http://pl.nnetswitch.com
Start > Products > Konwerter mediów > Zarządzany konwerter mediów > Konwerter mediów 10/100 / 1000M

Konwerter mediów 10/100 / 1000M

    Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Western Union
    Incoterm: FOB,CIF,FCA
    Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
    Doręczeniowy czas: 4 dni
Podstawowa informacja

Model No: NT-LM106

Prędkość przesyłu danych: 100 Mb / s

Porty: ≦ 8

Ethernet Port QTY: 1

Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode, Multi Mode, Single Fiber

Wavelength: 850nm, 1550nm, 1310nm

Connector Type: LC

Distance: 550m, 2km, 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

MTBF: 100000

Working Temperature: -20~70℃

Dimension: 9.5cm*7cm*2.5cm

Weight: 0.16kg

Package Info: 36pcs/carton Size:48cm*36cm*39cm

Capacity: 5000pcs/day

Warranty: 3 Years

Power Supply: 220V

Additional Info

Packaging: Karton

wydajność: 5000pc/day

Marka: N-net

transport: Ocean,Land,Air,Express

Place of Pochodzenia: Chiny

Ability Supply: 5000PCS around 10-20 days

Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

Código HS: 8517622990

Porta: Shenzhen,Yantian

Opis Product

Konwerter mediów 10/100 / 1000M


N-NET NT-LM106 to 1000Base-FX na 10/100 / 1000Base-TX Gigabit Ethernet. Za pomocą agenta SNMP i zarządzania przez Internet administrator sieci może zalogować się do konwertera, aby monitorować, konfigurować i kontrolować aktywność każdego portu. Ponadto konwerter implementuje funkcję zarządzania przepustowością za pomocą inteligentnego oprogramowania. Ogólne zarządzanie siecią zostało ulepszone, a wydajność sieci została również ulepszona w celu dostosowania i dostarczania aplikacji o dużej przepustowości.


Konwerter mediów Fibre To Ethernet Functional Characteristics


1. Obsługuj funkcję LFP.

2. Obsługa funkcji Q-in-Q, portu optycznego i portu Ethernet może być ustawiona oddzielnie jako dwa porty Tag i może być ustawiona jako ISP Tag i TPP Tag TPID do woli.

3. Potrafi wyszukiwać i konfigurować tryb działania każdego portu na urządzeniach lokalnych i zdalnych, w tym prędkość portu, pełny / półdupleks i sterowanie przepływem, itp., I może wyświetlać status w czasie rzeczywistym każdego portu.4. Obsługa funkcji ograniczania przepustowości: z krokiem 64kps, przepustowość może być dowolnie ustawiana między 0 Mb / s a ​​1000 Mb / s.

5.Offer plików biblioteki MIB, wsparcie OpenView.Snmpc i inne oprogramowanie.

6. Obsługa sprzężenia zwrotnego prędkości łącza linii, wygodna do debugowania linii


Konwerter mediów Podstawowy parametr


Structure Size

(H×W×D)

32mm×127mm×156mm

Optical Port

SC/PC.ST/PC.FC/PC.SFP

Working temperature(℃)

(0,45)

Storage

temperature(℃)

(-40,80)

Power dissipation(W)

Typical value:5W

Relative humidity 

5%~90% no condensing


Managed Optic Media Converter Optical Port Connection


1. Optyczne długości fali muszą być takie same, szczególnie w przypadku portów światłowodowych z pojedynczym włóknem, wymagają fali optycznej typu "nadajnik-odbiornik" z częstotliwościami różnicowymi.

Nadawcze i odbiorcze długości fal powinny się wzajemnie dopasowywać (na przykład: jeśli TX wynosi 1310nm, a przeciwny koniec RX powinien wynosić 1310nm).

2. Szybkość modułów optycznych musi być taka sama.

3. Moce optyczne muszą pasować

4. Postępuj zgodnie z protokołem Ethernet IEEE802.3.IEEE802.3u.IEEE802.3z.IEEE802.3x.


gigabit Managed Standalone Media Converter

Kategorie o produkcie : Konwerter mediów > Zarządzany konwerter mediów

Wyślij je do tym dostawcy
  • *Przedmiot:
  • *Wiadomości:
    Twoja wiadomość musi być między 20-8000 znaków
Komunikować się z Dostawcą?dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą