Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą

Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd

Products

Start > Products > Konwerter mediów > Zarządzany konwerter mediów > Zarządzany konwerter światłowodowy Ethernet

PRODUCT CATEGORIES

Zarządzany konwerter światłowodowy Ethernet
Zarządzany konwerter światłowodowy Ethernet
Zarządzany konwerter światłowodowy Ethernet

Zarządzany konwerter światłowodowy Ethernet

Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
Doręczeniowy czas: 4 dni

Podstawowa informacja

    Model No: NT-LM105

    MTBF: 100000

    Working Temperature: -20~70℃

    Dimension: 9.5cm*7cm*2.5cm

    Weight: 0.16kg

    Package Info: 36pcs/carton Size:48cm*36cm*39cm

    Capacity: 5000pcs/day

    Warranty: 3 Years

    Power Supply: 220V

Additional Info

    Packaging: Karton

    wydajność: 5000pc/day

    Marka: N-net

    transport: Ocean,Land,Air,Express

    Place of Pochodzenia: Chiny

    Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

    Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

    Código HS: 8517622990

    Porta: Shenzhen,Yantian

Opis Product

Zarządzany konwerter światłowodowy Ethernet


N-Net NT-LM105, Managed Media Converter jest pomiędzy segmentem 10 / 100Base-Tx a segmentem 100Base-FX. Konwerter mediów Fibre To Ethernet jest zaprojektowany przede wszystkim dla dużych, wymagających dużej szybkości / szerokości pasma grup roboczych, które wymagają rozbudowy sieci Ethernet. Konwertery Ethernet na światłowód mogą rozszerzyć konwencjonalny Ethernet 10M lub 100M Fast Ethernet na 2 km-120 km poprzez szybką linię światłowodową Ethernet. Media Converter to wydajne, efektywne kosztowo i elastyczne rozwiązania dla szerokiej gamy aplikacji w zakresie sieci kampusu LAN. Obsługiwany konwerter mediów optycznych jest specjalnie zaprojektowany do zdalnego monitorowania i zarządzania tymi modułami transceivera światłowodowego, modułami zasilania w sytuacji światłowodowej link, który działa w szafie, w oparciu o powszechnie stosowany standard - SNMP. Z łatwością zapewnij użytkownikom stabilne światłowodowe rozwiązania sieciowe IP.



Zarządzany konwerter mediów Cecha


1. Obsługuj funkcję LFP.

2. Obsługa funkcji Q-in-Q, portu optycznego i portu Ethernet może być ustawiona oddzielnie jako dwa porty Tag i może być ustawiona jako ISP Tag i TPP Tag TPID do woli.

3. Potrafi wyszukiwać i konfigurować tryb działania każdego portu na urządzeniach lokalnych i zdalnych, w tym prędkość portu, pełny / półdupleks i kontrolę przepływu itp., A także wyświetlać status każdego portu w czasie rzeczywistym.

4. Obsługa funkcji ograniczania przepustowości: z krokiem 64kps, przepustowość może być dowolnie ustawiana między 0 Mb / s a ​​100 Mb / s.

5.Offer plików biblioteki MIB, wsparcie OpenView.Snmpc i inne oprogramowanie.

6. Obsługa sprzężenia zwrotnego prędkości łącza linii, wygodna do debugowania linii

Konwerter mediów Fibre To Ethernet Podstawowy parametr


Structure Size

(H×W×D)

32mm×127mm×156mm

Optical Port

SC/PC.ST/PC.FC/PC.SFP

Working temperature(℃)

(0,45)

Storage

temperature(℃)

(-40,80)

Power dissipation(W)

Typical value:5W

Relative humidity 

5%~90% no condensing


Konwerter mediów Optyczne połączenie portów



NT-LM105 obsługuje port SFP z gorącą wtyczką. Gdy jedna para modułów optycznych jest podłączona, muszą być spełnione cztery wymagania.

1. Optyczne długości fali muszą być takie same, szczególnie w przypadku portów światłowodowych z pojedynczym włóknem, wymagają fali optycznej typu "nadajnik-odbiornik" z częstotliwościami różnicowymi. Nadawcze i odbiorcze długości fal powinny się wzajemnie dopasowywać (na przykład: jeśli TX wynosi 1310nm, a przeciwny koniec RX powinien wynosić 1310nm).

2. Szybkość modułów optycznych musi być taka sama.

3. Moce optyczne muszą pasować

4. Postępuj zgodnie z protokołem Ethernet IEEE802.3.IEEE802.3u.IEEE802.3z.IEEE802.3x.


Managed Optic Media Converter Metoda budzenia sieci


Podczas łączenia produktów w sieci, reguły 3.1 muszą być przestrzegane Zasady łączenia portów optycznych: w przypadku konwerterów światłowodowych NT-LM105, należy zbudować sieć zgodnie z następującymi

Szkicuj mapy.

(1) manged media converter

(2) manged media converter


Kategorie o produkcie : Konwerter mediów > Zarządzany konwerter mediów

Wyślij zapytanie

Milla Lin

Ms. Milla Lin

Email:

szjl@n-net.com.cn

Wyślij zapytanie

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobile Phone:+8615999563479Contact me with Whatsapp

Email:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong