Komunikować się z Dostawcą? dostawca
Milla Lin Ms. Milla Lin
Co mogę dla ciebie zrobić?
Czat teraz skontaktować się z dostawcą

Shenzhen N-net Technology Co.,Ltd

Products

Start > Products > Przełącznik Ethernet przemysłowy > Web Management Industrial Switch > Internetowy zarządzalny przemysłowy przełącznik ethernetowy POE

PRODUCT CATEGORIES

Internetowy zarządzalny przemysłowy przełącznik ethernetowy POE
Internetowy zarządzalny przemysłowy przełącznik ethernetowy POE
Internetowy zarządzalny przemysłowy przełącznik ethernetowy POE
Internetowy zarządzalny przemysłowy przełącznik ethernetowy POE
Internetowy zarządzalny przemysłowy przełącznik ethernetowy POE

Internetowy zarządzalny przemysłowy przełącznik ethernetowy POE

Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. Zamówienie: 1 Piece/Pieces
Doręczeniowy czas: 7 dni

Podstawowa informacja

    Model No: NT-INM1081GC1GF-AF8

    Tryb komunikacji: Pełny dupleks i pół-dupleks

    Rodzaj: Przełącznik Ethernet

    Prędkość przesyłu danych: 100 Mb / s

    Porty: Inny

    Ethernet Port QTY: 8

    Fiber Type: Dual Fiber, Single Mode, Multi Mode, Single Fiber

    Wavelength: 850nm, 1550nm, 1310nm

    Connector Type: LC

    Distance: 550m, 2km, 20km, 40km, 60km, 80km, 100km, 120km

    Power Supply: DC24V

    MTBF: 100000 Hours

    Working Temperature: -40℃-80℃

    Dimension: 155mm(length)×125mm(wide)×50mm(height)

    Weight: 1.2KG

    Warranty: 5 Years

Additional Info

    Packaging: 14 sztuk w jednym kartonie o rozmiarze 48 * 36 * 39cm

    wydajność: 5000pcs/day

    Marka: N-net

    transport: Ocean,Land,Air,Express

    Place of Pochodzenia: Chiny

    Ability Supply: 5000pcs around 10-20 days

    Certyfikat: CE, FCC,ISO9001

    Código HS: 8536700000

    Porta: Shenzhen,Guangzhou,Shanghai

Opis Product

Przegląd


N-Net NT-INM1081GC1GF-AF8 jest przemysłowym przełącznikiem zarządzanym przez Web, wyposażonym w 2 interfejs 1000-SFase-X SFP, 8 portów 10 / 100base-T (X). Jest to nowa generacja przełącznika sieci zarządzanej L2 + z POE + i praktyczną funkcją automatycznego sprawdzania, innymi słowy, jeśli jakakolwiek kamera IP zawiesza się, która łączy się z naszym przełącznikiem przemysłowym, system zarządzania zostanie zrestartowany przez automatyczne wyłączenie PoE, a następnie włączenie. Jest bardziej inteligentny, musisz poprawić dostępność krytycznych aplikacji biznesowych, chronić poufne informacje, zoptymalizować przepustowość sieci, aby efektywniej przesyłać informacje i aplikacje, aby sprostać wymaganiom stawianym przez przemysł w zakresie niezawodności systemu sieciowego i praktycznych wymagań.


cechy


1. 8 portów 10 / 100M portów i 2 portów Ethernet COMBO 10/100/1000 Mb / s (port światłowodowy / multipleksowanie portów Ethernet).

2. Kompatybilny ze standardami IEEE 802.3, IEEE, 802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3x, IEEE802.3z, IEEE802.3af / at.

3. Wsparcie zarządzania każdym portem POE (opcjonalnie) za pośrednictwem oprogramowania do zarządzania siecią i wsparcie zaawansowanej funkcji PoE Auto Check, zasilanie POE (opcjonalnie), maksymalna moc wyjściowa 250 W, każdy port zapewnia moc wyjściową do 15,4 W / 30 W

4. Obsługa funkcji przełączania L2 +, w tym administratora, zarządzania portami, zarządzania PoE +, ustawień VLAN, licznika portów, ustawień QoS, zabezpieczeń, trunkingu, drzewa opinającego, agenta przekazywania DHCP, kopii zapasowych / odzyskiwania, różnych ustawień SNMP, wylogowania itp. .

5. Obsługuj długość pakietu do 1536 bajtów.

6. G.8032, wsparcie <50ms przemysłowych szybkie zabezpieczenie pierścienia

7. Wykorzystanie wzornictwa przemysłowego: -25 ℃ ~ +70 ℃ temperatura pracy i redundantne podwójne wejście zasilania (46-54V DC)

8. Stopień ochrony: IP40, aluminiowa obudowa chłodnicza, bez wentylatora, bez otworu chłodzącego.


Specyfikacja


technical parameter

Standard:IEEE802.3,IEEE802.3u, IEEE802.3ab ,IEEE802.3x, IEEE802.1D(STP),

IEEE802.1Q(VLAN Tagging),IEEE802.1p(QoS)

Protocol:IGMP v1/v2,GVRP, SNMP v1/v2/v3 , DHCP Client, TFTP, SMTP, RMON, LDP, HTTP, Telnet, SNTP Server/Client,.

Flow control:IEEE802.3x(Flow control).Back Pressure

function

Switch function: Administrator, Port Management, PoE+ Management, VLAN Setting, Per Port Counter, QoS setting, Security, Trunking, Spanning Tree ,DHCP Relay Agent, Backup/Recovery, Miscellaneous, SNMP Settings, Logout, etc.

 

Interface

Fast Ethernet port:2X4 10/100M 100Base-T/100Base-TX (RJ45).

Giga Fiber port:  1X2 1000Base-X SFP (fiber port).

Rs232 port number:1 RS-232  Control port, baud rate:115200bps

transmission distance

RJ45:100M(Standard CAT5/CAT5e cable)

Multimode fiber:1310nm,2KM

single mode fiber:1310nm,20/40/60Km

          1550nm,20/40/60/80/100/120Km

Switch attribute

System forwarding speed:4.2Mpps

transmission mode:Store and forward.

System switching bandwidth:5.6G

MAC address table:4K

Buffer:2.75Mbit Frame buffer.

LED indicator light

System indicator:SYS

Interface indicator:The green light is 100M,light and blink for port link-up status,Transmitting and receiving data,Off is link-down status. Yellow light is light for port poe status.

Power Supply

Input voltage:46~54VDC

Input mode:Plug in type 6 core 5.08mm spacing terminal

Support redundancy function for dual power supply

work environment

Operating temperature range:-25~70℃

Storage temperature range:-40~85℃

Outer case:IP40 protection grade, corrugated high strength metal case

Installation method: guide rail type.


Podanie

Industrial POE Switch

Opakowanie

Industrial POE Switch

Industrial POE Switch

Industrial POE Switch

Industrial POE Switch



Kategorie o produkcie : Przełącznik Ethernet przemysłowy > Web Management Industrial Switch

Wyślij zapytanie

Milla Lin

Ms. Milla Lin

Email:

szjl@n-net.com.cn

Wyślij zapytanie

Tel:86-755-83874688

Fax:86-755-3329728

Mobile Phone:+8615999563479Contact me with Whatsapp

Email:szjl@n-net.com.cn

Adres:5-6 floor, C Building, Yiyuantong Industrial Zone,Xuexiang Community, Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong