 3 Years

Additional Info

    Packaging: karton

    wydajność: 5000pc/day

    Marka: N-net

    transport: Ocean,Land,Air,express

    Place of Pochodzenia: Chiny

    Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    Certyfikat: CE,FCC,ISO9001

    Código HS: 8517622990

    Porta: Shenzhen,Yantian

Opis Product

Samodzielny konwerter zarządzanych mediów światłowodowych 10 / 100M


N-NET NT-LM105 obsługuje Zarządzane funkcje auto-negocjacji i OAM. Managed Media Converter może zarządzać zdalnymi programami za pomocą konwerterów / przełączników mediów podłączonych światłowodem (które muszą obsługiwać standard IEEE802.3ah).

1. Oferuj jeden port Ethernet, jeden port optyczny 100BASE-FX.100BASE-SX / LX lub port SFP.

2. Obsługa 4 rodzajów funkcji OAM: Odkryj OAM, zmienną odpowiedź MIB, OAM Loopback, alarm Dying Gasp.

3. Obsługa opcjonalnej funkcji LFP

4. Obsługa transmisji ramek Jumbo

5. Obsługa kabla UTP MDI / MDIX


Konwerter mediów Fibre To Ethernet Charakterystyka funkcjonalna


1. Obsługa funkcji LFP.

2. Obsługa funkcji Q-in-Q, port optyczny i port Ethernet mogą być ustawione osobno jako dwa porty Tag i mogą być dowolnie ustawione jako Tag ISP i ISP Tag TPID.

3. Potrafi wyszukiwać i konfigurować tryb działania każdego portu na urządzeniach lokalnych i zdalnych, w tym szybkość portu, pełny / półdupleks, kontrolę przepływu itp., A także wyświetlać status każdego portu w czasie rzeczywistym.

4. Obsługa funkcji ograniczającej przepustowość: z krokiem 64 kps, przepustowość może być dowolnie ustawiona pomiędzy 0 Mbps a 100 Mbps.

5.Oferuj pliki bibliotek MIB, obsługuj OpenView.Snmpc i inne oprogramowanie.

6. Wsparcie dla pętli zwrotnej prędkości łącza, wygodne do debugowania linii


Konwertery Ethernet na światłowód Parametr podstawowy


Structure Size

(H×W×D)

32mm×127mm×156mm

Optical Port

SC/PC.ST/PC.FC/PC.SFP

Working temperature(℃)

(0,45)

Storage

temperature(℃)

(-40,80)

Power dissipation(W)

Typical value:5W

Relative humidity 

5%~90% no condensing


Media Converter Złącze portu optycznego


NT-LM105 obsługuje port SFP typu hot plug. Po podłączeniu jednej pary modułów optycznych należy spełnić cztery wymagania.

1. Długości fal optycznych muszą być takie same, zwłaszcza w przypadku portów światłowodowych pojedynczych włókien, wymagają nadawczo-odbiorczej fali optycznej o różnych częstotliwościach. Długości fali nadawczej i odbiorczej powinny być do siebie dopasowane (na przykład: jeśli TX wynosi 1310 nm, a przeciwny koniec RX powinien wynosić 1310 nm).

2. Szybkość modułów optycznych musi być taka sama.

3. Moce optyczne muszą być zgodne

4. Zgodny z protokołem Ethernet IEEE802.3.IEEE802.3u.IEEE802.3z.IEEE802.3x.


Managed Optic Media Converter Metoda budowania sieci


Podczas podłączania produktów w sieci należy przestrzegać zasad 3.1. Zasady podłączania portów optycznych: w przypadku konwerterów mediów światłowodowych NT-LM105 należy zbudować sieć zgodnie z następującymi zasadami

Szkicuj mapy.

NT-LM105

NT-LM105

Kategorie o produkcie : Konwerter mediów > Zarządzany konwerter mediów

Wyślij zapytanie

Milla Lin

Ms. Milla Lin

Email:

szjl@n-net.com.cn

Wyślij zapytanie

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobile Phone:+8615999563479Contact me with Whatsapp

Email:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong